Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung prezentuje kolejne innowacje w kuchni

Samsung prezentuje kolejne innowacje w kuchni

2017-01-25 11:51:00

Podczas tegorocznych targów CES Samsung zaprezentował bogatą ofertę intuicyjnych produktów kuchennych do zabudowy. Pokazane zostały urządzenia dedykowane na rynek amerykański, ale przedstawione w nich rozwiązania są dostępne także w Europie.  Wszystkie produkty łączy spójny i elegancki design, za to wyróżnia bogaty wachlarz dostępnych funkcji, które powstały z myślą o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach klientów. Propozycje firmy Samsung docenią miłośnicy gotowania, osoby którym bliska jest ekologia oraz zapracowani i szukający prostych rozwiązań domownicy.

czytaj więcej
Funkcje mikrofalówek, o których nie miałeś pojęcia

Funkcje mikrofalówek, o których nie miałeś pojęcia

2015-09-24 10:56:27

Aktywny tryb życia sprawia, że nie zawsze mamy czas, by przygotować taki posiłek, jaki naprawdę chcielibyśmy zjeść. Wszystkim dobrze znane są filmowe i serialowe portrety zabieganych singli, dla których jedyną szansą na zjedzenie ciepłego posiłku jest odgrzanie wczorajszej chińszczyzny w mikrofalówce. To jednak obrazek przeszłości. Dzisiejsze kuchenki mikrofalowe wyposażone są w zaskakujące funkcje, które pozwalają nie tylko na przygotowanie posiłku szybko, ale też smacznie i zdrowo. Oto kilka funkcji, o których istnieniu być może niewielu z nas wiedziało.

czytaj więcej
Gotowanie na parze - przełom w kategorii mikrofalówek Samsung

Gotowanie na parze - przełom w kategorii mikrofalówek Samsung

2015-07-22 11:39:00

Według ekspertów kulinarnych gotowanie na parze pozwala przyrządzić zdrowszą żywność, która zachowuje wszystkie swoje składniki odżywcze, a także swój piękny, naturalny kolor oraz konsystencję i smak. Można więc śmiało spodziewać się smaczniejszych potraw przygotowywanych w tak niezwykle prosty sposób, tym razem przy użyciu dotychczas niedocenianych kuchenek mikrofalowych.

czytaj więcej
Gotowanie na chrupko - czy Twoja mikrofalówka to potrafi?

Gotowanie na chrupko - czy Twoja mikrofalówka to potrafi?

2014-06-10 09:56:32

Samsung MG23H3115NK to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Kuchenka, która właśnie trafia do sprzedaży, może być używana jako mikrofala, grill lub także można wykorzystywać jednocześnie obie technologie. Ponadto, ma sześć poziomów mocy i przycisk oszczędzania energii. Ale to jeszcze nie wszystko…

czytaj więcej
Pieczeń, ciasto i jogurt z… mikrofali

Pieczeń, ciasto i jogurt z… mikrofali

2014-05-27 10:37:00

Nowoczesna kuchenka mikrofalowa firmy Samsung zrywa ze stereotypem urządzenia do przygotowywania szybkich, niezdrowych posiłków. Dzięki zastosowanym w niej innowacyjnym technologiom, możemy bezpiecznie przyrządzić cały szereg zdrowych i smacznych potraw. Najnowsze urządzenie firmy Samsung walczy z istniejącymi mitami, oferując możliwości, jakich dotąd nie miały tego typu urządzenia.

czytaj więcej
Kuchenkę mikrofalową Cello wyposażono w opcję robienia jogurtu

Kuchenkę mikrofalową Cello wyposażono w opcję robienia jogurtu

2013-05-16 12:54:00

Kuchenka mikrofalowa MC32F606TCT firmy Samsung, poza opcjami pieczenia, ma również funkcję fermentacji, umożliwiającą przygotowanie jogurtu. Najnowsza kuchenka mikrofalowa Cello MC32F606TCT mająca opcję robienia jogurtu będzie w sprzedaży pod koniec drugiego kwartału 2013 roku. Jak samemu zrobić jogurt?

czytaj więcej
Nowa kuchenka mikrofalowa Samsung Smart Oven (MC32F606)

Nowa kuchenka mikrofalowa Samsung Smart Oven (MC32F606)

2013-02-27 10:09:00

Kuchenka jest łatwa w obsłudze, co sprawia, że gotowanie nie sprawi problemu nawet początkującym. Niezależnie od tego, czy przygotowujemy świeże warzywa, drób, owoce morza, makarony czy mrożonki, technologia Raw Ingredient Cooking mierzy temperaturę na powierzchni produktu, a następnie dobiera temperaturę, wykluczając ryzyko rozgotowania lub niedogotowania. Gotowanie w nowej kuchence jest bardzo intuicyjne, więc sami możemy przygotować różnego rodzaju posiłki, a nie tylko podgrzewać gotowe dania, pełne niezdrowych dodatków i soli.

czytaj więcej
Kuchenka mikrofalowa z grillem Shine GE83X

Kuchenka mikrofalowa z grillem Shine GE83X

2012-11-05 15:05:00

Model GE83X zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, zastosowano w nim bowiem bardzo ciekawe rozwiązania. Jednym z nich jest TDS - unikatowy system dystrybucji mikrofal, w którym dzięki dodatkowym dwóm źródłom ciepła ogrzewana jest cała potrawa. Komfort użytkowania podnosi także system Auto Cook, w którym jest aż 6 programów automatycznego gotowania, dostosowanych do różnych potrzeb. Nie mogło tu też zabraknąć opcji szybkiego rozmrażania Auto Defrost, który ma 4 programy: do mięsa, drobiu, ryb oraz pieczywa i ciasta.

czytaj więcej
Kuchenka mikrofalowa z grillem i termoobiegiem

Kuchenka mikrofalowa z grillem i termoobiegiem

2012-10-04 20:33:00

Mocna, duża i wyposażona w wiele funkcji kuchenka firmy Samsung doskonale sprawdzi się w domu i w biurze. Dzięki temu, że wyposażona jest w trzy źródła grzania - mikrofale, termoobieg i grill kwarcowy - pozwoli przygotować posiłek dużo szybciej niż inne modele. W najnowszej kuchence mikrofalowej, oznaczonej symbolem CE107V-B, wykorzystano zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i zupełnie nowe.

czytaj więcej
Nowa mikrofalówka z grillem Samsung GE73M

Nowa mikrofalówka z grillem Samsung GE73M

2012-08-16 12:40:00

Nowy model kuchenki mikrofalowej Samsung GE73M posiada technologię TDS, której celem jest równomierne podgrzewanie żywności. Ten unikatowy system dystrybucji mikrofal, dzięki dodatkowym dwóm antenom, efektywnie dostarcza ciepło do całej potrawy. Mikrofale emitowane z trzech źródeł, rozpraszane są wewnątrz całej kuchenki, dzięki czemu potrawa jest gotowana z każdej strony. Kuchenka została wyposażona także w funkcję Rapid Defrost, która umożliwia szybkie rozmrażanie żywności, nie powodując jednocześnie rozmoczenia produktów spożywczych.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P