Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Ultraszerokokątny obiektyw Samsung 10 mm F3,5

Ultraszerokokątny obiektyw Samsung 10 mm F3,5

2013-06-11 15:28:00

Nowy obiektyw uosabia innowacyjność firmy Samsung w dziedzinie technologii obiektywów z kątem widzenia 180 stopni. Jest on kompatybilny z aparatami wielokrotnie nagradzanej serii NX, w tym z nowym modelem NX300. Za sprawą poszerzonego kąta widzenia, nowy obiektyw typu "rybie oko" o ogniskowej 10 mm staje się idealnym towarzyszem dla fotografów krajobrazu. Pozwala komponować wspaniałe ujęcia scen miejskich, malownicze plenery i imponujące kadry nieba, wykraczające poza zasięg ludzkiego wzroku. Ultraszerokokątna perspektywa przydatna jest również przy kreowaniu oryginalnych portretów i ciekawych efektów specjalnych.

czytaj więcej
Długi zoom w aparatach Samsung serii WB

Długi zoom w aparatach Samsung serii WB

2013-04-15 07:18:00

Aparaty Samsung WB250F, WB200F i WB800F zostały wyposażone w długi zoom optyczny i udoskonaloną, innowacyjną technologię łączności bezprzewodowej SMART CAMERA 2.0, dzięki której użytkownicy będą mogli błyskawicznie dzielić się najważniejszymi zdjęciami. Samsung wdrożył w nich koncepcję „prostej obsługi przez jedno kliknięcie” (One Click, Simplify), która pozwala bezproblemowo łączyć urządzenia i udostępniać zdjęcia poprzez wykonanie jednej czynności w doskonale zaprojektowanym interfejsie. Powstał on z myślą o użytkownikach smartfonów i dzięki dotykowej obsłudze ułatwia edycję obrazów oraz ich przesyłanie do innych urządzeń i witryn społecznościowych.

czytaj więcej
Samsung - obiektyw NX 45 mm F1.8 2D/3D

Samsung - obiektyw NX 45 mm F1.8 2D/3D

2013-01-03 20:39:00

Obiektyw Samsung 45 mm 2D/3D (sprzedawany oddzielnie) jest pierwszym na świecie jednoobiektywowym systemem 3D do aparatów konsumenckich. Samsung NX300 w połączeniu z obiektywem 45 mm 2D/3D to jedyny kompaktowy aparat systemowy, który umożliwia zarówno robienie zdjęć, jak i kręcenie filmów 3D Full HD 1080p. NX300 jest kompatybilny z całą rodziną obiektywów i profesjonalnych akcesoriów Samsung NX, co daje niezrównaną wolność tworzenia każdemu amatorowi fotografii.

czytaj więcej
Samsung - nowe obiektywy NX 12-24 mm i 45 mm

Samsung - nowe obiektywy NX 12-24 mm i 45 mm

2012-09-17 14:23:00

Nowe obiektywy są zgodne z systemem Samsung i-Function, który zdecydowanie ułatwia i przyspiesza wykonanie zdjęcia. Umiejscowiony na obiektywie przycisk i-Function umożliwia szybki dostęp do ustawień ręcznych, a pierścień ostrości pozwala zmieniać poszczególne parametry. Dzięki temu możemy sprawnie i szybko przełączać się między ustawieniami czasu naświetlania, przysłony, korekty ekspozycji, balansu bieli i czułości ISO.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P