Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung wprowadza nową zmywarkę z technologią Waterwall 2.0

Samsung wprowadza nową zmywarkę z technologią Waterwall 2.0

2018-01-16 12:29:04

Zmywarka z technologią Waterwall™ 2.0 wyposażona jest w innowacyjną listwę natryskową, która tworzy potężną ścianę wody. Opatentowana przez firmę Samsung technologia Waterwall™ odróżnia się od tradycyjnych rozwiązań tym, że strumień wody nie obraca się po okręgu w środku urządzenia, a precyzyjnie przesuwa od jednego do drugiego brzegu zmywarki. Wysokie ciśnienie pozwala uzyskać idealną czystość od krawędzi do krawędzi, przez co nie musimy płukać naczyń przed włożeniem ich do zmywarki. Rozwiązanie to gwarantuje, że talerze, garnki czy sztućce będą dokładnie umyte, nawet jeśli umieścimy je w najtrudniej dostępnym zakamarku urządzenia.

czytaj więcej
Oszczędne zmywanie dzięki nowym zmywarkom Samsung

Oszczędne zmywanie dzięki nowym zmywarkom Samsung

2016-11-02 12:05:00

Znaczną część domowego budżetu pochłaniają rachunki za wodę i energię elektryczną, szczególnie jeśli zmywamy ręcznie. Czynność ta nie szczędzi nam też nerwów - myśl o stercie brudnych naczyń po kolacji potrafi zepsuć całą radość ze wspólnych posiłków. Mając na uwadze oszczędność czasu, pieniędzy oraz naszej energii, firma Samsung stworzyła technologię zmywania, która skutecznie i szybko upora się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Teraz rozwiązanie to dostępne jest w dwóch nowych zmywarkach.

czytaj więcej
Zmywarka stworzona specjalnie dla domowych mistrzów kuchni

Zmywarka stworzona specjalnie dla domowych mistrzów kuchni

2015-07-06 11:02:00

Jak przekonują najlepsi kucharze, percepcja serwowanych potraw zależy nie tylko od ich smaku, ale również od tego czy na przykład talerze są lśniące a kieliszki bez zacieków. Sposób, w jaki podajemy potrawy i na czym je podajemy wieńczy nasz wysiłek i wpływa w dużym stopniu na końcową ocenę. W oparciu o doświadczenia kulinarnych mistrzów, takich jak Michel Troisgros czy Elena Arzak powstała zmywarka Waterwall - dedykowana pasjonatom gotowania, którzy chcą serwować dania tak jak w eleganckiej restauracji.

czytaj więcej
Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

2015-05-21 16:18:33

Piętrzące się stosy brudnych naczyń, hektolitry przelanej wody, godziny spędzone przy zlewie i sucha skóra dłoni - nic dziwnego, że już w roku 1886 z inicjatywy Josephine Cochrane powstała pierwsza zmywarka. Coraz więcej osób nie wyobraża sobie funkcjonalnej kuchni bez tego sprzętu AGD. O tym, jak dobrać zmywarkę opowiada Mateusz Gołda, Dyrektor Operacyjny NEO24.PL.

czytaj więcej
Samsung Chef Collection - profesjonalne rozwiązania AGD dla domowych kuchni

Samsung Chef Collection - profesjonalne rozwiązania AGD dla domowych kuchni

2015-02-16 14:22:15

Firma Samsung wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych szefów kuchni z całego świat opracowała Chef Collection - nową linię urządzeń kuchennych klasy premium. Innowacyjne produkty wprowadzają profesjonalną funkcjonalność i doskonałe wzornictwo do europejskich domów.

czytaj więcej
Zmywarka Samsung WaterWall

Zmywarka Samsung WaterWall

2014-10-28 10:40:00

Do tej pory wszystkie dostępne na rynku zmywarki wykorzystywały technologię, która nie zawsze gwarantowała idealną czystość naczyń. Opracowana przez firmę Samsung pionierska metoda zmywania opiera się na wykorzystaniu tzw. ściany wody. Po raz pierwszy od 150 lat mamy więc do czynienia z przełomem technologicznym, który rewolucyjnie poprawia jakość mycia, a dodatkowo dzięki nowoczesnym funkcjom zastosowanym w urządzeniu, zmywanie naczyń jest jeszcze prostsze.

czytaj więcej
Samsung - nowa generacja urządzeń kuchennych Chef Collection

Samsung - nowa generacja urządzeń kuchennych Chef Collection

2014-09-09 11:29:00

Samsung Electronics zaprezentował podczas targów IFA 2014 nową linię wysokiej klasy urządzeń kuchennych Chef Collection, powstałych we współpracy z najlepszymi kucharzami świata. Nowe produkty umożliwiają m. in. precyzyjną kontrolę temperatury, są wygodniejsze w obsłudze, a nowa zmywarka Samsung WaterWall zapewnia idealną czystość naczyń.

czytaj więcej
Nowa linia sprzętów kuchennych Samsung Chef Collection

Nowa linia sprzętów kuchennych Samsung Chef Collection

2014-01-15 11:40:00

Najnowsze wzornictwo i innowacje technologiczne powodują, że czterodrzwiowa lodówka Samsung Chef Collection (model: RH9900) stanowi przełom w dziedzinie konserwacji, przechowywania i organizacji żywności. Specjalne rozwiązania zapewniają doskonałą kontrolę nad temperaturą. Metalowa płyta chłodząca umieszczona z tyłu głównej komory pomaga zachować odpowiednie warunki w całej lodówce, co ma duże znaczenie dla zachowania świeżości i smaku jedzenia. Z kolei system potrójnego chłodzenia tworzony przez trzy oddzielne obiegi powietrza w chłodziarce i zamrażalniku, daje optymalną kontrolę wilgotności i zwiększa wydajność chłodzenia w każdej komorze.

czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę przy wyborze zmywarki wolnostojącej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zmywarki wolnostojącej

2013-09-12 16:50:00

Kupić zmywarkę - ale jaką? Polacy coraz większą uwagę przywiązują do długofalowych oszczędności, wynikających z takich czynników jak np. pobór energii. Z analiz sklepu Agito.pl wynika, że klienci najczęściej wybierają zmywarki w klasie efektywności energetycznej A lub A+ . Mimo większych kosztów jednorazowych, kupują oni te urządzenia, które zużywają mniej prądu i wody, aby inwestycja z czasem się zwróciła.

czytaj więcej
Nowa zmywarka Samsung DW-BG970B

Nowa zmywarka Samsung DW-BG970B

2012-04-24 10:07:00

Zmywarka Samsung DW-BG970B została wyposażona w cyfrowy wyświetlacz LED informujący o postępie pracy, a także prosty w obsłudze dotykowy panel sterowania. Użytkownik może dopasować do swoich potrzeb tryb pracy zmywarki poprzez wybór jednego z siedmiu programów: Auto Normal (40-65˚C), intensywny (70˚C), ekspresowy (65˚C), eco (45˚C), szybki (50˚C), delikatny(40˚C), a także opcję zmywania wstępnego. Dzięki specjalnym, obrotowym dyskom Storm Wash woda pod wysokim ciśnieniem usuwa osad i resztki żywności.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P