Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung: limitowana edycja robotów sprzątających Star Wars POWERbot

Samsung: limitowana edycja robotów sprzątających Star Wars POWERbot

2017-10-10 14:43:00

Samsung Electronics wprowadził dziś nową limitowaną wersję robota sprzątającego - Star Wars™ POWERbot™, która bazuje na linii VR7000. Innowacyjny odkurzacz został stworzony z myślą o fanach oczekujących na grudniową premierę kolejnej części gwiezdnej sagi - „Star Wars: Ostatni Jedi”.

czytaj więcej
VAX Air Cordless Switch - bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

VAX Air Cordless Switch - bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

2017-04-20 11:08:00

Do gruntownych porządków potrzebujemy mocnego urządzenia do odkurzania podłóg i dywanów. Ale w domu przydaje się również mały, ręczny odkurzacz do drobnego sprzątania. Który z nich wybrać? Najwygodniej byłoby mieć dwa urządzenia… Odpowiedzią na te rozterki jest VAX Air Cordless Switch, który dzięki swojej konstrukcji 2 w 1 spełnia wszystkie domowe zadania.

czytaj więcej
Na targach CES 2017 Samsung zaprezentuje nowy odkurzacz automatyczny POWERbot VR7000

Na targach CES 2017 Samsung zaprezentuje nowy odkurzacz automatyczny POWERbot VR7000

2016-12-29 14:20:00

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła  wprowadzenie nowości w innowacyjnej i popularnej linii odkurzaczy automatycznych POWERbotTM - modelu VR7000. Nowe urządzenie, którego premierę zaplanowano na styczniowe targi CES® 2017 w Las Vegas, cechuje się dużą siłą ssania i niewielkimi wymiarami - przy zaledwie 99 mm wysokości jest ono o 28% niższe niż dotychczasowe odkurzacze automatyczne Samsung.

czytaj więcej
Samsung przedstawia innowacyjną pralkę z dodatkowymi drzwiami i potężnego robota sprzątającego

Samsung przedstawia innowacyjną pralkę z dodatkowymi drzwiami i potężnego robota sprzątającego

2016-01-11 15:28:00

Samsung Electronics zaprezentował na targach CES 2016 nową pralkę AddWash, która umożliwia wrzucanie ubrań do urządzenia w trakcie jego pracy. W ofercie Samsung znajdzie się też nowy robot sprzątający - POWERbot Essential Wi-Fi o zwiększonej sile ssącej, z funkcjami ułatwiającym sprzątanie.

czytaj więcej
Wygodne odkurzanie. Z Motion Sync to możliwe.

Wygodne odkurzanie. Z Motion Sync to możliwe.

2015-08-18 14:56:00

Cenimy czystość w naszych mieszkaniach, ale jej utrzymanie nie należy do najłatwiejszych zajęć. Tradycyjne odkurzacze często przewracają się, są niewygodne w obsłudze, a dodatkowo ich pracy może towarzyszyć uciążliwy hałas. Jednak na rynku dostępne są już rozwiązania, np. odkurzacze z technologią Motion Sync, zapewniające płynność i łatwość ruchów, a tym samym - wygodne odkurzanie.

czytaj więcej
Jak mieć posprzątane, nie sprzątając

Jak mieć posprzątane, nie sprzątając

2015-08-04 12:27:00

Wszyscy lubimy porządek, jednak będąc zapracowanymi nie jesteśmy w stanie poświęcać zbyt wielu wolnych chwil na sprzątanie. Dlatego wciąż sprawdzamy rozwiązania, które zaoszczędzą nasz czas, a przy tym będą bardzo skuteczne. Sposób na plamę z czerwonego wina? Wystarczy kilka kropel mleka. Brudny piekarnik? Ocet winny z sodą. A metoda na czyste podłogi bez wysiłku? Tutaj z pomocą przychodzi najnowocześniejsza technologia.

czytaj więcej
CES 2015 - Samsung zaprezentował urządzenia do prania i pielęgnacji podłóg

CES 2015 - Samsung zaprezentował urządzenia do prania i pielęgnacji podłóg

2015-01-08 11:10:00

Firma Samsung Electronics przedstawiła nowości z linii produktów AGD do prania i pielęgnacji podłóg. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, żeby pozwolić użytkownikom łatwo i wygodnie zapanować nad bałaganem i uczynić sprzątanie przyjemniejszym. Podczas międzynarodowych targów CES 2015 Samsung prezentuje innowacyjne urządzenia, które cechuje wyjątkowa wydajność, innowacyjność, wzornictwo oraz funkcjonalność. Najszybciej rozwijająca się marka AGD w Stanach Zjednoczonych zaspokaja niespełnione potrzeby w dziedzinie domowych środków czystości.

czytaj więcej
Samsung ułatwia przedświąteczne przygotowania

Samsung ułatwia przedświąteczne przygotowania

2014-12-19 12:03:48

Roboty sprzątające to coraz częściej spotykane w polskich mieszkaniach urządzenia, które mają jedno zadanie - odciążyć domowników w dbaniu o czystość podłóg i dywanów. Dbają one o porządek nawet wtedy, gdy w domu nie ma gospodarzy. Dlatego właśnie coraz częściej kupowane są przez wieloosobowe rodziny lub zapracowane osoby, które wolą poświęcić czas wolny na własne zainteresowania czy po prostu… na spędzanie większej ilości czasu z najbliższymi. Warto więc zastanowić się nad zakupem takiego urządzenia w okresie przedświątecznym, szczególnie jeśli jesteśmy fanami nowych technologii lub… posiadaczem czworonożnego pupila! Dlaczego?

czytaj więcej
Nowe odkurzacze Samsung Motion Sync

Nowe odkurzacze Samsung Motion Sync

2014-10-01 11:11:00

Co sprawia, że odkurzanie na mokro jest tak skuteczne? Główną cechą odróżniającą odkurzacze wodne od tradycyjnych jest rodzaj zastosowanego filtra. Odkurzacze z filtrem wodnym wsysają powietrze do specjalnej komory z wodą. Trafiający tam brud oddzielany jest od powietrza, a zanieczyszczenia, które nie zostały w wodzie są zatrzymywane przez dodatkowy filtr (HEPA). Nowe modele odkurzaczy wodnych Samsung Motion Sync zapewniają nie tylko wysoką efektywność czyszczenia, ale dodatkowo wyróżniają się uniwersalnością zastosowań - unikalna konstrukcja sprawia, że wygodnie usuniemy każdy rodzaj zabrudzenia z różnorodnych powierzchni.

czytaj więcej
Samsung Powerbot VR9000 - produkt, który zrewolucjonizuje sprzątanie

Samsung Powerbot VR9000 - produkt, który zrewolucjonizuje sprzątanie

2014-09-05 17:52:00

Samsung Electronics, podczas targów IFA 2014 zaprezentował innowacyjne urządzenie sprzątające - Powerbot VR9000. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, urządzenie pozwala na bezobsługowe, automatyczne i wygodne odkurzanie podłogi z potężną mocą.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P