Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Nowe słuchawki Philips SHB7000

Nowe słuchawki Philips SHB7000

2013-06-18 15:26:00

Szukasz zestawu słuchawkowego, który zapewni Ci bogatszy dźwięk z większą liczbą szczegółów? 40-milimetrowe przetworniki neodymowe, małe, ale niezwykle potężne, wytwarzają silne pole magnetyczne. Zyskasz subtelne cieniowanie wokalu i głębsze basy i usłyszysz nowe szczegóły, nawet w dobrze znanych utworach.

czytaj więcej
Najnowsze słuchawki Philips w prawdziwie DJ-skim stylu

Najnowsze słuchawki Philips w prawdziwie DJ-skim stylu

2013-04-18 19:11:00

Słuchawki z nowej linii zostały opracowane z myślą o najwyższej jakości dźwięku. Przetworniki neodymowe zapewniają znakomite pasmo przenoszenia, które zapewnia wyraziste tony wysokie oraz bogate, dobrze zaznaczone basy. Separacja kanałów jest również wyjątkowo wyraźna, dzięki czemu można usłyszeć każdą nutę dokładnie w odpowiednim momencie, np. podczas profesjonalnego miksowania utworów lub słuchania ulubionej muzyki.

czytaj więcej
Nowa linia słuchawek sportowych Philips ActionFit

Nowa linia słuchawek sportowych Philips ActionFit

2013-01-29 12:06:00

Philips prezentuje nową linię słuchawek Philips ActionFit. To super lekkie, wygodne a zarazem solidne słuchawki sportowe zaprojektowane z myślą o trwałości i wytrzymałości. Ich odporna na wilgoć i temperaturę konstrukcja pozwala na intensywne treningi, nawet w ekstremalnych warunkach. Słuchawki generują głębokie, potężne basy dostarczając czysty, dynamiczny dźwięk motywujący do wytężonego wysiłku. Niezależnie od tego czy biegasz czy trenujesz na siłowni, pozostają na swoim miejscu.

czytaj więcej
Nowe słuchawki Fidelio M1 firmy Philips

Nowe słuchawki Fidelio M1 firmy Philips

2012-07-04 12:43:00

Dźwięk HD w słuchawkach Philips Fidelio M1 powstaje dzięki 40-milimetrowym przetwornikom neodymowym, które zapewniają bogate brzmienie basów i pozwalają usłyszeć największe subtelności Twoich ulubionych utworów. Ponadto zamknięta konstrukcja akustyczna z systemem Bass Reflex System (BRS) zapewnia doskonałą izolację szumów oraz kontrolowane, dynamiczne basy, które sprawiają, że możesz usłyszeć każdy bit i każdy instrument tak dokładnie, jak chciał tego muzyk.

czytaj więcej
Najnowsze słuchawki Philips/ O’Neill

Najnowsze słuchawki Philips/ O’Neill

2012-05-17 14:48:00

Przy współpracy z marką O’Neill, Philips zaprojektował serię słuchawek przeznaczonych dla osób aktywnych. Kampania pod hasłem „Testowane na zwierzętach” miała miejsce latem zeszłego roku i obejmowała trasę po Europie i USA. Teraz kolekcja zostaje poszerzona o najnowszy model The Construct SHO7205. To wyjątkowo wytrzymały zestaw słuchawkowy zapewniający dynamiczny dźwięk!

czytaj więcej
Kolekcja Philips CitiScape

Kolekcja Philips CitiScape

2012-03-19 15:36:00

Firma Philips, zainspirowana sześcioma najbardziej dynamicznymi miastami świata, stworzyła wraz z kochającymi muzykę mieszkańcami największych metropolii serię słuchawek CitiScape. Kolekcja powstała we współpracy z ponad setką najbardziej twórczych mieszkańców Nowego Jorku, Londynu, Berlina, Szanghaju, Paryża oraz Tokio. Stworzone przez firmę Philips stylowe słuchawki idealnie dopasują się do Twojego image’u, a funkcja zapobiegająca przenikaniu dźwięku do wewnątrz pozwoli Ci zanurzyć się w świecie muzyki, gdziekolwiek się znajdujesz.

czytaj więcej
Słuchawki Philips Fidelio L1

Słuchawki Philips Fidelio L1

2012-03-15 14:30:00

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy głośników, luksusowych komponentów i aluminiowej obudowy, nowe słuchawki Fidelio L1 zapewniają wierność dźwięku, zarówno w domu, jak i poza nim - dzięki temu możesz wychwycić wszystkie niuanse swoich ulubionych utworów. Słuchawki zaprojektowane z niezwykłą starannością i precyzją, charakteryzujące się pięknym wzornictwem i wykończeniem, zostały stworzone z myślą o komforcie użytkownika i dopracowane przez najlepszych specjalistów z zespołu Philips Golden Ears pod kątem doskonałej precyzji i naturalnego zrównoważenia dźwięku.

czytaj więcej
Nowe słuchawki od Philips i O'Neill

Nowe słuchawki od Philips i O'Neill

2011-09-15 14:58:00

Firmy Philips i O’Neill przedstawiają słuchawki „The Bend” i „The Stretch Scratch”. Połączenie najnowszych technologii dźwięku opracowanych przez Philips oraz znajomość młodzieżowego lifestyle’u i doświadczenie w dziedzinie sportów wyczynowych firmy O’Neill sprawiło, że nowe, superwytrzymałe słuchawki zaprojektowano tak, aby przetrwały nawet w najcięższych warunkach.

czytaj więcej
Philips: Wyraźne brzmienie

Philips: Wyraźne brzmienie

2011-05-30 08:31:00

Ciesz się przejrzystym dźwiękiem o wyraźnych tonach wysokich, głębokich tonach niskich i funkcji redukcji szumów. Wzmocniony przemysłowo, polimerowy pałąk na głowę jest niezwykle elastyczny i wytrzymały. Jego wewnętrzna, miękka, automatycznie regulowana warstwa otula Twoją głowę, zapewniając pełen komfort.

czytaj więcej
Nowa gama słuchawek Philips i O'Neill

Nowa gama słuchawek Philips i O'Neill

2010-11-15 07:09:00

Philips i O'Neill połączyli siły, by stworzyć linię słuchawek dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Jak zapewniają producenci, nowa linia słuchawek zapewnia długotrwałą odporność oraz komfort użytkowania.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P