Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Aplikacja Kinoplex.pl już dostępna na telewizorach Philips Smart TV

Aplikacja Kinoplex.pl już dostępna na telewizorach Philips Smart TV

2014-10-21 10:51:00

Philips poinformował, że na wybranych telewizorach Smart TV jest już dostępna aplikacja Kinoplex.pl. Dzięki niej użytkownicy zyskają dostęp do szerokiej oferty polskich i zagranicznych filmów, a także seriali, takich jak House of Cards czy Sugarman.

czytaj więcej
Multimedialne urządzenia All-In-One z Androidem od PHILIPSA

Multimedialne urządzenia All-In-One z Androidem od PHILIPSA

2014-02-25 15:03:00

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek ekrany typu Smart All-In-One w wersjach 21,5 oraz 23 cale obsługiwane za pomocą dotyku i gestów. PHILIPS S221C4AFD oraz S231C4AFD to niezależne urządzenia oparte na systemie Android, które mogą również służyć jako dodatkowe ekrany podpinane do komputera lub urządzeń mobilnych.

czytaj więcej
Philips

TVN Player dostepny na telewizorach Philips

2013-03-29 22:03:00

„W przeciągu ostatniego roku otrzymaliśmy wiele zapytań od klientów i konsumentów odnośnie dostępności aplikacji TVN Player na platformie Philips Smart TV. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie platformą oraz możliwość wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów” powiedziała Agnieszka Rębelska, Marketing Manager TP Vision Poland Sp. z o. o.

czytaj więcej
Philips - aplikacja TV Buying Guide

Philips - aplikacja TV Buying Guide

2012-09-24 09:11:00

Philips wydał aplikację TV Buying Guide, która pozwala „przetestować” telewizor przed zakupem. Dzięki temu możemy sprawdzić dowolną ilość modeli bez konieczności wnoszenia ich do domu.

czytaj więcej
Telewizory Philips z iplaFilm i mnóstwem nowych aplikacji

Telewizory Philips z iplaFilm i mnóstwem nowych aplikacji

2012-06-13 14:21:00

Od dzisiaj do każdego nowo zakupionego telewizora Philips Smart TV Plus lub Smart TV Premium dołączony jest voucher umożliwiający dostęp do bazy ponad 1000 filmów z iplaFILM, przez pierwszy miesiąc za darmo! Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić Philips Smart TV z linii produktowej 2012 (dowolny model z serii 4007 lub wyższej). Podłączyć Smart TV do Internetu, otworzyć aplikację iplaFILM VOUCHER a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi w ramach aplikacji. „Poprzez promocję „1000 filmów z iplaFILM za darmo!” pragniemy zakomunikować naszym konsumentom, że ciągle pracujemy nad rozwijaniem platformy Philips Smart TV. W bazie ponad tysiąca filmów dostępnych w serwisie VoD iplaFILM każdy konsument z pewnością znajdzie pozycje w sam raz dla siebie” - powiedziała Agnieszka Rębelska, Marketing Manager TPVision Poland sp. z o. o.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P