agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Polk Signa S3, soundbar z bezprzewodowym subwooferem i funkcjonalnością Chromecast

Polk Signa S3, soundbar z bezprzewodowym subwooferem i funkcjonalnością Chromecast

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2020-05-19 10:20:34

Polk Audio, ogólnoświatowa marka audio z ponad 40-letnią historią osiągnięć w inżynierii dźwięku i designu, ma dziś przyjemność zaprezentować najnowszy dodatek do gamysoundbarów Signa Series, model Signa S3

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Czerpiąc z dziesięcioleci doświadczenia w projektowaniu i produkcji głośników o wysokiejwydajności, soundbarSigna S3 może się poszczycić czterema starannie dostrojonymi głośnikami i jestdostarczany wraz z bezprzewodowym subwooferem zapewniającym niewiarygodne szczegółowy i głębokibas w systemie o wysokości zaledwie 5,5 cm i szerokości 90 cm. Łatwo łączy się zewszystkimi najnowszymitelewizorami HD, 4K i 8K oraz dekoduje zawartość Dolby Digital 5.1, zapewniając realistyczny dźwięk kinadomowego poprzez połączenie pojedynczym przewodem HDMI ARC. Dodaliśmy także kompatybilność zplatformą Chromecast,dla łatwościstreamowania świetnie brzmiącychtreści z różnych źródeł.

Nasze soundbary z serii Signa są bestsellerem przede wszystkim ze względu na imponującą jakość dźwięku Polk Audio, ale także dlatego, że są niezwykle proste w użyciu i dostępne dla każdego”, powiedział  Michael McCole, starszy kierownik marketingu ds. soundbarów w Polk Audio. „Jeśli szukasz prostego, ale radykalnego sposobu poprawy jakości Twojego kina domowego, Signa S3 jest doskonałym wyborem. Brzmienie jest ogromnie, soundbar współpracuje z praktycznie każdym telewizorem, dekoduje format Dolby Digital w celu zapewnienia doskonałego wirtualnego dźwięku przestrzennego i oferuje obsługę platformy Chromecast dla łatwego streamingu ulubionej muzyki.”

Platforma Chromecast daje użytkownikom możliwość odtwarzania treści z Google Play Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Roon, Qobuz i wielu innych serwisów. Signa S3 współpracuje również z asystentem Google Assistant, dzięki czemu można łatwo ustawiać w kolejce i odtwarzać muzykę za pomocą poleceń głosowych korzystając z oddzielnego urządzenia Google Home lub aplikacji Google Home. Soundbar Signa S3 można również zgrupować z innymi głośnikami obsługującymi Chromecast, aby wypełnić muzyką cały dom.

Signa S3 oferuje także opatentowaną przez Polk Audio technologię Voice Adjust, która pozwala słuchaczom szybko i łatwo dostosować poziom wokali podczas oglądania filmów, programów telewizyjnych lub wydarzeń sportowych, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz ani jednego słowa z dialogu. By ułatwić obsługę, soundbar automatycznie współpracuje z pilotami telewizorów Samsung, LG, Panasonic, Toshiba i Sony (a także większością telewizorów obsługujących funkcję CEC) umożliwiając sterowania głośnością. Dzięki trzem, wstępnie ustawionym trybom DSP: „Film”, „Muzyka” i „Tryb nocny”, użytkownicy mogą łatwo zoptymalizować moc wyjściową soundbaru i subwoofera, aby uzyskać czyste i szczegółowe brzmienie dopasowane do źródła.

Signa S3 dołącza do Signa Solo i Signa S2, uzupełniając rodzinę soundbarów serii Signa.

  • Soundbar Signa Solo - Signa Solo to uniwersalny soundbar kina domowego z najwyższą jakością dźwięku, który wykracza daleko poza cenę. Zapewnia obszerną, wielowymiarową sceną dźwiękową i szczegółowe obrazowanie stereo dla muzyki i zastosowań kina domowego wykorzystując opatentowaną przez Polk cyfrową technologię dźwięku przestrzennego SDA.
  • System soundbaru Signa S2 z bezprzewodowym subwooferem – Starszy brat modelu Signa Solo z większym dźwiękiem, dekodowaniem Dolby Digital, kompatybilnością z HDMI ARC, technologią Voice Adjust i dostrojonym układem przetworników dla lepszej przejrzystości, przestronności i szczegółowości brzmienia.

Cena i dostępność Zestaw soundbaru i subwoofera Polk Audio Signa S3 zawiera kable HDMI oraz optyczne i będzie dostępny w sprzedaży u autoryzowanych dealerów Polk Audio w całej Europie od 4 czerwca. Signa S3 będzie dostępny w Polsce w cenie 1499 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe