Philips

Philips w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

Philips w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje Finanse

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Philips kończy z DVD i elektroniką konsumencką. Firma skupi się na produktach zdrowotnych i oświetleniu

Philips kończy z DVD i elektroniką konsumencką. Firma skupi się na produktach zdrowotnych i oświetleniu

2013-01-29 11:36:00

Philips Electronics zgodził się sprzedać biznes DVD i odtwarzaczy muzycznych i skupić się na oświetleniu i produktach opieki zdrowotnej, ponieważ w tej dziedzinie upatruje większych zysków - poinformował gigant z siedzibą w Amsterdamie. Chętny na zakup już się znalazł. Japoński Funai zapłaci 150 milionów euro w gotówce i opłatę licencyjną za dział Entertainment Lifestyle, poinformował Philips. Philips CEO Frans van Houten podejmuje zdecydowane kroki w celu "wycięcia" nieopłacalnych produktów z portfolio. Reorganizacja pozwoli zaoszczędzić pieniądze i skupić się na ekologicznych produktach, opiece zdrowotnej oraz oświetleniu.

czytaj więcej
Philips - będzie jeszcze więcej zwolnień

Philips - będzie jeszcze więcej zwolnień

2012-09-11 09:35:00

Kierownictwo Philips Electronics poinformowało, że w ramach oszczędności i planu cięcia kosztów, który został wprowadzony w ubiegłym roku (4.500 zwolnień pracowników), firma planuje kolejne zmiany. Do zwolnienia przewidziano ponad 2.200 osób. Prezes Frans van Houten  powiedział agencji Reuters, że "produkcja, trudna sytuacja makroekonomiczna oraz koszty emerytur pracowniczych, były problemami, z którymi trzeba było się zmierzyć, jeśli firma myślała o skuteczniejszym i bardziej innowacyjnym zarządzaniu."

czytaj więcej
Philips: Q4 mniejsze zyski, oraz obawy co do 2012

Philips: Q4 mniejsze zyski, oraz obawy co do 2012

2012-01-30 07:49:00

Jak podaje agencja Reuters, Philips Electronics poinformował w poniedziałek, że w czwartym kwartale 2011 roku odnotowano zysk w wysokości 503 mln euro, to i tak zdecydowanie mniej niż w porównaniu z 2010 kiedy to zarobił ponad 913 milionów euro. Philips Electronic dodał również, że jest bardzo ostrożny co do prognoz dotyczących roku 2012 - sytuacja w gospodarce światowej, a szczególnie w Europie jest niestabilna.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P