Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung Gear VR dostępny w Polsce

Samsung Gear VR dostępny w Polsce

2015-05-14 09:51:00

Firma Samsung wprowadziła do sprzedaży na polskim rynku najnowszy, w pełni zoptymalizowany model urządzenia Gear VR, kompatybilny ze smartfonami nowej generacji Galaxy S6. Zestaw Samsung Gear VR do Galaxy S6, wykorzystujący rozwiązania opracowane przez firmę Oculus, oferuje użytkownikom łatwy dostęp do wirtualnej rzeczywistości.

czytaj więcej
Samsung zaprezentował pierwszą na świecie w pełni elastyczną baterię

Samsung zaprezentował pierwszą na świecie w pełni elastyczną baterię

2014-10-21 11:46:00

Samsung zaprezentował pierwszą na świecie w pełni elastyczną baterię. Bateria jest tak zaprojektowana aby działać prawidłowo nawet po owinięciu wokół wybranego przedmiotu o cylindrycznym kształcie jak np. kubka lub - co bardziej prawdopodobne w przyszłości - wokół nadgarstka. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o technologiach ubieralnych.

czytaj więcej
Akcesoria do GALAXY Tab S

Akcesoria do GALAXY Tab S

2014-08-06 11:10:03

Firma Samsung Electronics opracowała linię akcesoriów do nowego GALAXY Tab S. Poszczególne akcesoria zostały zaprojektowane tak, żeby harmonizowały ze smukłą, nowoczesną estetyką tabletu oraz pozwalały w pełni cieszyć się wyjątkową jakością obrazu i wydajnością urządzenia. Każde z nowych akcesoriów współpracuje z funkcjami GALAXY Tab S, rozszerzając możliwości urządzenia oraz usprawniając wykonywanie zadań. Dzięki temu użytkownicy mogą w maksymalnym stopniu docenić zalety nowego przedstawiciela rodziny GALAXY.

czytaj więcej
Samsung prezentuje nowe zewnętrzne napędy optyczne do Ultrabooków

Samsung prezentuje nowe zewnętrzne napędy optyczne do Ultrabooków

2014-07-23 13:12:00

Wymiary napędów — 148,6 x 14 x 146 mm (SE-218GN) i 148 x 14,4 x 143 mm (SE-208GB) — sprawiają, że są one idealne dla użytkowników urządzeń Ultrabook™, którzy potrzebują nośnika optycznego umożliwiającego łatwy dostęp do przechowywanych dokumentów, zdjęć i plików multimedialnych. Nowością w przypadku tych zewnętrznych napędów optycznych jest umieszczenie przycisku wysuwania na górze obudowy zamiast na przedniej części ramki w celu ułatwienia jego przyciskania.

czytaj więcej
''Big Christmas Secret 2013'' - Święty już wie (wideo)

''Big Christmas Secret 2013'' - Święty już wie (wideo)

2013-12-11 12:24:00

Kolejna świąteczna reklama Samsunga, w którą tym razem został "zaangażowany" Św. Mikołaj. Zobacz wideo reklamujące Samsung Galaxy Gear poniżej.

czytaj więcej
Samsung i Pivot3 rozwiązanie biznesowe dla firm

Samsung i Pivot3 rozwiązanie biznesowe dla firm

2012-11-30 08:35:00

Dzięki współpracy firm Samsung i Pivot3 klienci biznesowi z sektora MSP mogą skorzystać z nowego, gotowego do wdrożenia pakietu, który łączy monitory Samsung Cloud Display z rozwiązaniem Pivot3vSTAC Visual Desktop Infrastructure. Pakiet ten pomoże małym i średnim firmom w pełni wykorzystać moc obliczeniową infrastruktury desktopów wirtualnych (VDI) za pośrednictwem monitorów Samsung Cloud Display.

czytaj więcej
Samsung Smart Hub - HotSpot i bezprzewodowy napęd optyczny

Samsung Smart Hub - HotSpot i bezprzewodowy napęd optyczny

2012-06-27 16:35:00

Samsung prezentuje napęd optyczny Smart Hub, który ułatwi życie posiadaczom ultrabooków, tabletów i smartfonów z systemami Windows, Android i iOS. To niewielkie urządzenie zapewnia możliwość między innymi bezprzewodowego oglądania filmów i słuchania muzyki na telewizorze Smart TV, notebooku, tablecie czy smartfonie. Źródłem multimediów w napędzie Smart Hub jest odtwarzacz CD/DVD lub zewnętrzna pamięć flash. Urządzenie spełnia też funkcję bezprzewodowego punktu dostępu do Internetu i routera, a ponadto pozwala tworzyć kopie bezpieczeństwa na płycie DVD lub zewnętrznym dysku USB.

czytaj więcej
CES 2012: Samsung - kamerka WiFi SmartCam

CES 2012: Samsung - kamerka WiFi SmartCam

2012-01-09 04:40:00

Dla wszystkich miłośników obserwacji na odległość firma Samsung przygotowała dwie nowe kamerki WiFi. Oba urządzenia pokazują obraz w rozdzielczości 640 x 480, przy 30 fps i H.264. Materiały z WiFi SmartCam mogą być automatycznie przesyłane na YouTube. Dzięki wbudowanym sensorami podczerwieni, urządzenia mogą być używane w ciemnościach - kilka metrów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P