Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Nowy Samsung Smart Control - pilot do zadań specjalnych

Nowy Samsung Smart Control - pilot do zadań specjalnych

2016-07-18 12:38:45

Telewizor, odtwarzacz, konsola do gier - wyposażając mieszkanie w cały zestaw sprzętów, musimy nauczyć się nimi zarządzać. Każdemu z tych urządzeń dedykowany jest jednak osobny pilot, co utrudnia ich obsługę. Z nowym Samsung Smart Control to nie problem - jeden pilot umożliwia teraz zarządzanie całym domowym centrum rozrywki, a dzięki funkcji głosowej wyszukiwanie określonych treści jest jeszcze łatwiejsze.

czytaj więcej
Nowy władca w Samsung Smart TV

Nowy władca w Samsung Smart TV

2015-06-26 10:35:00

Samsung Electronics przygotował dla swoich odbiorników telewizyjnych nowego pilota Smart Remote. Ma najbardziej przydatne możliwości znane z poprzednich jego wersji, wzbogacone o nowe funkcje.

czytaj więcej
Największa w Polsce kolekcja filmów w jakości UHD na telewizorach Samsung Smart TV UHD 4K

Największa w Polsce kolekcja filmów w jakości UHD na telewizorach Samsung Smart TV UHD 4K

2014-12-09 16:16:40

Firma Samsung po raz kolejny udowadnia, że jest liderem w dziedzinie Ultra High Definition i udostępnia nową porcję hitów filmowych w aplikacji Strefa VOD UHD. Już od dziś posiadacze telewizorów Samsung UHD będą mogli cieszyć się powiększoną do 35 kolekcją filmów w jakości UHD 4K. To obecnie najbogatsza oferta filmów w jakości UHD dostępna w Polsce. W kolejnych miesiącach biblioteka aplikacji Strefa VOD UHD będzie powiększana o kolejne filmy.

czytaj więcej
Samsung odkrywa świat mobilnej wirtualnej rzeczywistości z Gear VR

Samsung odkrywa świat mobilnej wirtualnej rzeczywistości z Gear VR

2014-09-03 19:39:00

Firmy Samsung i Oculus nawiązały współpracę, by razem przenieść świat komunikacji mobilnej w nowy wymiar. Zaprezentowały pierwszy ogólnodostępny mobilny zestaw VR zoptymalizowany dla smartfona Samsung GALAXY Note 4.

czytaj więcej
Kostka DICE+ w nowej ofercie mobilnego Internetu w T-Mobile

Kostka DICE+ w nowej ofercie mobilnego Internetu w T-Mobile

2014-05-15 08:03:00

Siedmiocalowy Tablet Samsung Galaxy Tab 3 wraz z elektroniczną kostką DICE+ i grą „Był sobie człowiek” lub iPad mini o pojemności 16 GB to najnowsza propozycja T-Mobile dla klientów, w ofercie mobilnego Internetu.

czytaj więcej
Jeden standard okularów 3D FULL HD od Samsung, Panasonic, Sony i XPAND

Jeden standard okularów 3D FULL HD od Samsung, Panasonic, Sony i XPAND

2011-08-11 11:21:00

Cztery spółki będą dążyć do opracowania wspólnej licencji na aktywne okulary 3D oparte na technologii BLUETOOTH i podczerwieni. Samsung Electronics, Panasonic Corporation, Sony Corporation oraz X6D Limited (XPAND 3D) nawiązały współpracę w celu opracowania nowego standardu technologicznego dla aktywnych okularów 3D do użytku domowego.

czytaj więcej
AllShare - poznaj wygodę życia bez kabli

AllShare - poznaj wygodę życia bez kabli

2011-07-30 09:37:00

Łatwe wyświetlanie zdjęć i filmów prosto z aparatu, tabletu czy telefonu komórkowego na ekranie telewizora, przesyłanie ich do komputera czy też bezpośredni wydruk - to wszystko jest możliwe bez kabli, dzięki AllShare, obecnemu w urządzeniach firmy Samsung. Jak skonfigurować wygodną bezprzewodową sieć w domu z wykorzystaniem tej funkcji będą mogli przekonać się odwiedzający specjalną ekspozycję, która od 26 lipca br. jest dostępna w salonie Vobis w CH Złote Tarasy w Warszawie.

czytaj więcej
Samsung prezentuje najnowszą grupę akcesoriów TV

Samsung prezentuje najnowszą grupę akcesoriów TV

2011-01-10 11:48:00

Firma Samsung Electronics zaprezentuje nowe przełomowe akcesoria telewizyjne na rozpoczynających się dzisiaj, 6 stycznia, międzynarodowych targach Consumer Electronics Show 2011 w Las Vegas. Wśród nich znajdą się lekkie, aktywne okulary 3D, również dla osób z wadą wzroku, pierwsza bezprzewodowa ładowarka Samsung dla pilotów zdalnego sterowania i aktywnych okularów 3D, dotykowy pilot Touch Control z funkcją zdalnego podglądu obrazów i dostępem do zasobów Samsung Apps, a także certyfikowana przez Skype™ kamera telewizyjna HD, przekształcającą telewizor w wielkoekranowy wideofon. Cztery produkty z tej linii otrzymały nagrodę CES Innovation Design and Engineering Award.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P