Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung prezentuje najnowsze urządzenia AGD

Samsung prezentuje najnowsze urządzenia AGD

2014-01-09 20:24:00

Samsung przedstawił szereg nowatorskich produktów AGD, dzięki którym pranie i sprzątanie stanie się szybsze i łatwiejsze, a my zaoszczędzimy cenny czas. Najwyższy poziom technologii, ergonomii, wzornictwa i energooszczędności urządzeń Samsung pozwala bez trudu pozbyć się nawet największych ilości prania i posprzątać najbardziej niedostępne zakamarki mieszkania. Nową linię efektywnie i ergonomicznie zaprojektowanych urządzeń - na czele z największymi na rynku pralko-suszarkami ładowanymi od przodu i od góry (o pojemności bębna 160 l) oraz dwoma nowymi odkurzaczami - będzie można oglądać podczas międzynarodowych targów CES 2014 w dniach 7-10 stycznia.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P