agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pobierz bezpłatnie punkty POI na swoją nawigację samochodową Garmin

Pobierz bezpłatnie punkty POI na swoją nawigację samochodową Garmin

GPS / 2016-06-09 14:24:11

Jeśli wybieracie się samochodem na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji, z pewnością przydadzą Wam się informacje o dokładnych lokalizacjach rozgrywek, parkingów, sklepów czy restauracji w okolicy stadionów. Dla użytkowników nawigacji samochodowych Garmin producent przygotował specjalny pakiet France Football Fan POI zawierający ponad 200 punktów użyteczności publicznej. POI są dostępne do pobrania na stronie Garmin.pl.

Informacje o wielu przydatnych podczas EURO2016 punktach użyteczności publicznej, takich jak  stadiony, parkingi, pobliskie restauracje i bary, parki, stacje benzynowe, bankomaty, dworce, stacje metra, centra medyczne i wiele innych.

Jak wgrać France Football Fan POI do nawigacji?

Plik z pakietem POI dostępny jest tutaj. Należy pobrać go na komputer a następnie rozpakować. Kolejnym krokiem jest podłączenie nawigacji do komputera za pomocą kabla USB.  Plik FranceFootballFanPOIs.gpi należy przenieść do katalogu POI w pamięci nawigacji. Użytkownicy starszych urządzeń, takich jak nuvi 250 & 550 powinni manualnie utworzyć folder POI w pamięci wewnętrznej nawigacji. Po odłączeniu nawigacji od komputera i po jej uruchomieniu należy wybrać opcję  „Dokąd?”, następnie „Kategorie”. W podfolderze „Inne Kategorie” znajdują się pobrane punkty France Football Fan POI.

Link  do pobrania France Football Fan POI: http://static.garmincdn.com/shared/emea/custom/france-football-pois/FranceFootballFanPOIs.zip

źródło: garmin/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe