agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Powietrze zamiast oleju

Powietrze zamiast oleju

MAŁE AGD / Frytownice / 2015-10-20 13:11:00

Airfryer Philips to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, grillowania i pieczenia. Dzięki wyjątkowej technologii opływu powietrza RapidAir zużywa do 80% mniej tłuszczu, zapewniając doskonały smak potraw. W urządzeniu Airfryer można więc przygotować zdrowe jedzenie, które jest chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, używając bardzo małej ilości tłuszczu lub w ogóle z niego rezygnując.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Nie potrafisz zrezygnować ze smażonych potraw, choć masz świadomość, że ociekające tłuszczem frytki czy inne smażone w głębokim tłuszczu przekąski nie są zdrowe? Teraz dzięki marce Philips nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych dań! Wystarczy, że zaczniesz przygotowywać je w urządzeniu Airfryer, gdzie można smażyć na niewielkiej ilości tłuszczu lub całkowicie z niego zrezygnować. Choć brzmi to niewiarygodnie, we wielofunkcyjnych urządzeniach Philips Airfryer zastosowano wyjątkową technologię RapidAir, która umożliwia smażenie, pieczenie i grillowanie najsmaczniejszych przekąsek i posiłków przy użyciu powietrza. Dzięki temu potrawy są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, a przy tym zdrowe i lekkostrawne. Ulubione frytki Twojego dziecka mogą zawierać nawet do 80 % mniej tłuszczu.

Airfryer to również mniej nieprzyjemnych zapachów niż w przypadku zwykłej frytownicy, łatwe czyszczenie (wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce), bezpieczeństwo i oszczędność, dzięki czemu z urządzenia można korzystać codziennie! Zwłaszcza, że Airfryer z technologią RapidAir nadaje się nie tylko do smażenia, ale także grillowania, a nawet pieczenia - wszystko to w jednym urządzeniu.

Airfryer z powodzeniem pozwoli Ci na przygotowanie każdego domowego posiłku - od śniadania po kolację. Oprócz chrupiących frytek przygotowanych z łyżką oleju, grillowanego kurczaka czy steka wołowego, z powodzeniem możesz przygotować grillowane warzywa, chipsy z jabłek czy jarmużu lub upiec pyszny sernik. Wszystko to w zdrowy sposób i smacznie.

Marka Philips wprowadza właśnie nowy model wielofunkcyjnego urządzenia Airfryer HD9240 dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.  Ich duża pojemność 1,2 kg wystarcza do przygotowania jedzenia nawet dla 5 osób, przez co zdrowym jedzeniem może cieszyć cała rodzina.

Z kolei dzięki cyfrowemu ekranowi dotykowemu można łatwo kontrolować czas i temperaturę gotowania w łatwiejszy i dokładniejszy sposób. Dodatkowo przycisk inteligentnych ustawień wstępnych pozwala zapisać ustawienia swojego ulubionego dania, dzięki czemu następnym razem do jego przygotowania wystarczy tylko dotknięcie przycisku. Możesz więc cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami przygotowywanymi we właściwej temperaturze i w odpowiednim czasie, co zapewni ich doskonały smak. A jeśli potrzebujesz inspiracji, do urządzenia dodano broszurę z przepisami na różnorodne, niskotłuszczowe dania opracowaną przez ekspertów kulinarnych.

Dodatkowo dostępne są także dwa inne modele Airfryer - HD9220 i HD99210. Produkty dostępne w sprzedaży od listopada br. Rekomendowane ceny detaliczne urządzeń wynoszą:

  • Airfryer HD9240/30 - 1 199 pln
  • Airfryer HD9240/90 - 1 199 pln  
  • Airfryer HD9220/20 - 799 pln   
  • Airfryer HD9210/90 - 499 pln   

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe