agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
„Pora na parę!” z piekarnikiem parowym Amica

„Pora na parę!” z piekarnikiem parowym Amica

DUŻE AGD / Piekarniki / 2021-04-01 11:03:59

Piekarniki parowe kojarzą się z profesjonalnym sprzętem, a gotowanie na parze to dla wielu z nas czynność wymagająca dużo pracy i wysiłku. Nic bardziej mylnego! Marka Amica udowadnia, że korzystanie z pary podczas codziennego gotowania to recepta na aromatyczne  i pełne smaku dania. Dzięki gotowym programom parowym w piekarnikach FullSteam Amica przygotowanie posiłków jest niezwykle proste i smaczne!

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Para – niezawodna w kuchni

Piekarniki parowe Amica wyposażone zostały w specjalny generator pary, dzięki któremu para odpowiednio dozowana w trakcie pieczenia potrafi dać wyśmienite efekty w postaci doskonałych domowych wypieków czy chrupkiego pieczywa na śniadanie. Dzięki zastosowaniu pary przygotujemy też soczyste mięso oraz ryby, które możemy odgrzać wieczorem bez ryzyka ich przesuszenia. Do tego lekkostrawne, beztłuszczowe dania oraz pełne smaku przetwory – to tylko niektóre z wyzwań, którym łatwo podoła każdy użytkownik piekarników parowych marki Amica.

– Mając na uwadze zmieniające się trendy oraz potrzeby klientów przygotowaliśmy nową kampanię, której celem jest pokazanie, że parę można wykorzystać do wielu różnych dań i na różne sposoby. Korzystanie z piekarnika jest niezwykle proste: wystarczy nalać wodę do pojemnika i wybrać program. Resztą zajmie się piekarnik! Mamy nadzieję, że kampania przekona dotąd niezdecydowanych do wyboru piekarników parowych, dzięki którym każdy będzie mógł przygotować smaczne i aromatyczne potrawy w swojej kuchni, a przy okazji również zdrowe! – mówi Joanna Walczak, menedżer ds. komunikacji kategorii w firmie Amica.

Założenia kampanii „Pora na parę!”    Nowa kampania piekarników parowych marki Amica rusza 1 kwietnia.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe