agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Podczas Targów Eurocucina 2016 w Mediolanie Grupa Candy zaprezentuje swoje marki Candy, Hoover i Rosières oraz...

Podczas Targów Eurocucina 2016 w Mediolanie Grupa Candy zaprezentuje swoje marki Candy, Hoover i Rosières oraz...

2016-04-05 15:03:36

Podczas Targów Eurocucina 2016, jednego z najważniejszych spotkań branżowych, Grupa Candy zaprezentuje się w charakterystycznym dla siebie, zaskakującym stylu, przedstawiając najważniejsze innowacje swoich marek Candy, Hoover i Rosières w niekonwencjonalny sposób.

Najlepsze wartości każdej z marek, wsparte dopracowanymi technologicznymi innowacjami, połączą się
z kulturą i tradycją by w kulminacyjnym momencie oczarować stylem i niespotykanymi możliwościami.

Trzy obszary, dobrze wyróżnione osobnymi kodami komunikacyjnymi, będą pozycjonować poszczególne marki poprzez mocny element emocjonalny. Trzy środowiska będzie cechować idealna równowaga pomiędzy tradycją a innowacją. Z jednej strony podkreślone zostaną wartości włoskiej tradycji kulinarnej (Candy), wartości francuskiej gastronomii (Rosières), oraz design i rozwój technologii (Hoover); z drugiej strony podkreślona zostanie silna więź łączącą te trzy marki, tj. innowacyjność technologiczna i powiązanie siecią WIFI.

Kuchnia jest od zawsze najbliższym nam i najbardziej użytkowanym miejsce w domach; miejscem gdzie technologia wchodzi w kontakt ze sferą prywatną, dlatego poszczególne atrakcje proponowane odwiedzającym staną się wyzwalaczami emocji, gwarantując unikalne i godne zapamiętania wrażenia.

Candy wyrazi pełnię włoskiej tradycji takie jak towarzyskość, łatwość użycia i otwartość na konsumenta, będące siłą jej produktów: nowej gamy piekarników o wysokiej mocy lub dwukomorowych, z podwójnym systemem czyszczącym - wodnym i pirolitycznym; linii lodówek z elektroniczną regulacją oraz nowych kuchenek czy okapów kuchennych stanowiących ucieleśnienie włoskiego designu. Prawdziwą niespodzianką na stoisku Candy będzie imponująca nowość, po raz pierwszy zaprezentowana właśnie na Targach.

Hoover o silnym wizerunku high-tech, gwarantującym najlepsze wyniki i dbałość o szczegóły, zaprezentuje całkowicie odświeżony wygląd, nowy zarówno pod względem innowacji technologicznych
jak stylistyki. Hoover chce zaskoczyć odwiedzających nie tylko ważnymi innowacyjnymi cechami produktów, takimi jak zintegrowane sondy temperatury czy fabrycznie zdefiniowane przepisy w gamie piekarników, ale także sześcioma całkowicie nowymi kolekcjami, różniącymi się stylem i designem. Punktem kulminacyjnym będzie gama Wizard, jedyna pełna kolekcja urządzeń z dostępem do sieci, a także elegancja gama Vanity, wykonana ze szkła i stali i dedykowana wielbicielom stylu Pure Design.

Marka Rosières, ikona francuskiej gastronomii, zaprezentuje się na targach Eurocucina po raz pierwszy. Bogate doświadczenie w segmencie gotowania, solidność i nowoczesny design sprawiają, że marka ta cieszy się zasłużoną sławą w świecie Gastronomie. Produkty Rosières tworzone są we współpracy z najlepszymi szkołami kulinarnymi we Francji, dzięki czemu urządzenia domowe oferują rozwiązania zbliżone do profesjonalnych. Charakteryzuje je wyjątkowy design, który zadowoli najbardziej wymagających szefów kuchni. Kolekcja Vintage przekształca standardowy produkt w koncentrat nowych technologii: kuchenki ‘Pro’ cechują się zoptymalizowaną technologią palenia, zapewniającą idealną precyzję gotowania, a nowe piekarniki pirolityczne wyposażone w ekskluzywny ‘Panel Szefa’ zapewniają maksymalną jednolitość pieczenia dającą wyszukane rezultaty.

Aby poznać najważniejsze nowości Grupy i zyskać niezapomniane i unikalne wspomnienia, zapraszamy na Targi Eurocucina - pawilon 9 - stoisko A01-B04, otwarte od wtorku 12 kwietnia br.

Wybrane nowości, które zostaną zaprezentowane w Mediolanie:

Piekarnik dwukomorowyCandy Elite z pełnodotykowym ekranem

Wysokiej jakości estetyka premium gamy piekarników Elite, z podwójnym wykończeniem z materiałów chromowanych i satynowanych. Maksymalna pojemność pozwala na korzystanie z 5 poziomów równocześnie. W przypadku modeli dwukomorowych można piec dwa różne dania jednocześnie z możliwością wykorzystania dwóch różnych rodzajów pieczenia pod względem zakresu temperatury, czasu i programu, bez mieszania się zapachów. Nowe interfejsy elektroniczne umożliwiają łatwe i intuicyjne sterowania obiema komorami.

 

 

Nowe lodówki Hoover Dynamic Next wyposażone są w drewniany regał na 5 butelek wina, a także w balkoniki z wyjmowaną kasetką na kosmetyki przeznaczoną do przechowywania kosmetyków, kremów czy produktów specjalnych wymagających przechowywania w niskich temperaturach. Te szczegóły wyróżniają się na tle konkurencji, będąc zwiastunem przyszłych trendów
w branży. Technologia No Frost, elektroniczne sterowania Top Touch znajdujące się na lampie LED, oświetlenie Triple Vision 3D ze światłami z góry i po bokach. Szuflada świeżości przeznaczona na owoce i warzywa, oraz Strefa obniżonej temperatury przeznaczona na mięso, ryby i sery, wyposażona w prowadnice umożliwiające ergonomiczne i ciche otwieranie.

Kolekcja Hoover Vanity znana jest z unikalnego i atrakcyjnego designu. Łączy w sobie technologię i minimalizm, które w sumie dają produkty o łagodnych i eleganckich kształtach. Estetyczna lekkość wysokiej jakości kryształu w połączeniu z siłą i mocą stali tworzą szczególny, stylowy wygląd. Ponadto zaawansowanie technologiczne tych urządzeń stanowi doskonałą recepturę na znakomite doświadczenia kulinarne. Kuchenka Vanity 60cm typu slim wykonana z czarnych szyb kryształowych oraz precyzyjnych palników z pionowym płomieniem.  Piekarnik elektryczny Vanity Multifunction z pełnodotykowym wyświetlaczem i maksymalną podwójną komorą.

Kuchenki Rosières Pro

Kuchenki Rosières Pro słyną ze atrakcyjnego wyglądu - czarne hartowane szkło, elegancja i łatwość czyszczenia. Wyposażone
w nowoczesne i wydajne pionowe palniki i tradycyjne żeliwne ruszty, które nadają im eleganckiej solidności.

źródło: candy/agdrtv24.pl