Samsung

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Samsung update'ował Gear Sport'a

Samsung update'ował Gear Sport'a

2018-04-19 13:15:00

Najnowszy update to m.in. rozwiązanie problemu z szybko rozładowującą się baterią, zmianami interface'u dzięki którym użytkownikowi będzie łatwiej nawigować po urządzeniu oraz możliwość zmian i konfiguracji pulsu i interwałów podczas aktywności fizycznej (pływanie, jazda na rowerze, czy jogging). Dodatkowo producent usunął buga z bezsensownym alarmem, który włączał się, gdy urządzenie nie było aktywne zbyt długi okres czasu.

czytaj więcej
Samsung Q9F, czyli niezrównane wrażenia wizualne

Samsung Q9F, czyli niezrównane wrażenia wizualne

2018-04-12 12:25:07

Duże ekrany, piękne kolory, świetny kontrast i zastosowane po raz pierwszy w branży rozwiązania technologiczne - to elementy wspólne dla telewizorów QLED TV na 2018 rok. Na czele tej serii jest Q9F, czyli najbardziej zaawansowany reprezentant tej rodziny. Dostępny w trzech rozmiarach telewizor - 55, 65 i 75 cali - pozwoli na nowo odkryć radość z oglądania.

czytaj więcej
Jak wybrać odkurzacz, by skutecznie eliminować alergeny?

Jak wybrać odkurzacz, by skutecznie eliminować alergeny?

2018-03-27 12:31:14

Bakterie, wirusy, grzyby i roztocza - czy czają się tylko w zaniedbanych mieszkaniach? Niestety nie. Nawet bardzo często sprzątane wnętrza nie są wolne od szkodliwych, niewidocznych dla oka alergenów. Szczególnie wiosną ich ilość wzrasta, co jest prawdziwą udręką dla alergików. Istnieją jednak technologie, które pomogą skutecznie usunąć „niepotrzebnych gości” z domów i mieszkań.

czytaj więcej
Ruszyło pierwsze na świecie kino wyposażone w ekran Samsung Cinema LED 3D

Ruszyło pierwsze na świecie kino wyposażone w ekran Samsung Cinema LED 3D

2018-03-26 11:21:00

Zmodernizowane kino sieci Arena Cinemas w Zurychu to pierwsze w Europie miejsce, w którym zainstalowany został ekran Cinema LED 3D firmy Samsung oferujący niespotykane do tej pory wrażenia podczas oglądania filmów tradycyjnych, jak i 3D. To kolejny krok w kierunku zastąpienia dotychczasowych technologii opartych na projektorach kinowych.

czytaj więcej
Technologia QuickDrive- od teraz szybko może znaczyć skutecznie

Technologia QuickDrive- od teraz szybko może znaczyć skutecznie

2018-03-13 10:14:00

Krótkie programy w pralkach oferują konsumentom szybkie odświeżenie ubrań, ale czy zapewniają skuteczne usuwanie zabrudzeń i mogą zastąpić pełny cykl prania? Marka Samsung stworzyła rewolucyjną technologię QuickDriveTM, która w zaledwie 39 minut przeprowadza pełen cykl prania, by skutecznie i z dbałością o tkaniny usunąć zabrudzenia.

czytaj więcej
Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018

Samsung zaprezentował telewizory i sprzęt audio na rok 2018

2018-03-09 07:52:00

Podczas imprezy First Look w Nowym Jorku Samsung Electronics ujawnił szczegóły dotyczące nowej oferty telewizorów i sprzętu audio, które trafią na rynek w tym roku. Dowiedzieliśmy się więcej na temat flagowych QLED TV, a także rozszerzonej linii telewizorów UHD, Premium UHD i modeli z dużą przekątną ekranu. Dzięki połączeniu przełomowych elementów konstrukcyjnych, wysokiej jakości obrazu i intuicyjnych funkcji Smart TV teraz już nic nie odciągnie uwagi widzów od ekranu. Wśród nowych rozwiązań znajdziemy m.in. funkcje Direct Full Array, Bixby oraz tryb Ambient. 

czytaj więcej
Ile będzie kosztować naprawa Samsunga Galaxy S9?

Ile będzie kosztować naprawa Samsunga Galaxy S9?

2018-02-27 14:46:15

Na trwających jeszcze targach MWC w Barcelonie Samsung pokazał swojego najnowszego flagowego smartfona - model Galaxy S9. Postanowiliśmy sprawdzić ile może kosztować naprawa najczęściej występujących usterek.

czytaj więcej
Opera przez wielkie „o” w Samsung Smart TV

Opera przez wielkie „o” w Samsung Smart TV

2018-02-16 07:11:46

Przedstawienia Opery Wiedeńskiej przyciągają fanów najwyższej klasy produkcji z całego świata. Bilety na najsłynniejsze spektakle wyprzedają się błyskawicznie. Jeśli marzysz, aby obejrzeć Otella czy Traviatę, ale napięty kalendarz nie pozwala na wizytę w operze tak często, jakbyś tego chciał, z pomocą przyjdzie aplikacja dostępna w Samsung Smart TV. Dzięki niej możesz cieszyć się operą przez wielkie „o”, kiedy masz na to ochotę - także w dniu premiery.

czytaj więcej
ISE 2018: Samsung prezentuje pierwszy na świecie ekran 3D Cinema LED (wideo)

ISE 2018: Samsung prezentuje pierwszy na świecie ekran 3D Cinema LED (wideo)

2018-02-09 07:53:00

Firma Samsung Electronics zaprezentowała na targach ISE 2018 pierwszy na świecie ekran kinowy 3D Cinema LED. Jest to kolejna generacja innowacyjnego rozwiązania, które zrewolucjonizuje światową branżę kinową.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P