Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Nowy zestaw kina domowego Philips HTB5570D

Nowy zestaw kina domowego Philips HTB5570D

2013-06-14 11:42:00

Potęguj swoje wrażenia podczas oglądania filmów korzystając z tego zestawu kina domowego firmy Philips. Słuchaj muzyki w najlepszej jakości, ze wszystkimi jej detalami. Potężna moc zestawu w połączeniu z zaawansowaną technologią Crystal Clear Sound gwarantują najwyższą czystość i realizm dźwięku a trzy razy potężniejszy niż zwykle, „żebrowany” system Bass Reflex zadba o wyjątkowo naturalne brzmienie tonów niskich. Oddaj się rozrywce, jaką zapewnia nowe kino domowe Philips HTB5570D!

czytaj więcej
Magia kina 3D w zaciszu własnego domu z odtwarzaczem Blu-ray Philips Qdeo!

Magia kina 3D w zaciszu własnego domu z odtwarzaczem Blu-ray Philips Qdeo!

2012-10-19 17:14:00

Najnowszy odtwarzacz Philips Blu-ray Qdeo to niezwykłe urządzenie łączące w sobie kinową jakość obrazu 3D oraz potężnego dźwięku. Technologia Smart TV Plus pozwala korzystać z serwisów i multimediów internetowych. W prosty sposób, dzięki funkcji SimplyShare, podzielisz się muzyką, filmami i zdjęciami z tabletu, smartfona i komputera za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray i zestawu kina domowego. Ciesz się prawdziwie kinowymi doznaniami bez wychodzenia z domu!

czytaj więcej
Philips - nowe odtwarzacze Blu-ray BDP5500 i BDP7700

Philips - nowe odtwarzacze Blu-ray BDP5500 i BDP7700

2012-05-31 22:53:00

Odtwarzacze Blu-ray BDP5500 oraz BDP7700 gwarantują znacznie szersze zastosowanie niż samo odtwarzanie filmów! Pozwalają na wygodne przeglądanie stron internetowych, prowadzenie rozmów na Skype, zsynchronizujesz je także z innymi urządzeniami, takimi jak komputer czy smartfon.

czytaj więcej
Philips wprowadza nową linię odtwarzaczy Blu-ray z funkcją...

Philips wprowadza nową linię odtwarzaczy Blu-ray z funkcją...

2011-03-28 18:02:00

...Smart TV i YouTube Leanback. Firma Philips zaprezentowała najnowszą linię odtwarzaczy Blu-ray, której przewodzą nowe modele z serii 7000 i 5000. Oba urządzenia wykorzystują najnowsze osiągnięcie firmy Philips - technologię Smart TV. Dzięki niej i za pośrednictwem domowej sieci komputerowej na ekranie telewizora do którego podłączysz odtwarzacz BDP Philips z technologią Smart TV uzyskujesz dostęp do treści internetowych a także muzyki, zdjęć i filmów znajdujących się na Twoim tablecie, smartfonie lub laptopie*.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P