agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Polski debiut czytnika ebooków Icarus New Illumina

Polski debiut czytnika ebooków Icarus New Illumina

INNE / E-booki / 2014-08-08 09:10:43

Icarus Illumina HD Model E653e to 6-calowy podświetlany czytnik ebooków. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi (1GHz) urządzenie gwarantuje szybką i stabilną pracę. Z kolei duża ilość pamięci RAM (512MB) umożliwi płynną obsługę plików PDF oraz aplikacji. Co więcej, nowy Icarus Illumina jest mały i lekki jak nigdy przedtem. Czytnik jest szczuplejszy od swojego poprzednika aż o 32 gramy. Natomiast niewielkie wymiary Icarusa (118 x 168 x 9 mm) zapewniają absolutną mobilność.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Icarus Illumina HD pracuje na systemie Android 4.2 Jelly Bean umożliwiając dostęp do tysięcy aplikacji. Warto dodać, że Icarus Illumina poradzi sobie z wszystkimi najpopularniejszymi formatami plików bez dodatkowej konwersji. Dodatkowo czytnik oferuje dostęp do słowników StarDict. Dzięki temu bez wychodzenia z książki, za sprawą jednego dotknięcia palcem, możliwe jest błyskawiczne przetłumaczenie niezrozumiałego słowa. Kolejnym atutem czytnika jest możliwość obsługi urządzenia za sprawą dotykowego ekranu, a także za pomocą fizycznych przycisków. Aktualna cena czytnika wynosi zaledwie 499 złotych.

  • Konkurs na hasło reklamowe Icarusa

Przez pierwszy miesiąc debiutu Icarusa Illumina w Polsce trwa konkurs, w którym można wygrać ładowarkę słoneczną Power Bank. Wystarczy wymyśleć hasło reklamowe dla Icarusa Illumina HD i umieścić je na swoim profilu na Facebooku bądź Twitterze z hashtagiem #IcarusIllumina. Więcej szczegółów na temat konkursu na stronie: http://www.blog.czytio.pl/?p=3745

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe