Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Vulkan API i Galaxy S7 - najlepsze, co spotkało gry mobilne

Vulkan API i Galaxy S7 - najlepsze, co spotkało gry mobilne

2016-07-12 07:13:25

Firma Samsung Electronics postawiła na interfejs programistyczny Vulkan w grach przeznaczonych na platformy mobilne. Zapewnia on większą stabilność, krótszy czas reakcji oraz wyższą efektywność energetyczną gier uruchamianych na Galaxy S7 i S7 Edge. Na tegorocznych targach E3 na przykładzie trzech najnowocześniejszych gier opartych na API Vulkan zaprezentowano, jak zastosowanie tego interfejsu przekłada się na wrażenia gracza.

czytaj więcej
Samsung wprowadza Gear VR Innovator Edition współpracujące ze smartfonami GALAXY S6 i S6 Edge

Samsung wprowadza Gear VR Innovator Edition współpracujące ze smartfonami GALAXY S6 i S6 Edge

2015-03-04 12:31:00

Samsung Electronics lider w dziedzinie technologii ubieralnych i mobilnej rzeczywistości wirtualnej, wprowadza najnowszy, w pełni zoptymalizowany model urządzenia Gear VR Innovator Edition, kompatybilny ze smartfonami nowej generacji Samsung GALAXY S6 i S6 Edge.

czytaj więcej
TOP 5 gier wszechczasów na PC

TOP 5 gier wszechczasów na PC

2015-02-04 11:03:00

Sklep internetowy Agito.pl przedstawia zestawienie pięciu gier komputerowych, które ukształtowały współczesny charakter gamingu. Jest maksymalnie subiektywne. Każdy z poniższych tytułów miał, ma i będzie miał rzeszę fanów na całym świecie.

czytaj więcej
Samsung Gear VR - właściwie co to takiego?

Samsung Gear VR - właściwie co to takiego?

2014-09-08 14:32:00

Co jest Samsung Gear VR? Okulary 3D do gier, czy może jakiś kontroler? Urządzenie miało swoją premierę na targach IFA 2014 w Berlinie, sprawdziliśmy, robi wrażenie. Poniżej krótka infografika producenta, która pozwoli szybko zrozumieć z czym mamy do czynienia. Sprawdź poniżej.

czytaj więcej
Smartphone GamePad i aplikacja Mobile Console - nowy wymiar rozrywki mobilnej

Smartphone GamePad i aplikacja Mobile Console - nowy wymiar rozrywki mobilnej

2014-01-03 17:18:00

Samsung zaprezentował kontroler Smartphone GamePad i aplikację Mobile Console - rozwiązania stworzone z myślą o lepszym dostosowaniu popularnej serii urządzeń GALAXY do potrzeb graczy. Smartphone GamePad powstał w odpowiedzi na błyskawiczny rozwój globalnego rynku gier mobilnych i zapewnia konsumentom możliwość grania w komfortowych warunkach, w dowolnym miejscu i czasie.

czytaj więcej
Samsung zaprezentował Smartphone GamePad

Samsung zaprezentował Smartphone GamePad

2013-12-17 07:30:00

Smartphone GamePad błyskawicznie przekształca smartfon lub tablet Galaxy w przenośną konsolę do gier. GamePad jest przeznaczony do urządzeń mobilnych, począwszy od 4 cali do 6,3 cala, dzięki czemu użytkownicy mogą grać w gry, gdziekolwiek są. Użytkownicy mogą również podłączyć urządzenia do telewizora za pomocą kabla HDMI lub AllShare Screen Mirroring.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P