Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy?

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy?

2016-06-08 13:40:37

Marzysz o kawie podanej przez włoskiego baristę? Teraz możesz zrealizować swoje pragnienia bez podróży do Włoch. Wystarczy, że wybierając ekspres do kawy zwrócisz uwagę na kilka istotnych elementów a  możesz być pewny,  że Twoja mała czarna będzie miała doskonały smak. Taki, jak ta, z włoskiej kawiarni.

czytaj więcej
Philips w kategorii automatycznych ekspresów ciśnieniowych

Philips w kategorii automatycznych ekspresów ciśnieniowych

2015-04-21 14:20:00

Philips, czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia na rynku kawy oraz z 30letniego doświadczenia marki Saeco - twórcy pierwszych automatycznych ekspresów do kawy, wchodzi na rynek automatycznych ekspresów ciśnieniowych. Philips od razu prezentuje innowacyjną maszynę, która dzięki. Przełącznikowi kawy jest w stanie przygotować zarówno espresso, jak i kawę o smaku kawy przelewowej. 

czytaj więcej
Świąteczne inspiracje od Philipsa

Świąteczne inspiracje od Philipsa

2014-11-28 12:40:00

Szukasz pomysłów na świąteczne prezenty? Pokaż bliskim, jak bardzo Ci na nich zależy i dopasuj upominki do ich upodobań. Przygotowaliśmy propozycje praktycznych prezentów, które ucieszą zarówno wielbicieli zdrowego stylu życia, mody, dbania o urodę, nowoczesnych gadżetów, kuchni i kawy.

czytaj więcej
Nowy ekspres Exprelia Evo

Nowy ekspres Exprelia Evo

2013-04-19 12:32:00

Exprelia Evo to najnowszy krok marki Philips Saeco w poszukiwaniu doskonałego espresso. Ten nowy, w pełni automatyczny ekspres do kawy, serwuje nie tylko certyfikowane Espresso i Cappuccino Perfetto. Otrzymał również certyfikat Latte Macchiato Perfetto przyznany przez Centro Studi Assaggiatori - Italian Tasters, istniejącego od 1990 r. i najbardziej doświadczonego włoskiego instytutu zajmującego się analizą sensoryczną. Latte macchiato serwowane przez Exprelia Evo Philips Saeco jest napojem pełnym równowagi i delikatności, zdecydowanie odróżniającym się od mocnego i intensywnego cappuccino.

czytaj więcej
Philips Saeco Intuita

Philips Saeco Intuita

2012-12-05 22:52:00

Philips Saeco prezentuje Intuitę - nowy ekspres do kawy umożliwiający delektowanie się espresso lub caffe lungo ze świeżo zmielonych ziaren kawy za dotknięciem jednego przycisku! Dzięki funkcji regulacji długości parzenia oraz mocy kawy, możesz przygotować ją dokładnie tak, jak lubisz. Automatyczne czyszczenie obiegu oraz przypominanie o konieczności odkamieniania sprawia, że korzystanie z Intuity jest bardzo proste i wygodne, pozostawiając Ci czas i spokój abyś cieszył się niezwykłym aromatem i smakiem prawdziwej kawy.

czytaj więcej
Philips Saeco - Twój osobisty barista

Philips Saeco - Twój osobisty barista

2012-07-20 12:57:00

Regulowany młynek ceramiczny: Ceramiczny młynek gwarantuje precyzję mielenia ziaren dowolnej odmiany kawy. Zmielona kawa nie nabiera metalicznego posmaku i nigdy nie jest przegrzana. Dodatkowe zalety młynka ceramicznego to wyjątkowo długi czas użytkowania oraz szlachetny, prawdziwie włoski smak kawy, zazwyczaj możliwy do uzyskania wyłącznie przez zawodowego baristę.

czytaj więcej
Nowy ekspres Philips Saeco Poemia

Nowy ekspres Philips Saeco Poemia

2012-06-20 13:44:00

Philips Saeco Poemia oferuje miłośnikom tradycyjnego parzenia kawy wszystko, czego potrzebują do przygotowania doskonałego napoju. Opatentowana technologia filtra ciśnieniowego zapewnia trwałą, wyśmienitą piankę kawową, zwaną Crema, w każdej filiżance! Wysokie ciśnienie (15 barów) zawsze wydobywa pełny aromat kawy. Górna pokrywa ekspresu Saeco Poemia to nie tylko wygodne miejsce do przechowywania filiżanek, ale także podgrzewacz!* Funkcja wstępnego ogrzewania filiżanek sprawia, że możesz jeszcze lepiej poczuć aromat i cieszyć się trwałością pianki.

czytaj więcej
Ekspres ciśnieniowy  Philips Intelia Metal One-Touch Cappuccino

Ekspres ciśnieniowy Philips Intelia Metal One-Touch Cappuccino

2012-06-04 18:45:00

Wzornictwo automatycznego ekspresu do kawy Philips Intelia Metal One-Touch Cappuccino doskonale wpisuje się w nowe trendy. Posiada opcję mielenia ziaren bezpośrednio przed zaparzaniem, dzięki czemu perfekcyjnie wyważony aromat espresso lub kremowego cappuccino masz zawsze na wyciągnięcie ręki.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P