Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung NX300M - jako pierwszy z OS Tizen

Samsung NX300M - jako pierwszy z OS Tizen

2013-11-11 16:13:00

Odświeżony NX300M jest już w sprzedaży w Korei od ponad miesiąc, ale dopiero teraz ujawniono jedną z nowy cech aparatu. Samsung potwierdził, że 20,3-megapikselowy aparat wyposażony w oprogramowanie Tizen (system operacyjny oparty na Linuksie). Samsung w najbliższym czasie planuje wypuscić system także na tablety i smartfony - Galaxy S4 czeka już w kolejce. Czy co? Można zdziałać bez Google. Nokia HERE oświadczyła, że będzie obsługiwać "funkcje związane z mapą" dla przyszłych urządzeń wyposażonych w Tizen, dając Samsungowi szansę dalszego uniezależnienia się od usług Google.

czytaj więcej
Aplikacja muzyczna Open FM dostępna na telewizorach Samsung Smart TV, smartfonach i tabletach

Aplikacja muzyczna Open FM dostępna na telewizorach Samsung Smart TV, smartfonach i tabletach

2013-10-10 17:54:00

Aplikacja Open FM to pełny dostęp do treści emitowanych przez największą platformę muzyczną w Polsce. Korzystając z niej na Samsung Smart TV, zyskujemy bezpłatny dostęp do blisko 100 zróżnicowanych gatunkowo kanałów muzycznych! Muzyka w Open FM nie jest przerywana audycjami.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P