Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Philips Mobile uruchomił sklep w Strefie Marek Allegro

Philips Mobile uruchomił sklep w Strefie Marek Allegro

2017-06-13 11:45:00

Philips Mobile jest obecny na polskim rynku od 2012 roku. Smartfony tej firmy można kupić w wybranych sieciach sklepów z elektroniką, a także w ofercie operatorów Play i Plus. Od teraz wszystkie dostępne w Polsce modele smartfonów Philips są też dostępne w autoryzowanym sklepie w serwisie Allegro.pl.

czytaj więcej
Czysty i zdrowy dom z Philips

Czysty i zdrowy dom z Philips

2017-03-21 13:53:43

W połowie marca marka Philips rozpoczęła kampanię edukacyjno-reklamową „Czysty i zdrowy dom”. Jej celem jest zaprezentowanie urządzeń Philips zaprojektowanych z myślą o polepszeniu komfortu życia w mieszkaniu oraz zmniejszaniu objawów alergii.

czytaj więcej
Gwiezdne wojny. Jak zmieniły współczesny świat?

Gwiezdne wojny. Jak zmieniły współczesny świat?

2015-12-30 07:48:38

„Gwiezdne wojny” od dwóch pokoleń kształtują popkulturę, mają wpływ na rozwój technologii, biznes, a nawet na politykę. Siódma część sagi George’a Lucasa była skazana na kasowy sukces. „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” w ciągu zaledwie 12 dni zarobiły miliard dolarów, ustanawiając tym samym nowy rekord w historii kina. Wpływy Star Wars na świat, w którym żyjemy, sięgają jednak dużo głębiej niż do naszych kieszeni. 

czytaj więcej
Kino sto lat temu i kino dziś. Krótka podróż w czasie

Kino sto lat temu i kino dziś. Krótka podróż w czasie

2015-03-27 12:29:00

Rok 2015 jest idealnym momentem na podróż w czasie przez historię kinematografii. Cofając się o sto lat, możemy również zobaczyć, jak długą drogę przebyły technologie powiązane ze srebrnym ekranem.

czytaj więcej
Zabudowa projektora w salonie. Kino estetycznie dojrzałe

Zabudowa projektora w salonie. Kino estetycznie dojrzałe

2014-09-30 15:41:00

Realizując swoje marzenie o prawdziwym kinie domowym, nie możemy zapomnieć o właściwej aranżacji projektora. Jak więc zamontować go w taki sposób, by sprawiał jak najwięcej radości?

czytaj więcej
Letnia przygoda z kinem

Letnia przygoda z kinem

2014-07-29 19:29:00

Choć kino kojarzymy zwykle z odtwarzaniem filmów w pomieszczeniach, sezonowo możemy je oglądać „pod chmurką”. W dużych miastach Polski z roku na rok przybywa właśnie takich miejsc. Natomiast w Stanach Zjednoczonych ten sposób spędzania wakacyjnego czasu stał się elementem popkultury.

czytaj więcej
Czy tablet może już zastąpić laptopa?

Czy tablet może już zastąpić laptopa?

2014-04-29 15:31:00

W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami premier wielu nowych tabletów, wyposażonych w Windows 8. Idea tabletu wyposażonego w system operacyjny Microsoft nie jest niczym nowym, ale dopiero prezentacja procesora Intel Atom 4-ej generacji, dała nadzieję na niewielkie urządzenia, zapewniające odpowiednią wydajność.

czytaj więcej
Wyświetlacze przyszłości w kultowych filmach S-F

Wyświetlacze przyszłości w kultowych filmach S-F

2013-12-18 07:39:00

Terminator, Powrót do przyszłości II, Seksmisja, Odyseja Kosmiczna - co łączy te filmy? Wszystkie pokazują wizję przyszłości oraz tego, co najbardziej interesujące dla geeków - technologie. To, co dopiero miało się wydarzyć według fabuły filmu, w większości wypadków jest już przeszłością. Niczym akcelerator istnienie bozonu, w tym artykule zweryfikujemy, czy wizje scenarzystów mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

czytaj więcej
Nowa kampania marki Saeco

Nowa kampania marki Saeco

2013-11-21 16:06:00

Najlepsze rzeczy są owocem pasji: gdy kochasz swoją pracę, wkładasz w nią serce i duszę. Naszą miłością jest kawa, więc cały swój czas poświęcamy na projektowanie i doskonalenie nowatorskich ekspresów, dzięki którym sporządzisz doskonały napar.

czytaj więcej
Co robi Android w urządzeniach innych niż smartfony i tablety?

Co robi Android w urządzeniach innych niż smartfony i tablety?

2013-08-29 18:10:00

W 2013 roku padło wiele rekordów związanych ze smartfonami i tabletami. Pierwszy raz sprzedano więcej smartfonów niż tradycyjnych telefonów, iOS stracił pozycję lidera wśród systemów mobilnych, akcje Facebooka wreszcie przekroczyły cenę początkową, a sprzedaż tabletów jest 2 razy większa niż laptopów.

 

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P