Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Pilot Philips z klawiaturą QWERTY

Pilot Philips z klawiaturą QWERTY

2012-09-28 09:18:00

Philips stworzył pilota DUAL z wbudowaną klawiaturą QWERTY. Po jednej stronie pilot znajdują się przyciski, zaś po drugiej klawiatura QWERTY. Dwustronny pilot pozwala na obsługę standardowych funkcji telewizora oraz wprowadzenie tekstu niezbędnego do korzystania z Internetu. Dodatkowo funkcja pointera ułatwia nawigację po otwartym Internecie. Pilot porozumiewa się z telewizorem za pomocą fal radiowych, co sprawia, że używając pilota nie musimy kierować go w stronę telewizora. Pilot zdalnego sterowania wyposażony jest również w żyroskop, który rozpoznaje jego ułożenie i wyłącza przyciski znajdujące się na dole.

czytaj więcej
Gama kabli zwiększających możliwości projektorów PicoPix

Gama kabli zwiększających możliwości projektorów PicoPix

2012-09-27 16:01:00

Projektory PicoPix są wyposażone w okablowanie umożliwiające wyświetlanie obrazu poprzez złącza wideo, takie jak USB QuickLink czy HDMI. Dzięki temu zapewniają elastyczność w zakresie podłączanych urządzeń przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Philips zaprojektował dodatkowe kable z myślą o użytkownikach, którzy chcą wyświetlać obraz na kieszonkowych projektorach bez konieczności stosowania przejściówek.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P