Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Philips Bluetooth Hi-Fi (AEA2000)

Philips Bluetooth Hi-Fi (AEA2000)

2013-04-17 13:10:00

Philips Bluetooth Hi-Fi w jednej chwili zamienia posiadane głośniki i urządzenia Hi-Fi w bezprzewodowy system dźwiękowy zapewniający dostęp do nieograniczonej muzyki za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Wystarczy wybrać preferowaną aplikację muzyczną, aby od razu rozpocząć przesyłanie muzyki do urządzenia Hi-Fi z telefonu lub tabletu z włączoną łącznością Bluetooth. Użytkownicy mogą nawet łączyć się w ten sposób z komputerem. Wystarczy podłączyć adapter Bluetooth do posiadanego urządzenia Hi-Fi lub zestawu głośnikowego za pomocą dostarczonego kabla i rozpocząć przesyłanie danych ze smartfona. Instalacja jest prosta i trwa mniej niż minutę, więc z muzyki można się cieszyć bez konieczności czekania. 

czytaj więcej
Shoqbox - zabierz swoją muzykę tam gdzie chcesz

Shoqbox - zabierz swoją muzykę tam gdzie chcesz

2012-10-03 13:57:00

W zależności od tego, jak chcesz używać swojego Shoqboxa, Philips oferuje dwa modele wyposażone w 2 neodymowe przetworniki głośnikowe oraz technologię wOOx odpowiedzialną za wysoką jakość dźwięku. Możliwości tych małych głośników zaskakują! Głębokie basy i wyrazistość dźwięku sprawią, że będzie to niezastąpiony, kompaktowy sprzęt grający. Shoqbox SB7100 prezentuje elegancką, klasyczną obudowę. Zabierz go ze sobą na wakacje, spotkanie z przyjaciółmi, imprezę lub do pracy.

czytaj więcej
MP3 GoGEAR Sounddot marki Philips

MP3 GoGEAR Sounddot marki Philips

2012-05-14 14:34:00

Daj się porwać muzyce odtwarzanej za pośrednictwem niewielkiego, kolorowego odtwarzacza MP3 GoGEAR Sounddot. Jest on wyposażony we wbudowany zaczep pozwalający przymocować urządzenie do ubrania, a także we wskaźniki świetlne (LED) i dźwiękowe. Przesyłaj muzykę przez wbudowany port USB i korzystaj z funkcji FastCharge umożliwiającej szybkie ładowanie.

czytaj więcej
Trzecia generacja odtwarzacza MP4 GoGear Muse firmy Philips

Trzecia generacja odtwarzacza MP4 GoGear Muse firmy Philips

2011-03-22 15:26:00

Firma Philips wprowadza na rynek trzecią generację swojego cieszącego się dużym powodzeniem odtwarzacza MP4 GoGear Muse, który wyposażono w nowe funkcje dźwiękowe, pozwalające jeszcze bardziej cieszyć się muzyką odtwarzaną w ruchu. Odtwarzacz GoGear Muse jest dostępny w wersjach z pamięcią 8, 16 i 32 GB i posiada elegancki szeroki ekran o średnicy 3,2 cala (w Polsce dostępna będzie tylko wersja 16GB).

czytaj więcej
Philips: W podróży postaw na obraz i muzykę

Philips: W podróży postaw na obraz i muzykę

2011-02-24 13:04:00

Obraz i dźwięk sprawiają, że każda podróż upływa szybciej i przyjemniej. Przenośne odtwarzacze DVD Philips PD9030 oraz PD7030 umożliwiają Ci oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a modele PD7010 i PD7032 dodatkowo grę w gry komputerowe. Wszystko w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki temu stanowią idealne towarzystwo każdej podróży.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P