Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung HW-MS650: nowa linia soundbarów Sound +

Samsung HW-MS650: nowa linia soundbarów Sound +

2017-06-14 15:27:00

Wzrost popularności serwisów VoD sprawia, że coraz chętniej oglądamy ulubione filmy i seriale w domach, wygodnie siedząc na kanapie. Podczas takiego seansu jakość obrazu powinna iść w parze z przestrzennym dźwiękiem, który sprawi, że akcja filmu będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Szeroka gama bezprzewodowych soundbarów firmy Samsung wzbogaciła się właśnie o nowy model HW-MS650, który dzięki zastosowanym technologiom pozwoli cieszyć się pełnią filmowych doznań.

czytaj więcej
Soundbar Samsung - satysfakcja gwarantowana

Soundbar Samsung - satysfakcja gwarantowana

2016-02-05 08:57:00

Niewielkie gabaryty, brak plączących się kabli i prostota użytkowania w połączeniu z wysokiej klasy dźwiękiem to najważniejsze zalety soundbarów, które odpowiadają dziś na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników domowej rozrywki. Samsung stale poszerza ofertę tych urządzeń, wyposażając je w coraz nowocześniejsze rozwiązania podnoszące jakość dźwięku. Ich minimalistyczny, nowoczesny design doskonale komponuje się z najnowszą linią telewizorów Samsung, a wrażenia słuchowe są nieporównywalne z tymi, które zapewniają głośniki umieszczone w odbiornikach.

czytaj więcej
Nowy bezprzewodowy soundbar 3D Samsung na CES 2016

Nowy bezprzewodowy soundbar 3D Samsung na CES 2016

2016-01-04 17:45:00

Samsung Electronics przedstawił nowe portfolio produktów audio, w tym innowacyjny bezprzewodowy soundbar z technologią dźwięku przestrzennego Dolby Atmos®, a także udoskonalone bezprzewodowe systemy audio - Multiroom 360. Nowa linia produktów audio została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczać użytkownikom spektakularnych wrażeń akustycznych na miarę sprzętu nowej generacji.

czytaj więcej
Kinowy dźwięk w każdym domu dzięki Samsung HT-J5150

Kinowy dźwięk w każdym domu dzięki Samsung HT-J5150

2015-05-11 11:20:00

Każdy zapalony kinoman kocha oglądać filmy w najwyższej jakości. Miłośnicy domowych seansów filmowych dobrze wiedzą, że oprócz doskonałego telewizora, niezbędny jest także wysokiej klasy zestaw kina domowego. Dopiero on umożliwi doświadczenia prawdziwe kinowych doznań w naszym salonie. Takim urządzeniem jest najnowszy zestaw kina domowego Samsung HT-J5150.

czytaj więcej
Nowoczesne zestawy kina domowego Samsung

Nowoczesne zestawy kina domowego Samsung

2015-03-26 14:28:00

Firma Samsung już w najbliższym czasie wprowadzi do sprzedaży swoje najnowsze zestawy kina domowego. Modele HT-J7750W oraz HT-J7500W wchodzące w skład serii 7 to zaawansowane technologicznie i wydajne urządzenia o dużej mocy, które trafią w gusta każdego kinomana, który oglądając filmy wymaga także wysokiej jakości dźwięku.

czytaj więcej
Urządzenia audio Samsung skrojone na miarę

Urządzenia audio Samsung skrojone na miarę

2014-10-27 14:20:23

Chcąc korzystać z pełni filmowych doznań w domowym zaciszu, coraz częściej dużą uwagę przywiązujemy do dźwięku. Wyraźny i barwny sprawia, że ulubione filmy przeżywamy zupełnie inaczej. Choć w telewizorach ulepszana jest nie tylko jakość obrazu, ale także dźwięku, dużym powodzeniem cieszą się urządzenia audio, które zwiększają możliwości naszego telewizora - zestawy kina domowego oraz soundbary. Czym różni się od siebie wspomniany sprzęt i co powinniśmy wybrać?

czytaj więcej
Kina domowe Samsung z funkcją skalowania do UHD

Kina domowe Samsung z funkcją skalowania do UHD

2014-06-30 11:41:00

Zestawy kina domowego Samsung serii 7 dostępne będą w dwóch wariantach: model H7500 posiada 5.1 kanałów o łącznej mocy (RMS) 1000W, z kolei H7750 został wyposażony w 7.1 kanałów o mocy (RMS) 1330W i cztery głośniki typu tallboy. Różne konfiguracje obu modeli odpowiadają zróżnicowanym potrzebom użytkowników, z kolei potężna moc obu zestawów zagwarantuje świetny dźwięk.

czytaj więcej
Nowe zestawy kina domowego Samsung

Nowe zestawy kina domowego Samsung

2014-04-17 17:25:00

W najbliższym czasie w sprzedaży pojawi się najnowsza linia zestawów kina domowego firmy Samsung. W skład serii 5 o której mowa wejdzie aż 7 zestawów gwarantujących najwyższej jakości krystalicznie czysty i żywy dźwięk. Dzięki różnym konfiguracjom głośników sprawdzą się one we wszelkiego rodzaju wnętrzach.

czytaj więcej
Nowe zestawy kina domowego Samsung serii 4

Nowe zestawy kina domowego Samsung serii 4

2014-03-10 15:03:00

Nowe zestawy kina domowego serii 4 dostępną będą w trzech konfiguracjach zapewniających doskonały, przestrzenny dźwięk - 2.1 z głośnikami satelitarnymi o mocy 250 W (model H4200R), a także 5.1 z głośnikami satelitarnymi (model H4500R) lub typu tallboy (model H4550R) o łącznej mocy 500 W. Dzięki zróżnicowanym konfiguracjom o różnej liczbie głośników, każdy będzie miał okazję wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb i wnętrza zestaw - np. model H4200R będzie idealnym rozwiązaniem dla użytkowników oczekujących wysokiej jakości dźwięku, lecz niedysponujących przestrzenią, która pomieściłaby bardziej rozbudowane zestawy kina domowego.

czytaj więcej
Kino domowe Samsung Smart 7.1 z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Kino domowe Samsung Smart 7.1 z odtwarzaczem Blu-ray 3D

2013-06-19 09:57:00

Zestaw kina domowego skaluje obraz z płyt Blu-ray do rozdzielczości Ultra High Definition (4K upscalling). Cztery głośniki typu tallboy (w tym dwa tylne, bezprzewodowe) zapewniają aż 1330W mocy całkowitej (RMS). Ponadto, aby dostarczyć widzom jeszcze większych wrażeń odtwarza wielowymiarowy dźwięk z wykorzystaniem kodeka DTS: Neo Fusion (dostępny wyłącznie w urządzeniach firmy Samsung).

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P