Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Rozwiązania druku A3 dla małych i średnich przedsiębiorstw

Rozwiązania druku A3 dla małych i średnich przedsiębiorstw

2016-05-31 12:03:07

Firma Samsung Electronics wprowadza na rynek nową serię drukarek wielofunkcyjnych MultiXpress X3280 / K3300, która stanowi rozszerzenie oferowanego przez firmę asortymentu drukarek wielofunkcyjnych A3. Urządzenia z nowej serii zostały stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, dlatego wyróżnia je zwiększona wydajność, niezawodność oraz efektywność kosztowa.

czytaj więcej
Specjalnie dla MŚP - urządzenia wielofunkcyjne nowej generacji

Specjalnie dla MŚP - urządzenia wielofunkcyjne nowej generacji

2015-07-30 16:16:35

Samsung Electronics wprowadził na rynek nową serie urządzeń wielofunkcyjnych Xpress C430 i C480. Wszystkie urządzenia zaprojektowano specjalnie dla małych firm, które poszukują wydajności i których pracownicy używają urządzeń mobilnych. Ze względu na to, wyposażono je także w funkcję skanowania wprost do e-maila i obsługę wydruku z urządzeń przenośnych za pośrednictwem NFC. 

czytaj więcej
Samsung stawia na segment urządzeń formatu A3

Samsung stawia na segment urządzeń formatu A3

2015-05-27 12:29:07

Już w czerwcu firma Samsung Electronics rozszerzy dystrybucję drukarek wielofunkcyjnych A3 z serii MultiXpress 7 na globalny rynek. Flagowy model osiąga szybkość druku 60 stron na minutę i jest wyposażony w pierwszy w tej branży interfejs Smart UX Center oparty na systemie Android. 

czytaj więcej
Smart UX firmy Samsung dla programistów aplikacji do drukarek wielofunkcyjnych

Smart UX firmy Samsung dla programistów aplikacji do drukarek wielofunkcyjnych

2015-04-22 13:49:00

Firma Samsung zaprezentowała zestaw narzędzi dla programistów Smart UX. Dzięki temu programiści, niezależni producenci oprogramowania i integratorzy systemów będą mogli tworzyć aplikacje przeznaczone do urządzeń wielofunkcyjnych MFP firmy Samsung pracujących w systemie Android.

czytaj więcej
Premiera najszybszej drukarki firmy Samsung

Premiera najszybszej drukarki firmy Samsung

2015-02-05 15:55:27

W trakcie Europejskiego Forum w Monako firma Samsung zaprezentowała nowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung MultiXpress 7, zaprojektowane z myślą o dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach. Urządzenie zapewni firmom zupełnie nowe możliwości w zakresie organizacji pracy, wspomagając budowę inteligentnych biur i zapewniając lepszą łączność w połączeniu z ekspresowym czasem druku. Jest to kolejny etap konwergencji rozwiązań w środowisku biurowym.

czytaj więcej
Pierwsze drukarki Samsung z NFC dla firm

Pierwsze drukarki Samsung z NFC dla firm

2014-09-22 15:45:19

Specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach firma Samsung Electronics wprowadziła na rynek nową, kolorową drukarkę laserową A4 oraz urządzenie wielofunkcyjne. Po raz pierwszy dla tej branży Samsung wyposażył obydwa urządzenia w technologię NFC ułatwiając tym samym drukowanie z urządzeń przenośnych oraz otwartą platformę XOA-Web udostępniającą rozwiązania niezależnych dostawców oprogramowania.

czytaj więcej
Nowe drukarki firmy Samsung na IFA 2014

Nowe drukarki firmy Samsung na IFA 2014

2014-09-09 12:06:00

Firma Samsung przedstawiła na targach IFA 2014 nowe projekty drukarek, które umożliwią drukowanie w nowy i atrakcyjny sposób. Cztery koncepcyjne modele - przeznaczone do zastosowań domowych i biurowych - to żywe kolory, niekonwencjonalne kształty i ekologiczne rozwiązania, takie jak opcja drukowania na papierze makulaturowym. Wyjątkowe wzornictwo urządzeń uhonorowano iF Design Award w kategorii wzornictwa koncepcyjnego.

czytaj więcej
Samsung prezentuje pierwsze na świecie drukarki z systemem operacyjnym Android

Samsung prezentuje pierwsze na świecie drukarki z systemem operacyjnym Android

2014-09-04 18:04:00

Na odbywających się właśnie w Berlinie targach IFA 2014 firma Samsung Electronics na specjalnej konferencji „Smart MultiXpress” zaprezentowała nowe modele wielofunkcyjnych drukarek (MFP), które będą dostępne na rynku europejskim. Są to pierwsze tego rodzaju urządzenia wyposażone w system operacyjny Android. Zaprojektowano je aby były bardziej niezależne, intuicyjne i skalowalne we wszystkich środowiskach biznesowych.

czytaj więcej
Wielofunkcyjne urządzenia A3 Samsung dla małych i średnich firm

Wielofunkcyjne urządzenia A3 Samsung dla małych i średnich firm

2014-08-04 11:55:00

Specjalnie by sprostać wymaganiom prężenie rozwijającemu się sektorowi mały i średnich przedsiębiorstw, Samsung wprowadził do sprzedaży łatwe w obsłudze i kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne A3. Sześć modeli wchodzących w skład serii CLX oraz SCX zagwarantuje wydajność, oszczędność oraz bogatą paletę funkcji usprawniających działanie każdej firmy.

czytaj więcej
Drukarki Samsung wyróżnione w prestiżowym konkursie

Drukarki Samsung wyróżnione w prestiżowym konkursie

2014-07-29 13:38:00

Drukarki Samsung otrzymały siedem nagród za wybitne osiągnięcia, przyznawanych w zorganizowanym przez Buyers Laboratory (BLI) konkursie Summer 2014 Pick Awards. Nagrody przyznano w uznaniu doskonałych rozwiązań w zakresie wydajności i przyjaznej dla środowiska technologii druku. Urządzenia serii Xpress C1810/1860, serii M2835/2885 oraz serii MultiXpress CLX-8640/8650 wyróżniono za ich doskonałe parametry techniczne i technologię NFC w kategorii Rozwiązania druku.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P