Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Świąteczne inspiracje od Philipsa

Świąteczne inspiracje od Philipsa

2014-11-28 12:40:00

Szukasz pomysłów na świąteczne prezenty? Pokaż bliskim, jak bardzo Ci na nich zależy i dopasuj upominki do ich upodobań. Przygotowaliśmy propozycje praktycznych prezentów, które ucieszą zarówno wielbicieli zdrowego stylu życia, mody, dbania o urodę, nowoczesnych gadżetów, kuchni i kawy.

czytaj więcej
Sonicare AirFloss: sposób na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

Sonicare AirFloss: sposób na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych

2012-04-25 13:00:00

Firma Philips, producent szczoteczek do zębów Sonicare, prezentuje ostatnią innowację w dziedzinie higieny jamy ustnej - urządzenie Philips Sonicare AirFloss pozwalające na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni między zębami. To doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których systematyczne nitkowanie zębów jest zbyt czasochłonne i bolesne.

czytaj więcej
Sonicare DiamondClean - szczoteczka do zębów z opcją ładowania USB

Sonicare DiamondClean - szczoteczka do zębów z opcją ładowania USB

2012-02-22 17:04:00

Philips przedstawia Sonicare DiamondClean - szczoteczkę do zębów, która gwarantuje olśniewający efekt czystości. Sonicare DiamondClean pozwala usunąć nawet o 100% więcej płytki nazębnej z trudnodostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną. Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej ultradźwięki. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P