Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Philips wprowadza odłączany, bezprzewodowy zestaw głośnikowy Fidelio SoundBar

Philips wprowadza odłączany, bezprzewodowy zestaw głośnikowy Fidelio SoundBar

2013-08-21 12:41:00

Firma Philips wzbogaca swoją ofertę w zakresie wysokiej klasy produktów przeznaczonych do rozrywki domowej o zestaw głośnikowy Fidelio SoundBar, wyposażony w technologię Surround on Demand. Nowy produkt to idealne rozwiązanie dla amatorów stylowych i autentycznych wrażeń zapewnianych przez zestawy kina domowego. Ten najwyższej klasy zestaw SoundBar, bazujący na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych, charakteryzujący się smukłym wyglądem i wyposażony w bezprzewodowe głośniki, zapewni Ci niespotykane wrażenia we własnym salonie.

czytaj więcej
Nowy zestaw kina domowego Philips HTB5570D

Nowy zestaw kina domowego Philips HTB5570D

2013-06-14 11:42:00

Potęguj swoje wrażenia podczas oglądania filmów korzystając z tego zestawu kina domowego firmy Philips. Słuchaj muzyki w najlepszej jakości, ze wszystkimi jej detalami. Potężna moc zestawu w połączeniu z zaawansowaną technologią Crystal Clear Sound gwarantują najwyższą czystość i realizm dźwięku a trzy razy potężniejszy niż zwykle, „żebrowany” system Bass Reflex zadba o wyjątkowo naturalne brzmienie tonów niskich. Oddaj się rozrywce, jaką zapewnia nowe kino domowe Philips HTB5570D!

czytaj więcej
Mini System Party Machine (FWP3200D) firmy Philips

Mini System Party Machine (FWP3200D) firmy Philips

2013-01-17 11:41:00

Uwolnij doskonały dźwięk i rozkręć gorącą imprezę dzięki urządzeniu Mini System Party Machine (FWP3200D) firmy Philips. Ten minisystem wyposażony jest w podwójne obrotowe doki działające jak talerze obrotowe w gramofonie, które pozwalają każdemu użytkownikowi zostać DJ-em i odtwarzać, miksować i/lub skreczować muzykę.

czytaj więcej
Mikrowieża Philips DCM3020

Mikrowieża Philips DCM3020

2012-09-10 13:34:00

Technologia wOOx zastosowana w mikrowieży Philips DCM3020 polega na idealnym zgraniu specjalnych głośników z promiennikiem wOOx, oraz precyzyjnym dostrojeniu głośnika głównego z głośnikami wysokotonowymi. W efekcie przejście od niskich i średnich do wysokich częstotliwości przebiega niezwykle płynnie. Technologia wOOx pozwala w pełni wykorzystać objętość pudła rezonansowego, dzięki czemu basy są głębokie i dynamiczne i można naprawdę poczuć siłę muzyki.

czytaj więcej
Nowa mikrowieża Philips DCM2060

Nowa mikrowieża Philips DCM2060

2012-06-06 15:45:00

Nowa mikrowieża Philips DCM2060 ze stacją dokującą dla urządzeń Android to głębokie i potężne brzmienie dzięki systemowi Bass Reflex. Słuchaj muzyki z urządzeń przenośnych również w domu. Mikrowieża firmy Philips jest wyposażona w podstawkę dokującą do urządzeń iPod/iPhone/iPad i złącze USB Direct do urządzeń przenośnych. Zestaw można zamontować na ścianie lub ustawić na stole — zawsze będzie wyglądał doskonale.

czytaj więcej
Nowa mikrowieża Philips Classic

Nowa mikrowieża Philips Classic

2012-05-23 12:14:00

Ciesz się czystym, szczegółowym brzmieniem muzyki dzięki mikrowieży Philips Classic. Umożliwia ona ładowanie urządzeń iPod/iPhone i odtwarzanie ich zawartości. Zapewnia bogate wrażenia dźwiękowe dzięki możliwości odtwarzania płyt MP3/WMA - CD oraz korzystania ze złącz MP3 Link i USB Direct.

czytaj więcej
Philips - wieża z podstawką dokującą

Philips - wieża z podstawką dokującą

2012-04-02 13:44:00

Wydobądź to, co najlepsze ze swojego odtwarzacza CD lub iPod/iPhone/iPad dzięki technologiom LivingSound i PureDigital zapewniającym równomiernie rozłożony, realistyczny i kryształowo czysty dźwięk. Tę stację dokującą Philips 3.1 cechuje zintegrowany subwoofer, moc wyjściowa 200 W i łatwość dokowania.

czytaj więcej
Stylowa miniwieża Philips z funkcją dynamicznego wzmocnienia basów

Stylowa miniwieża Philips z funkcją dynamicznego wzmocnienia basów

2011-10-10 10:10:00

Proponowany dziś produkt, miniwieża Philips, jest unikalną kombinacją zaawansowanej technologii i stylu: łączy w sobie wysokiej jakości dźwięk z oryginalnym i nowoczesnym wzornictwem. Wyposażona została w różnorodne funkcje, które wzbogacą Twoje doświadczenia muzyczne. Philips DCM292 pozwala na odtwarzanie muzyki z prawie każdego modelu iPoda lub iPhona. Co więcej, miniwieża działa jako stacja dokująca pozwalająca na ładowanie iPhona/ iPoda podczas odtwarzania.

czytaj więcej
Nowa seria komponentowych zestawów hi-fi Harmony firmy Philips

Nowa seria komponentowych zestawów hi-fi Harmony firmy Philips

2011-08-05 12:34:00

Philips prezentuje nową serię zestawów hi-fi Harmony, która oferuje miłośnikom muzyki idealne połączenie wiernej reprodukcji dźwięku, eleganckiego wzornictwa i łatwością obsługi. Nowy komponentowy zestaw hi-fi z odtwarzaczem DVD serii 8000, wchodzący w skład serii Hormony, zapewnia imponującą jak na zestaw kompaktowy jakość dźwięku dzięki nowym głośnikom ClariSound. Oferują one optymalną równowagę pomiędzy naturalnym brzmieniem, szczegółowością oraz pełnią niskich tonów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P