agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Prestigio: czytnik PER5162WEN - kobieca biblioteka

Prestigio: czytnik PER5162WEN - kobieca biblioteka

INNE / E-booki / 2011-11-02 11:39:00

Prestigio przedstawia czytnik PER5162WEN - lekki, biały e-book, prezentujący bardzo kobiecy design i pozwalający na przechowywanie ogromnej liczby książek w jednym poręcznym urządzeniu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Czytnik marki Prestigio to praktyczne i wszechstronne urządzenie, o delikatnym, kobiecym designie, które pozwala na mobilne przechowywanie książek i nieograniczony dostęp do ulubionych tekstów. Posiada 6” wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 800x600 pikseli. E-book korzysta z technologii E-Ink, która zapewnia ekranowi wygląd podobny do zwykłego papieru i w analogiczny sposób odbija światło padające na powierzchnię ekranu. Dzięki temu urządzenie Prestigio gwarantuje wygodę i komfort podczas czytania. Dodatkowo ekran nie ulega zniekształceniu podczas dotykania i przerzucania stron, a w celu zwiększenia wydajności, zaprojektowano go w taki sposób, aby pobierał energię jedynie przy zmianie obrazu. Oprócz wyświetlacza wszechstronnie dostosowanego do potrzeb mobilnych czytelników, urządzenie wzbogacone jest o liczne funkcje, które stanowią dodatkową atrakcję i rozrywkę, gdziekolwiek czytnik jest wykorzystywany. Do takich opcji należą choćby wbudowany odtwarzacz plików muzycznych czy radio FM - dla wszystkich lubiących słuchać muzyki, również podczas czytania. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w takie praktyczne aplikacje, jak zegar, kalendarz, notes czy słownik. Szeroki zestaw usług oferowanych przez czytnik uzupełniają gry wraz z G-sensorem, dzięki czemu z urządzeniem Prestigio po prostu nie można się nudzić. Kolejną użyteczną opcją jest adapter Wi-Fi, który sprawia, że czytnik dobrze sprawdza się jako sprzęt mobilny umożliwiający połączenie z siecią i korzystanie z funkcji Internetu. E-book PER5162WEN posiada wbudowaną pamięć o wielkości 2GB, a także możliwość instalacji dodatkowych kart pamięci: 32GB MicroSD i MicroSDHC.

Ze względu na swój design i delikatny biały kolor, urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla kobiet, ceniących unikalny wygląd i styl używanych gadżetów. Do zestawu dołączone są m.in. słuchawki oraz elegancki skórzany pokrowiec.

  • Cena: 899 zł
agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe