Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung zmienia dziennikarstwo sportowe

Samsung zmienia dziennikarstwo sportowe

2016-04-29 12:18:00

Polscy dziennikarze sportowi zostaną wyposażeni w kamery Gear 360, gogle GearVR i smartfony Galaxy S7. Dzięki temu będą mogli pokazywać swoim Czytelnikom i Widzom relacje z wydarzeń sportowych w zupełnie nowy, angażujący odbiorców sposób.  

czytaj więcej
Samsung Gear 360 - nowy sposób rejestrowania zdarzeń i udostępniania treści

Samsung Gear 360 - nowy sposób rejestrowania zdarzeń i udostępniania treści

2016-02-22 10:42:17

Samsung Electronics poinformował o wprowadzeniu urządzenia Samsung Gear 360. Jest to kamera do rejestrowania ujęć w promieniu 360 stopni, za pomocą której użytkownik może łatwo tworzyć, przeglądać i udostępniać treści w postaci materiałów wideo i zdjęć. Gear 360 umożliwia rejestrowanie obrazów z podróży, spotkań i wielu innych sytuacji w formie zapewniającej pełnię wizualnych wrażeń.

czytaj więcej
Kamera Samsung HMX-F90

Kamera Samsung HMX-F90

2013-04-26 15:27:00

Kamera HMX-F90 oferuje liczne funkcje, w tym ekran TFT LCD o przekątnej 2,7 cala, który uławia nagrywanie i edytowanie filmów. 52-krotny zoom optyczny i 70-krotne powiększenie Intelli-Zoom zapewniają idealną ostrość nawet najmniejszych szczegółów. Kamera HMX-F90 rejestruje obraz wideo z rozdzielczością 1280x720/30p, doskonałą do odtwarzania wspomnień na dużym ekranie telewizora HD. Kamera ma również 5-megapikselową matrycę CMOS i jasny obiektyw F1,8 do kręcenia filmów w żywych i naturalnych barwach. 

czytaj więcej
Samsung QF30 - kamera Full HD z funkcją transmisji na żywo

Samsung QF30 - kamera Full HD z funkcją transmisji na żywo

2013-01-16 12:20:00

Samsung QF30 wyposażono w matrycę BSI CMOS 5 MPix, zoom optyczny 20x, zoom cyfrowy 40x, technologię nagrywania filmów w jakości Full HD oraz zaawansowane funkcje bezprzewodowe. Ponadto, dzięki wprowadzonej w tym modelu strumieniowej transmisji na żywo, użytkownicy mogą natychmiast udostępniać swoje nagrania rodzinie i znajomym w czasie rzeczywistym. Najnowsza kamera firmy Samsung to wysoka jakość obrazu wideo, innowacyjne i intuicyjne funkcje zamknięte w praktycznej obudowie.

czytaj więcej
Samsung Galaxy Camera (wideo)

Samsung Galaxy Camera (wideo)

2012-12-04 22:22:00

Samsung GALAXY Camera to urządzenie łączące w kompaktowym korpusie aparat z 21-krotnym zoomem optycznym, dotykowy wyświetlacz HD 4,8 cala, system Android wraz z tysiącami aplikacji dostępnych w Samsung Apps i Google Play oraz stałą łączność z internetem dzięki 3G/4G i wbudowanemu Wi-Fi. 27 listopada rozpoczęła się kampania reklamowa, która podkreślać będzie właśnie to unikalne dla rynku aparatów cyfrowych połączenie.

czytaj więcej
Samsung na IFA 2012 - Galaxy Camera

Samsung na IFA 2012 - Galaxy Camera

2012-08-29 20:57:00

Samsung Electronics Co., prezentuje GALAXY Camera. Aparat opracowany z myślą o nowych sposobach komunikacji łączy zaawansowane funkcje fotograficzne z najnowszym systemem operacyjnym Android™ 4.1 (Jelly Bean) oraz łącznością 3G, 4G lub tylko WiFi. Jest to zupełnie nowy typ urządzenia przeznaczony dla osób, które chcą łatwo i spontanicznie kręcić filmy lub robić i edytować zdjęcia oraz udostępniać je w dowolnym miejscu i o każdej porze.

czytaj więcej
Samsung: Kamera HMX-QF20

Samsung: Kamera HMX-QF20

2012-05-29 10:00:00

Kamera Samsung HMX-QF20 nagrywa wideo w rozdzielczość Full HD (1920x1080) i umożliwia przesyłanie obrazu bezprzewodowo za pośrednictwem W-Fi do telewizora, komputera lub smartfonu. Jeśli dodamy do tego matrycę BSI CMOS 5 megapikseli, możliwość przekładania kamery w czasie filmowania z lewej do prawej dłoni, inteligentny tryb Smart Auto oraz dwudziestokrotny zoom optyczny - ta kompilacja funkcji w jednym urządzeniu robi wrażenie.

czytaj więcej
Najnowsza oferta kamer firmy Samsung

Najnowsza oferta kamer firmy Samsung

2012-01-10 09:01:00

Samsung Electronics Co. Ltd., światowy lider na rynku cyfrowych mediów i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, prezentuje cztery kamery wideo. Nowe modele - Q20, QF20, F80 oraz W300 - oferują szereg funkcji przydatnych dla filmowców.

czytaj więcej
Kamera Samsung Full HD z 16 GB SSD

Kamera Samsung Full HD z 16 GB SSD

2011-10-06 11:00:00

Specjaliści firmy Samsung znani są ze sprawnego i szybkiego wcielania w życie oryginalnych, praktycznych i innowacyjnych projektów. Kamera Samsung HMX-H304 jest tego idealnym przykładem. To kompaktowe urządzenie sprawi, że nie będziesz mógł się oprzeć wyjątkowym obrazom wyświetlanym na ekranie Twojego komputera lub telewizora HD. HMX-H304 nagrywa filmy Full HD w rozdzielczości 1920x1080 oddającej naturalne bogactwo kolorów każdego obiektu i każdej sceny. Zastosowany w niej czujnik CMOS BSI (Back Side Illuminated) zapewnia o wiele większą czułość niż w przypadku standardowych czujników CMOS; co więcej, znacząco redukuje szumy oraz zniekształcenia obrazu, a także wyraźnie poprawia jakość nagrywania w warunkach słabego oświetlenia.

czytaj więcej
Kamera Samsung SMX-F70 - już w Polsce

Kamera Samsung SMX-F70 - już w Polsce

2011-09-12 12:05:00

Samsung wprowadza do sprzedaży w Polsce kamerę SMX-F70 z matrycą CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli z optyką Schneider Kreuznach. To niezwykłe urządzenie przeznaczone jest dla amatorów doskonałego obrazu, którzy poszukują prostej w obsłudze, ale zaawansowanej technologicznie kamery w przystępnej cenie. SMX-F70 jest obecnie jedyną kamerą SD z matrycą CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli z filtrem barw podstawowych RGB, co zapewnia nagraniom bogate i naturalne kolory. Zastosowanie matrycy CMOS gwarantuje również ochronę przed smugami światła, które pojawiają się czasem na matrycach CCD przy filmowaniu bardzo jasnych obiektów, jak np. źródła ostrego światła czy słońca. Dzięki wykorzystaniu technologii stabilizacji Hyper Digital Image Stabilization, w znacznym stopniu zostają wyeliminowane poruszone i rozmazane sceny podczas nagrywania.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P