agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Premierowe chłodziarko-zamrażarki marki Liebherr

Premierowe chłodziarko-zamrażarki marki Liebherr

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2018-05-18 15:24:00

Przemyślane i dopracowane do perfekcji. Szyte na miarę wymagających użytkowników. Takie są premierowe modele chłodziarko-zamrażarek marki Liebherr. Wśród nich znajdziemy pięć wyjątkowych produktów, które pasują do każdej kuchni. Pojemny French Door CBNes 6256, dwa modele z linii Side by Side - SBSes 8486 i SBSes 8473, najcichszą na rynku chłodziarko-zamrażarkę z linii Silent CBef 4815-21 oraz jedyny w swoim rodzaju Sticker Art. CNst 4813. Nowości zachwycają jakością wykonania i energooszczędnymi rozwiązaniami.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W kwietniu tego roku marka Liebherr została uhonorowana jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego - Red Dot Award. Kapituła konkursu wyróżniła m.in. chłodziarko-zamrażarkę z linii French Door CBNes 6256. Połączenie jakości, designu i innowacji sprawiły, że kolejny raz produkt marki Liebherr znalazł się w gronie najlepszych.

Zwycięski gigant

Chłodziarko-zamrażarka CBNes 6256 z linii French Door zachwyca swoją pojemnością. Jej wnętrze mieści aż 471 litrów i to właśnie ona skradła serce jurorów Red Dot Award 2018.

Urządzenie posiada dwie szuflady z technologią Bio Fresh. Są one gwarancją świeżości produktów. W temperaturze nieco powyżej 0°C i przy idealnej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby oraz produkty mleczne zachowują witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce.

Czasochłonne odszraniane jest już przeszłością. Dzięki funkcji NoFrost w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Bez szronu. Bez problemu.

Dla wszystkich fanów kolorowych drinków idealnym rozwiązaniem jest wbudowany Ice Maker. Automatyczna kostkarka z mechanizmem TwistTray dba o to, aby kostki nie zlepiały się ze sobą i miały jednolity,  atrakcyjny kształt. Boki, drzwi oraz wewnętrzna tylna ściana urządzenia zostały wykonane ze stali szlachetnej. Całość jest niezwykle wytrzymała i odporna na zarysowania.

Pomimo swojej pojemności model CBNes 6256 zaskakuje niskim zużyciem energii w klasie efektywności energetycznej A++.

  • Chłodziarko-zamrażarka CBNes 6256 - cena 16 999 zł brutto.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe