agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Podświetlane podkładki pod mysz od MODECOM

Podświetlane podkładki pod mysz od MODECOM

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2017-09-15 12:08:00

MODECOM - producent sprzętu IT i akcesoriów gamingowych z serii MODECOM Volcano Gaming wprowadza do oferty dwie podświetlane podkładki pod mysz. Wprowadzane nowości zostaną szerzej zaprezentowane podczas zbliżającego się Poznań Game Arena, jednej z największych imprez dla graczy, której to MODECOM został sponsorem po raz drugi z rzędu. Podkładki wprowadzane są do sprzedaży w dwóch wersjach: MODECOM Volcano RIFT RGB oraz MODECOM Volcano RIFT V2.

MODECOM Volcano RIFT RGB o wymiarach 23,8 x 32 x 0,5 cm nie tylko spełnia podstawowe wymagania gracza, jak komfort absolutny, doskonała precyzja i szybkość myszy, ale też cieszy oko swoim designem. Podświetlenie LED RGB w palecie 16,7 miliona kolorów umieszczone na całej długości krawędzi podkładki w efektowny sposób urozmaica biurko gracza. Dzięki przyciskowi dotykowemu w wygodny i prosty sposób zmienić można tryb podświetlania. Gładka powierzchnia gwarantuje wysoką precyzję myszy oraz umożliwia łatwe czyszczenie podkładki. MODECOM Volcano RIFT RGB zasilana jest przez złącze microUSB.

Podkładka MODECOM Volcano RIFT V2 to siostrzana konstrukcja wersji Volcano RIFT RGB dlatego i w tej podkładce zastosowany materiał zapewnia płynność ruchów myszą maksymalizując precyzję sterowania podczas multimedialnej zabawy. Podkładka posiada siedmiokolorowe podświetlenie pracujące w trybie cyklicznym i podobnie jak w przypadku wersji Volcano RIFT RGB zapewnia bardzo wysoki komfort grania.

Najważniejsze cechy produktów:

Parametr

 

Volcano RIFT V2

 

Volcano RIFT RGB

 

Podświetlenie

 

Podświetlenie w 7 kolorach w trybie cyklicznym

 

Pełne RGB 16,7 mln kolorów

 

Rodzaj i powierzchnia podkładki

 

Podkładka typu „Speed” z podświetleniem. Utwardzana powierzchnia o zminimalizowanym tarciu. Łatwe czyszczenie powierzchni.

 

Podkładka typu „Speed” z podświetleniem. Utwardzana powierzchnia o zminimalizowanym tarciu. Łatwe czyszczenie powierzchni.

 

Rozmiar

 

35 x 24 x 0,5 cm

 

32 x 23,8 x 0,5 cm

 

Zasilanie

 

microUSB

 

microUSB

 

Podłoże

 

Gumowa warstwa antypoślizgowa

 

Gumowa warstwa antypoślizgowa

 

Sterowanie podświetleniem

 

Przyciski fizyczne

 

Przycisk dotykowy

 

Cena sugerowana

 

99 PLN brutto

 

129 PLN brutto

 

źródło: modecom/agdrtv24.pl