agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Polski debiut czytnika ebooków Icarus New Illumina

Polski debiut czytnika ebooków Icarus New Illumina

INNE / E-booki / 2014-08-08 09:10:43

Icarus Illumina HD Model E653e to 6-calowy podświetlany czytnik ebooków. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi (1GHz) urządzenie gwarantuje szybką i stabilną pracę. Z kolei duża ilość pamięci RAM (512MB) umożliwi płynną obsługę plików PDF oraz aplikacji. Co więcej, nowy Icarus Illumina jest mały i lekki jak nigdy przedtem. Czytnik jest szczuplejszy od swojego poprzednika aż o 32 gramy. Natomiast niewielkie wymiary Icarusa (118 x 168 x 9 mm) zapewniają absolutną mobilność.

Icarus Illumina HD pracuje na systemie Android 4.2 Jelly Bean umożliwiając dostęp do tysięcy aplikacji. Warto dodać, że Icarus Illumina poradzi sobie z wszystkimi najpopularniejszymi formatami plików bez dodatkowej konwersji. Dodatkowo czytnik oferuje dostęp do słowników StarDict. Dzięki temu bez wychodzenia z książki, za sprawą jednego dotknięcia palcem, możliwe jest błyskawiczne przetłumaczenie niezrozumiałego słowa. Kolejnym atutem czytnika jest możliwość obsługi urządzenia za sprawą dotykowego ekranu, a także za pomocą fizycznych przycisków. Aktualna cena czytnika wynosi zaledwie 499 złotych.

  • Konkurs na hasło reklamowe Icarusa

Przez pierwszy miesiąc debiutu Icarusa Illumina w Polsce trwa konkurs, w którym można wygrać ładowarkę słoneczną Power Bank. Wystarczy wymyśleć hasło reklamowe dla Icarusa Illumina HD i umieścić je na swoim profilu na Facebooku bądź Twitterze z hashtagiem #IcarusIllumina. Więcej szczegółów na temat konkursu na stronie: http://www.blog.czytio.pl/?p=3745

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe