agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Polska premiera ekspresów Nivona serii 9

Polska premiera ekspresów Nivona serii 9

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2019-05-23 14:59:38

Premierowe, w pełni automatyczne ekspresy do kawy Nivona 960 i 970 to wszechstronne urządzenia o nowoczesnym, eleganckim designie. Mimo, że ich wnętrze kryje wiele innowacyjnych rozwiązań, ekspresy są wyjątkowo proste w obsłudze. Duży, 5-calowy wyświetlacz dotykowy zapewnia łatwy dostęp do znakomitych przepisów, począwszy od aromatycznej małej czarnej, do delikatnych kaw mlecznych. Seria 9 daje możliwość spersonalizowania aż 9 receptur kawowych, co w połączeniu z 9 gotowymi przepisami pozwala wybrać spośród aż 18 specjałów! Dzięki nowemu młynkowi ekspresy z tej serii pracują cicho, jak prawie żaden inny automatyczny ekspres do kawy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W ekspresach zintegrowano unikatowy System Aroma Balance z trzema profilami mocy aromatu. Ten wyjątkowy system parzący kawę, w jakości profesjonalnych ekspresów kolbowych, pozwala ustawić intensywność kawy oraz wydobyć aromat z każdego jej ziarna. Urządzenia nowej generacji posiadają czterostopniowy wybór temperatury parzenia, pięciostopniowy wybór mocy aromatu oraz indywidualnie regulowany stopień mielenia ziaren.

Nowa linia ekspresów dostępna jest w dwóch kolorach: czarny mat (Nivona 960) lub tytanowy (Nivona 970).  Dodatkowo urządzenie można dopasować do wnętrza kuchni, pojemnik na wodę podświetlany jest w 8 kolorach do wyboru.

NIVONA – z pasji do kawy
NIVONA to w pełni automatyczne ekspresy do kawy, które łączą w sobie niezawodne szwajcarskie mechanizmy i niemieckie wykonanie. Jedną z unikalnych funkcji ekspresów NIVONA jest system Aroma Balance, który naśladuje umiejętności baristy. NIVONA stworzyła sześć serii ekspresów, których zaletą jest ich wszechstronność pod względem funkcjonalności i wzornictwa. Dzięki ekspresom NIVONA w zaciszu własnego domu przygotujemy doskonałe espresso, americano, cappuccino, latte lub latte macchiato za naciśnięciem jednego przycisku. Wyłącznym dystrybutorem marki NIVONA w Polsce jest firma FORE. Więcej informacji na www.nivona.pl

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe