agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Poczuj #wiecejemocji i zgarnij CANON EOS M50

Poczuj #wiecejemocji i zgarnij CANON EOS M50

2018-03-30 07:17:27

Jeśli oddajesz się czemuś bez reszty, coś cię kręci, masz na jakimś punkcie zajawkę i lubisz inspirować innych - Canon ma dla Ciebie wyzwanie. Weź udział w konkursie, w którym będziesz mógł podzielić się swoją pasją i emocjami przez nią wywoływanymi. Do wygrania jest najnowszy bezlusterkowiec Canon EOS M50 z możliwością filmowania w jakości 4K, który pozwoli Ci nie tylko robić fantastyczne zdjęcia i wideo, ale też w prosty sposób udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych. Proste?

Canon wierzy, że tym, co nakręca świat do działania, są ludzkie pasje. Dlatego projektuje i dostarcza rozwiązania obrazowania, dzięki którym niezwykłe chwile spędzone na realizacji swoich zainteresowań można utrwalać, przechowywać i udostępniać, przekazując jednocześnie całe mnóstwo pozytywnych emocji.

W ideę całej kampanii oraz hasło przewodnie Canon „Live For The Story” doskonale wpisuje się najnowszy bezlusterkowiec Canon - EOS M50. Niewielkie gabaryty pozwalają mieć go zawsze przy sobie, w nich zaś ukrywają się niemal nieograniczone możliwości obrazowania. Jak je wykorzystasz, aby opowiedzieć o swojej pasji?

Każda pasja jest wyjątkowa i może stać się sposobem na życie. Wejdź na stronę www.canon.pl/wiecejemocji i zobacz ambasadorów konkursu Canon #wiecejemocji. To zwykli ludzie, którzy swój czas i energię poświęcili na doskonaleniu swoich zainteresowań. Fotograf miejski @hashtagalek, longboardzistka @kati_hay i @warsawjungle - hodujący rośliny na swoich 20 metrach kwadratowych - udowadniają, że pasja może być sposobem na życie. Ty też tak możesz: możesz zarażać swoją pasją innych, możesz wreszcie wyjść z cienia, możesz sprawić, że Twoja pasja stanie się Twoim sposobem na życie. Wystarczy, że poświęcisz się temu na 100 procent i podejmiesz wyzwanie!

  • Podejmij wyzwanie

Wystarczy, że do 8 kwietnia pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu www.facebook.com/CanonPolska opublikujesz wykonane przez siebie zdjęcie, które Twoim zdaniem najlepiej opisuje Twoje zamiłowania. Warunki uczestnictwa są dwa. Pierwszy: na zdjęciu może być wszystko, z wyjątkiem Ciebie i jakichkolwiek innych osób; drugi: zdjęcie należy opatrzeć krótkim opisem, w którym wyjaśnisz, co jest Twoją pasją i co nie zmieściło się w kadrze. I już! Tyle wystarczy, żeby zgłosić chęć udziału w konkursie Canon.

  • Dalsze zmagania

To jednak dopiero połowa wyzwania. Na podstawie zgłoszonych zdjęć jury wybierze sześciu finalistów, którzy zakwalifikują się do II etapu konkursu. Zostaną im wypożyczone aparaty EOS M50, przy użyciu których wykonają cztery zadania konkursowe, wyznaczone przez ambasadorów kampanii. Efekty ich działań publikowane będą na profilu www.facebook.com/CanonPolska. Na tej podstawie jury konkursowe wybierze troje zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają aparat EOS M50. Jednym z nich możesz być Ty! Pozostała trójka finalistów otrzyma drukarki SELPHY CP1300 - niewielkie, kompaktowe urządzenia do mobilnego druku zdjęć w wysokiej jakości.

  • Nagrody dla aktywnych

Nawet jeśli nie zgłosisz się do konkursu #wiecejemocji lub nie uda Ci się zakwalifikować do II etapu, nadal masz szansę na nagrodę. Śledząc profil www.facebook.com/CanonPolska możesz wziąć udział w konkursie #więcejopinii. Aby to zrobić, należy w kreatywny (i konstruktywny) sposób skomentować prace finałowej szóstki. Autorzy dziesięciu najciekawszych komentarzy otrzymają podstawki pod smartfony.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe