agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pobierz bezpłatnie punkty POI na swoją nawigację samochodową Garmin

Pobierz bezpłatnie punkty POI na swoją nawigację samochodową Garmin

GPS / 2016-06-09 14:24:11

Jeśli wybieracie się samochodem na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji, z pewnością przydadzą Wam się informacje o dokładnych lokalizacjach rozgrywek, parkingów, sklepów czy restauracji w okolicy stadionów. Dla użytkowników nawigacji samochodowych Garmin producent przygotował specjalny pakiet France Football Fan POI zawierający ponad 200 punktów użyteczności publicznej. POI są dostępne do pobrania na stronie Garmin.pl.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Informacje o wielu przydatnych podczas EURO2016 punktach użyteczności publicznej, takich jak  stadiony, parkingi, pobliskie restauracje i bary, parki, stacje benzynowe, bankomaty, dworce, stacje metra, centra medyczne i wiele innych.

Jak wgrać France Football Fan POI do nawigacji?

Plik z pakietem POI dostępny jest tutaj. Należy pobrać go na komputer a następnie rozpakować. Kolejnym krokiem jest podłączenie nawigacji do komputera za pomocą kabla USB.  Plik FranceFootballFanPOIs.gpi należy przenieść do katalogu POI w pamięci nawigacji. Użytkownicy starszych urządzeń, takich jak nuvi 250 & 550 powinni manualnie utworzyć folder POI w pamięci wewnętrznej nawigacji. Po odłączeniu nawigacji od komputera i po jej uruchomieniu należy wybrać opcję  „Dokąd?”, następnie „Kategorie”. W podfolderze „Inne Kategorie” znajdują się pobrane punkty France Football Fan POI.

Link  do pobrania France Football Fan POI: http://static.garmincdn.com/shared/emea/custom/france-football-pois/FranceFootballFanPOIs.zip

źródło: garmin/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe