agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Pralki z technologią Eco Bubble i AddWash - ruszyła nowa promocja firmy Samsung!

Pralki z technologią Eco Bubble i AddWash - ruszyła nowa promocja firmy Samsung!

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2016-10-24 10:16:34

Kup pralkę i odbierz półroczny zapas płynów do prania i płukania. Wystartowała nowa promocja konsumencka przygotowana przez firmę Samsung we współpracy z P&G. Akcją objęte zostały pralki z technologią Eco Bubble oraz AddWash.

Kupując pralki Eco Bubble otrzymać można półroczny zapas płynu do prania Ariel i płynu do płukania Lenor. Ponadto osoby, które wybiorą modele Eco Bubble z dodatkowymi drzwiami AddWash dostaną w prezencie praktyczny kosz na pranie. Promocja potrwa do końca listopada.

Eco Bubble i AddWash to dwie najważniejsze technologie zastosowane w pralkach firmy Samsung. Dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, rozwiązanie Eco Bubble efektywniej usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze, ułatwiając wnikanie detergentu w tkaninę i chroni ją jednocześnie przed zniszczeniem. Dostępne są również modele Eco Bubble z dodatkowymi drzwiami AddWash, dzięki którym możemy dodawać zapomniane ubrania w dowolnym momencie cyklu prania. Połączenie innowacyjnego systemu z praktycznymi drzwiami sprawia, że pranie staje się niezwykle skuteczne i proste. 

Promocja realizowana jest w ramach kampanii pod hasłem „Teraz możesz”. Za jej koncepcję kreatywną odpowiada Cheil Poland, realizację spotu - Platige Image i Dobro, natomiast komunikację PR prowadzi Havas PR.

Regulamin promocji oraz informacje o pralkach Samsung znaleźć można pod adresem www.ecobubble.samsung.pl

źródło: samsung/agdrtv24.pl