Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

BD-J5900 oraz BD-J5500 - zagięte odtwarzacze Blu-ray firmy Samsung

BD-J5900 oraz BD-J5500 - zagięte odtwarzacze Blu-ray firmy Samsung

2015-03-25 16:10:00

Firma Samsung zaprezentowała nową linie odtwarzaczy Blu-ray o nowym, odświeżonym wyglądzie. Seria 5, w skład której wchodzą modele BD-J5900 oraz J5500 to wydajne odtwarzacze multimedialne, które swoim wyglądem wpisują się w ekosystem urządzeń RTV Samsung o eleganckim, zakrzywionym designie. Dzięki temu, będą one doskonale wpisywać się w domowy zestaw kina domowego razem z cenionymi zakrzywionymi telewizorami i soundbarami producenta.

czytaj więcej
Nowy inteligentny odtwarzacz Blu-ray Samsung BD-J7500

Nowy inteligentny odtwarzacz Blu-ray Samsung BD-J7500

2015-03-24 09:48:00

Najnowszy odtwarzacz Blu-ray BD-J7500 to flagowy model firmy Samsung. Został on wyposażony w liczne funkcje Smart oraz dogodne rozwiązania technologiczne, dzięki którym użytkownicy będą mogli cieszyć się najlepszą jakością obrazu, także w rozdzielczości Ultra High Definition. Odtwarzacz BD-J7500 pojawi się w sklepach jeszcze w marcu.

czytaj więcej
Nowy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D z tunerem DVB- T i dyskiem twardym

Nowy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D z tunerem DVB- T i dyskiem twardym

2014-04-09 13:17:00

Wyposażony w potężny dwurdzeniowy procesor odtwarzacz H8900, umożliwi nam oglądanie filmów w rozdzielczości Full HD, także w 3D. Zastosowana technologia skalowania obrazu do rozdzielczości UHD da użytkownikom ogromną satysfakcję z obcowania z obrazem i dźwiękiem najwyższej jakości. Także oglądanie filmów zapisanych na płytach DVD stanie się o wiele przyjemniejsze dla oka - ich obraz zostanie przeskalowany do rozdzielczości Full HD 1080p, gwarantującej najlepsze doznania filmowe. Optymalną jakość obrazu cechującą się żywymi kolorami i większą ilością szczegółów zagwarantuje technologia BD Wise. Na dodatek, zsynchronizuje ona wszystkie urządzenia Samsung podłączone do odtwarzacza kablem HDMI. 

czytaj więcej
Odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D BD-H8500 z twardym dyskiem

Odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D BD-H8500 z twardym dyskiem

2014-04-03 18:11:00

Na najnowszym odtwarzaczu Blu-ray Samsung obejrzymy filmy w znakomitej jakości Full HD, również w 3D. Dzięki funkcji skalowania obrazu z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p nasza filmowa kolekcja zyska nową jakość wzbogaconą o większą ilość szczegółów i żywsze kolory. Optymalne ustawienia i najwyższą jakość obrazu zapewni zintegrowany system BD Wise. Dobierze on najistotniejsze parametry w urządzeniach Samsung podłączonych do odtwarzacza za pośrednictwem kabla HDMI, tak aby spotęgować filmowe doznania.

czytaj więcej
Odtwarzacz Blu-ray Samsung BD - H6500 ze skalowaniem obrazu do UHD

Odtwarzacz Blu-ray Samsung BD - H6500 ze skalowaniem obrazu do UHD

2014-03-21 11:48:00

Odtwarzacz Samsung BD - H6500 z funkcją 3D zagwarantuje zawsze najwyższą jakość oglądanych materiałów wideo. Dzięki zintegrowanej funkcji skalowania obrazu Full HD do rozdzielczości UHD oraz filmów DVD do rozdzielczości Full HD 1080p, domowe seanse będą zawsze zachwycające, także w trójwymiarze. Więcej szczegółów, lepszą ostrość i żywe kolory zapewni zastosowana technologia BD Wise. Zoptymalizuje ona jakość obrazu oraz zsynchronizuje wszystkie urządzenia Samsung podłączone do odtwarzacza kablem HDMI. Wbudowany dwurdzeniowy procesor umożliwi błyskawiczne działanie urządzenia - odtwarzacz dzięki funkcji szybkiego startu uruchomi się w zaledwie 0,5 sekundy.

czytaj więcej
Niezawodny odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D

Niezawodny odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D

2013-07-18 11:53:00

Najnowszy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D został wyposażony w funkcję Quick Start Mode, dzięki której przechodzi w stan pełnej gotowości w zaledwie 0,5 sekundy. Umożliwia też odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej.

czytaj więcej
Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D z tunerem DVB-T

Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D z tunerem DVB-T

2013-04-15 10:08:00

Odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D BD-F6900 i BD-F8500 z tunerem DVB-T zapewniają doskonałą jakość obrazu oferując odtwarzanego nie tylko z płyt DVD czy Blu-ray. Dzięki wbudowanemu dekoderowi DVB-T umożliwiają też dostęp do wszystkich kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Wystarczy podłączyć antenę, aby korzystać z wysokiej jakości sygnału, który już niedługo będzie dostępny na terenie całego kraju. Dzięki technologii AllShare, po podłączeniu do domowego routera można odtwarzać filmy czy muzykę z komputera, smartfonu czy tabletu, ale też z zasobów przechowywanych w chmurze (Dropbox, SkyDrive, SugarSync).

czytaj więcej
Zestawy kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Zestawy kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D

2013-04-09 18:41:00

Samsung przygotował propozycję dla wszystkich chcących rozbudować świat swojej domowej rozrywki - innowacyjne kino domowe zapewniające dźwięk przestrzenny w jakości HD, odtwarzanie filmów Blu-ray w formacie 3D oraz wbudowane aplikacje dające dostęp do treści z Internetu. Dzięki temu zestawy kina domowego Samsung dostarczą widzowi wrażeń porównywalnych z najlepszymi salami kinowymi.

czytaj więcej
Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D z technologią Wi-Fi Direct

Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray 3D z technologią Wi-Fi Direct

2013-03-28 20:52:00

Nowe odtwarzacze Blu-ray Samsung z dwurdzeniowym procesorem (BD-F6500/EN i BD-F7500/EN) zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Zostały wyposażone w technologię AllShare, która umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów, zdjęć, muzyki i innych plików z kompatybilnych urządzeń nie tylko w obrębie jednej sieci bezprzewodowej w domu, ale z każdego miejsca na świecie, w którym mamy połączenie z internetem. Funkcja umożliwia dostęp do plików przechowywanych w usługach Dropbox, SkyDrive czy SugarSync. Dzięki konwersji z CD Audio do MP3 użytkownik może przegrać ulubioną muzykę z płyt i odtwarzać ją na dowolnym urządzeniu. 

czytaj więcej
Samsung - dwa nowe odtwarzacze Blu-ray

Samsung - dwa nowe odtwarzacze Blu-ray

2013-03-05 11:58:00

Nowe odtwarzacze zapewniają rozrywkę z bogatymi i wyrazistymi kolorami oraz ostrymi, realistycznymi obrazami. Wyświetlanie filmów zapisanych w rozdzielczości Full HD 1080p zapewnia dwa razy lepszą szczegółowość obrazu. Samsung BD-F5500 zapewnia porywający obraz w jakości 3D Full HD. Dzięki niej oglądanie filmów w domowych warunkach staje się zupełnie nowym przeżyciem. Odtwarzacze Samsung BD-F5100 i BD-F5500 pozwalają na szybkie połączenie z Internetem i korzystanie z preinstalowanych aplikacji - użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Flingo czy Accuweather (dostępnych w obu modelach) oraz Twitter i Flickr w modelu BD-F5500.

 

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P