Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung update'ował Gear Sport'a

Samsung update'ował Gear Sport'a

2018-04-19 13:15:00

Najnowszy update to m.in. rozwiązanie problemu z szybko rozładowującą się baterią, zmianami interface'u dzięki którym użytkownikowi będzie łatwiej nawigować po urządzeniu oraz możliwość zmian i konfiguracji pulsu i interwałów podczas aktywności fizycznej (pływanie, jazda na rowerze, czy jogging). Dodatkowo producent usunął buga z bezsensownym alarmem, który włączał się, gdy urządzenie nie było aktywne zbyt długi okres czasu.

czytaj więcej
Oto nowy Samsung Gear S3

Oto nowy Samsung Gear S3

2016-09-01 07:47:00

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała Gear S3 - intrygujący i innowacyjny smartwatch, który ugruntowuje pozycję lidera firmy w kategorii technologii ubieralnych. Gear S3, zainspirowany wyglądem tradycyjnych zegarków, łączy ponadczasowe wzornictwo z najnowocześniejszą technologią mobilną, normą wodoodporności IP68, płatnościami mobilnymi, łącznością LTE, a także wbudowanym modułem GPS.

czytaj więcej
Samsung przedstawia Gear Fit2 i Gear IconX

Samsung przedstawia Gear Fit2 i Gear IconX

2016-06-03 07:56:00

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała w Nowym Jorku nowe produkty z gamy urządzeń ubieralnych fitness: Gear Fit2 i Gear IconX. Produkty te, zaprojektowane z myślą o użytkownikach dbających o kondycję fizyczną, mają wbudowany na przykład GPS (Gear Fit2), czy odtwarzacz muzyki, aby zapewnić wygodę i rozrywkę podczas ćwiczeń.

czytaj więcej
Samsung Gear S2 w Nowym Roku w nowej odsłonie

Samsung Gear S2 w Nowym Roku w nowej odsłonie

2016-01-07 07:13:00

Firma Samsung Electronics Co., Ltd., lider w kategorii urządzeń ubieralnych, wprowadza do oferty rynkowej dwie nowe, eleganckie edycje smartwatcha Gear S2 Classic - w kopertach 18 K Rose Gold i Platinum. Oferują one użytkownikom nowe możliwości dopasowania wyglądu urządzenia do swojego stylu, jednocześnie podkreślając elegancką konstrukcję zegarka i jego zaawansowane funkcje.

czytaj więcej
Samsung Gear S2 - smartwatch kompatybilny

Samsung Gear S2 - smartwatch kompatybilny

2015-10-09 12:00:00

Samsung zaprezentował długo oczekiwaną listę modeli smartfonów innych producentów, które są kompatybilne z flagowym smartwatchem Gear S2. Najnowsze urządzenie jest pierwszym modelem inteligentnego zegarka firmy Samsung z systemem Tizen, który może współpracować z telefonami innych marek.

czytaj więcej
Smartwatch Samsung Gear S2 dostępny w Polsce

Smartwatch Samsung Gear S2 dostępny w Polsce

2015-10-08 10:37:00

Firma Samsung zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego inteligentnego zegarka Gear S2. Urządzenie charakteryzuje się klasycznym designem, a unikalny obracany pierścień pozwala na komfortową i precyzyjną obsługę urządzenia, tym samym ułatwiając dostęp do powiadomień i aplikacji.

czytaj więcej
Gear S2 - nowy smartwatch z obrotowym pierścieniem

Gear S2 - nowy smartwatch z obrotowym pierścieniem

2015-09-01 11:08:00

Samsung Gear S2 charakteryzuje się intuicyjnym, niestandardowym interfejsem i zaawansowanymi funkcjami, które pozwalają użytkownikom na optymalizację urządzenia, dostosowanie go do swoich potrzeb i przyjemną obsługę. Dostęp do szeregu powiadomień i aplikacji można szybko i łatwo uzyskać poprzez obrót ramki zegarka. 

czytaj więcej
Burton, Montblanc, Swarovski wśród autorów serii akcesoriów do smartfonów GALAXY S6 i GALAXY S6 Edge

Burton, Montblanc, Swarovski wśród autorów serii akcesoriów do smartfonów GALAXY S6 i GALAXY S6 Edge

2015-04-22 11:08:00

Samsung od dawna współpracuje ze znanymi projektantami i doskonale wie, w jaki sposób technologia wzbogaca modę, a moda jest inspiracją dla technologii - mówi Younghee Lee, Executive Vice President of Global Marketing, IT & Mobile Division w Samsung Electronics. Luksusowa kolekcja akcesoriów dla GALAXY S6 i GALAXY S6 Edge dowodzi naszego przywiązania do łączenia świata mody ze światem technologii. Potrzeby konsumentów nieustannie się zmieniają, naszą rolą jest dostarczanie im niezbędnych narzędzi do autoekspresji i kreowania własnego stylu.

czytaj więcej
Nowe powerbanki Samsung z wizerunkami zagrożonych gatunków zwierząt

Nowe powerbanki Samsung z wizerunkami zagrożonych gatunków zwierząt

2015-03-19 12:41:00

Samsung wprowadza limitowaną serię powerbanków, które mają szansę nie tylko uratować baterie naszych urządzeń mobilnych w sytuacjach kryzysowych, ale także zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Akumulatory zewnętrzne „Animal Edition” przyczyniają się do budowania świadomości na temat czterech zagrożonych gatunków zwierząt.

czytaj więcej
Doładuj sobie smartfona z IKEĄ (pięknydom24.pl)

Doładuj sobie smartfona z IKEĄ (pięknydom24.pl)

2015-03-02 09:32:23

IKEA wprowadza na rynek unikalne, funkcjonalne meble zintegrowane z technologią bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych oraz bezprzewodowe ładowarki. Jest to kolejny krok w dążeniach firmy do tworzenia lepszego życia w domu dlawielu ludzi poprzez sprytne, innowacyjne rozwiązania. Teraz smartfon czy laptop będzie można naładować na stoliku, lampie czy innym meblu z IKEA bez konieczności podłączania tradycyjnej ładowarki. W Polsce nowe produkty będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 roku

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P