Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Test pralki Samsung model WF80F5E5U4W (wideo)

Test pralki Samsung model WF80F5E5U4W (wideo)

2013-10-31 08:47:00

Tym razem przetestowaliśmy pralkę Samsung model WF80F5E5U4W. W sumie niezbyt chciało nam się testować pralkę. Myśleliśmy bardziej o jakiejś "fajnej" chłodziarko-zamrażarce, no, ale daliśmy się namówić Pani Ewelinie Kluczyńskiej. W sumie to, tak skutecznie, że wkrótce na agdrtv24.pl zamieścimy recenzję innego urządzenia marki Samsung. No, ale dobrze wracajmy do testu pralki.

czytaj więcej
Test odkurzacza Samsung Navibot SR8990 (wideo)

Test odkurzacza Samsung Navibot SR8990 (wideo)

2013-06-26 18:37:00

Odkurzacz Samsung Navibot SR8990 testowaliśmy zarówno w małym mieszkaniu i dużym domku jednorodzinnym, a urządzenie..no, ale po kolei. Na wyjątkowy produkt południowokoreańskiego giganta czekałem, jak na prezent gwiazdkowy. Coś nowego, designerskiego, coś z najwyższej półki, a i co najważniejsze... nie wszyscy sąsiedzi w okolicy mają takie cudo, które pozamiata wszystkie zakamarki (a ja mam, przynajmniej na tydzień). Paczkę od Samsunga w końcu otworzyłem. Powtórzę. No cudo! Estetyczny, zgrabny, elegancka obudowa, kosmiczny wygląd, migające przyciski, błyszczące stożki (wirtualne ściany) oraz pilot. Nie będę opisywał tu zawartości paczki, czy też co tam Samsung napisał w instrukcji, jak jesteś zainteresowany wejdź na strone producenta. Długo nie czekając odpaliłem odkurzacz, początek zapowiadał się interesująco.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P