Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Najbardziej wydajne dyski SSD 960 PRO i EVO od Samsung Electronics

Najbardziej wydajne dyski SSD 960 PRO i EVO od Samsung Electronics

2016-09-21 07:18:18

Samsung Electronics zaprezentował dyski półprzewodnikowe (SSD) Samsung 960 PRO i 960 EVO z interfejsem NVMe. To kontynuacja technologii NVMe, zapoczątkowanej w ubiegłym roku serią SSD 950 PRO. Teraz, dzięki modelom 960 PRO i EVO, Samsung znów przyspiesza rozwój technologii pamięciowej i wieloterabajtowych dysków SSD. Większa pojemność i prędkość otwiera nowe możliwości zarówno dla zwykłych konsumentów, jak i profesjonalistów.

czytaj więcej
Samsung Electronics prezentuje nowy dysk SSD 750 EVO 500 GB

Samsung Electronics prezentuje nowy dysk SSD 750 EVO 500 GB

2016-05-25 08:43:10

Firma Samsung Electronics zaprezentowała dysk SSD 750 EVO (SSD) o pojemności 120 GB, 250 GB i całkowicie nowy dysk o pojemności 500 GB. Dyski 750 EVO SSD zapewniają konsumentom masowym i producentom komputerów PC migrację danych z dysków twardych (HDD) lub dysków SSD klasy podstawowej, o niskich parametrach eksploatacyjnych, na szybsze i bardziej niezawodne rozwiązania pamięci masowej wykorzystywane w codziennym użytkowaniu komputera.

czytaj więcej
Samsung Electronics wprowadza kartę microSD EVO Plus 256 GB

Samsung Electronics wprowadza kartę microSD EVO Plus 256 GB

2016-05-11 07:45:40

Firma Samsung Electronics zaprezentowała najnowszą kartę pamięci microSD EVO Plus 256 GB charakteryzującą się największą pojemnością wśród kart microSD w swoim segmencie. Może służyć jako rozszerzenie pamięci masowej w smartfonach wyższej klasy i tabletach, kamerach 360, kamerach sportowych i dronach. Użytkownik urządzenia mobilnego lub kamery sportowej z taką kartą może zarejestrować około 12 godzin filmu w standardzie 4K UHD lub 33 godzin w standardzie Full HD.

czytaj więcej
Samsung prezentuje pierwszy inteligentny Bio Procesor do monitorowania stanu zdrowia

Samsung prezentuje pierwszy inteligentny Bio Procesor do monitorowania stanu zdrowia

2015-12-30 10:55:35

Samsung Electronics zaprezentował pierwszy w branży Bio Procesor stworzony w odpowiedzi na potrzeby związane z rosnącą popularnością innowacyjnych urządzeń ubieralnych do monitorowania stanu zdrowia. Bio Procesor został już wprowadzony do produkcji masowej, a urządzenia do monitorowania stanu zdrowia, w których zostanie on wykorzystany, będą dostępne w pierwszej połowie 2016 r.

czytaj więcej
Samsung Electronics prezentuje nową kartę pamięci PRO Plus 128 GB

Samsung Electronics prezentuje nową kartę pamięci PRO Plus 128 GB

2015-12-18 12:19:28

Samsung Electronics zaprezentował najnowszą kartę pamięci microSD PRO Plus 128 GB. Jej konstrukcja wykorzystuje zaawansowaną technologię pamięci Flash NAND MLC. Karta wyznacza nowy standard wśród rozwiązań pamięci multimedialnych, zapewniając maksymalne parametry w zakresie prędkości oraz pojemności. PRO Plus 128 GB to karta stworzona z myślą o coraz liczniejszej grupie użytkowników kamer sportowych, dronów, smartfonów klasy premium oraz cyfrowych lustrzanek i bezlusterkowców z funkcją nagrywania i odtwarzania wideo w rozdzielczości 4K. Z szybkości i pojemności karty ucieszą się również użytkownicy zaawansowanych smartfonów.

czytaj więcej
Samsung zaprezentował nowy dysk SSD 950 PRO

Samsung zaprezentował nowy dysk SSD 950 PRO

2015-09-24 09:26:00

Samsung 950 PRO to pierwszy dysk SSD firmy Samsung dla użytkowników prywatnych wyposażony w kontroler Non-Volatile Memory Express (NVMe*). Dysk w formacie M.2 jest oparty na wertykalnej architekturze NAND (V‑NAND) i obsługuje interfejs Peripheral Component Interconnect Express (PCIe) 3.0. Dzięki wprowadzeniu NVMe, pierwszego protokołu zoptymalizowanego pod kątem dysków SSD, użytkownicy Samsung 950 PRO będą mogli czerpać korzyści z lepszej wydajności oraz niższego zużycia energii przekładającego się na wydłużenie czasu działania baterii urządzenia oraz obniżenie kosztów jego eksploatacji. Dysk jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów zajmujących się m.in. projektowaniem wspomaganym komputerowo (CAD), analizą danych i symulacjami inżynierskimi, którzy oczekują od swoich zaawansowanych komputerów osobistych i stacji roboczych bezkonkurencyjnej wydajności, wyższej przepustowości oraz niższej latencji. Kompaktowy format M.2 2280 zapewnia kompatybilność z najnowszymi komputerami stacjonarnymi i platformami mobilnymi wyposażonymi w gniazda i interfejsy M.2 PCIe. 

czytaj więcej
Samsung wprowadza pierwszą pamięć 12 Gb DRAM LPDDR4

Samsung wprowadza pierwszą pamięć 12 Gb DRAM LPDDR4

2015-09-08 10:37:44

Firma Samsung rozpoczęła masową produkcję pierwszych w branży przeznaczonych do urządzeń mobilnych, 12-gigabitowych (Gb) układów pamięci typu low-power double data rate 4 (LPDDR4), opartych na zaawansowanej technologii wykonania w procesie 20 nanometrów (nm).

czytaj więcej
Samsung przedstawia pierwszą 256 gigabitową pamięć flash 3D V NAND

Samsung przedstawia pierwszą 256 gigabitową pamięć flash 3D V NAND

2015-08-17 15:10:59

Firma Samsung uruchomiła masową produkcję pierwszej w branży 256‑gigabitowej (Gb) pamięci flash w trójwymiarowej pionowej architekturze NAND (3D V-NAND), zbudowanej z 48 warstw 3‑bitowych wielopoziomowych komórek (MLC) i przeznaczonej do stosowania w dyskach półprzewodnikowych (SSD).

czytaj więcej
Dysk który zmienił komputer

Dysk który zmienił komputer

2015-06-08 11:35:00

Komputery przeliczają na bieżąco dziesiątki tysięcy danych. W celu ich przechowania w latach 50 XX wieku powstał dysk twardy (HDD), czyli pamięć masowa wykorzystująca namagnesowane talerze do przechowywania danych. Jednakże czas nieubłagalnie biegnie do przodu i wszystkie technologie są sukcesywnie poddawane innowacjom. Potrzeby zmian i kolejne unowocześnienia doprowadziły do narodzin SSD (Solid-State Drive) - nowoczesnej pamięci masowej opartej na pamięci flash.

czytaj więcej
Nowe karty pamięci PRO Plus i EVO Plus

Nowe karty pamięci PRO Plus i EVO Plus

2015-05-06 12:21:00

Nowe karty Samsung PRO Plus można wykorzystywać do przechowywania i transferu zdjęć i materiałów wideo w standardzie 4K UHD zarejestrowanych za pomocą cyfrowych aparatów fotograficznych wysokiej klasy, smartfonów, tabletów i nowoczesnych kamer sportowych. Dzięki wyższej prędkości odczytu i zapisu (odpowiednio: 95 MB/s i 90 MB/s) karty SD i microSD PRO Plus obsługują standard UHS‑I w klasach prędkości 3 (U3) i 10.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P