agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Poczuj nowy smak kawy w letnie, ciepłe dni dzięki wyjątkowym ekspresom Nivona CafeRomatica

Poczuj nowy smak kawy w letnie, ciepłe dni dzięki wyjątkowym ekspresom Nivona CafeRomatica

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2015-06-24 11:11:00

Nadchodzi fantastyczny czas słonecznych, ciepłych dni, podczas których będziemy szukać ochłody i orzeźwienia. W weekendy znajdziemy je w cieniu drzewa, w pobliżu fontanny, spacerując brzegiem rzeki. Ale dlaczego po tę chwilę przyjemności nie sięgać codziennie? Marka wyjątkowych ekspresów Nivona CafeRomatica podpowiada, jak w te letnie dni poczuć nowy, orzeźwiający smak kawy. Czarne Espresso to tylko punkt wyjścia do świata przyjemności.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Frappe z owoców leśnych z prażonym kokosem czy biała Mocca z karmelem i limonką? A może o poranku jedno, a na koniec dnia drugie? Każdą z tych kaw w prosty i szybki sposób można przyrządzić dzięki ekspresowi NIVONA CafeRomatica 877. To urządzenie odpowie na potrzeby najbardziej wymagających smakoszy kawy, pozwalając na indywidualny dobór aromatu, proporcji i wielkości napoju. Fanów mlecznych kaw ucieszy z pewnością funkcja OneTouch Duo Spumatore, dzięki której za pomocą jednego przycisku do szklanki lub filiżanki popłynie świeżo spienione mleko. To również idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią pić kawy w samotności. Ten najwyższej jakości ekspres pozwala bowiem przygotować dwie mleczne kawy w jednym czasie.

Orzeźwiająca kawa po wietnamsku czy może kawa Marshmallow? Bez problemu każdą z nich pomoże przygotować ekspres NIVONA CafeRomatica 757. Wybór funkcji ułatwi cyfrowy wyświetlacz tekstowy. Ten wyjątkowy ekspres, o szlachetnym czarnym wyglądzie, pozwoli też na indywidualny, trzystopniowy dobór mocy aromatu oraz trzystopniowe programowanie temperatury kawy, również dla dwóch filiżanek. Z myślą o fanach delikatniejszych smaków CafeRomatica 757 wyposażony został w profesjonalną funkcję Cappuccino Spumatore do przygotowania kaw mlecznych. 

Sugerowana cena zbytu brutto:

  • Nivona CafeRomatica 877 - 3 999 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 757 - 2 799 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 646 - 1 799 zł brutto

źródło:nivona/agdrtv24.pl

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe