Casio

Casio w dziale RTV

Projektory Inne Sprzęt przenośny

Casio w dziale komputery

Inne Akcesoria Drukarki / Skanery

Casio w dziale FOTO

Aparaty cyfrowe

Casio w dziale informacje

Promocje Wiadomości Wydarzenia Nagrody
Ultra krótkoogniskowe projektory od CASIO

Ultra krótkoogniskowe projektory od CASIO

2017-05-24 12:09:00

Projektory, które posiadają obiektywy umożliwiające wyświetlanie dużego obrazu z bardzo niewielkiej odległości od ekranu to urządzenia ultra krótkoogniskowe. Należą do nich najnowsze projektory Casio XJ-UT351W oraz XJ-UT351WN, które wyświetlają obraz o przekątnej 60 cali (152 cm) z odległości zaledwie 13 cm od ekranu. Urządzenia te są szczególnie polecane do zastosowań z tablicami interaktywnymi, ponieważ jest tu praktycznie wyeliminowane zjawisko cienia.

czytaj więcej
Pięć projektorów Casio z certyfikatem TCO Development

Pięć projektorów Casio z certyfikatem TCO Development

2016-09-15 15:52:00

Pięć projektorów marki Casio uzyskało prestiżowy certyfikat TCO oznacza to, że spełniają najnowsze kryteria w kategorii Projektorów 2.0. Cztery z tych urządzeń dostępne są już na naszym rynku (XJ-F100W, XJ-F210WN, XJ-V100W, XJ-V110W).

czytaj więcej
Casio wprowadza osiem niedrogich projektorów Laser&LED

Casio wprowadza osiem niedrogich projektorów Laser&LED

2016-02-11 07:56:00

Casio rozszerza ofertę przystępnych cenowo urządzeń. Japoński producent posiada aż 80% udziału w światowym rynku projektorów ze źródłem światła SSI (kategoria SSI obejmuje urządzenia oparte o ekologiczne i nowoczesne laserowe, ledowe i hybrydowe Laser&Led źródło światła) o jasności na poziomie 2500 ANSI lumenów lub więcej, które jest wystarczająco jasne, abykorzystać z urządzenia w pełni oświetlonym pomieszczeniu.

czytaj więcej
Projektor Casio XJ-V2 - 3000 ANSI lumenów

Projektor Casio XJ-V2 - 3000 ANSI lumenów

2015-12-07 10:55:00

Casio XJ-V2 to kolejna już propozycja japońskiego producenta, która łączy zalety technologii LASER&LED z bardzo przystępną ceną. Po znakomicie przyjętym, pierwszym z serii - Casio XJ-V1 przyszedł czas na kolejne urządzenie, które dołącza do portfolio. Atutem najnowszego projektora jest wysoka jasność na poziomie 3000 ANSI lumenów co w przypadku projektora dedykowanego do biznesu i edukacji ma kluczowe znaczenie.

czytaj więcej
Projektor Casio XJ-V1

Projektor Casio XJ-V1

2015-02-04 15:39:33

Casio XJ-V1 jest efektem przezwyciężenia kilku technicznych przeszkód, które pomogły osiągnąć 2700 ANSI lumenów jasności w projektorze w rewolucyjnej technologii LASER&LED w połączeniu z przystępną ceną na poziomie 2800 zł brutto. Podstawową zaletą wszystkich projektorów Casio jest zastąpienie tradycyjnej lampy wyładowczej nowym, ekologicznym i bardzo ekonomicznym rozwiązaniem opartym na diodach LED i laserze.

czytaj więcej
Nowy, krótkoogniskowy projektor Casio - sterowany smartfonem i wyposażony w wewnętrzną pamięć

Nowy, krótkoogniskowy projektor Casio - sterowany smartfonem i wyposażony w wewnętrzną pamięć

2014-04-08 10:11:00

Ekologiczny - bo pozbawiony rtęciowej lampy wyładowczej - Casio XJ-UT310WN wyświetla obraz o przekątnej 80” z odległości zaledwie 27 centymetrów. Projektor oferuje jasność na poziomie 3100 ANSI lumenów i rozdzielczość WXGA (1.280 x 800) co przekłada się na panoramiczny format 16:10 i pozwala uniknąć strat przy wyświetlaniu materiałów z laptopa. Casio XJ-UT310WN posiada pamięć wewnętrzną (2 GB) dzięki czemu projekcję można realizować bezpośrednio z projektora bez użycia komputera. Pliki mogą być pobrane bezprzewodowo. Urządzeniem można sterować przy użyciu takich urządzeń jak smatfon czy tablet. Jest to funkcja bardzo przydatna w edukacji i biznesie. Szczególnie docenią ją osoby, które lubią przemieszczać się po sali podczas prowadzenia prezentacji.

czytaj więcej
Multimedialna szkoła przyjazna dla uczniów

Multimedialna szkoła przyjazna dla uczniów

2013-10-15 10:59:00

Rozsądne wykorzystanie nowoczesnych technologii pomaga dzieciom w nauce. Szybciej analizują dane, łączą różne wątki i chętniej szukają odpowiedzi na nurtujące pytania. Odpowiednio przygotowane materiały i pomoce multimedialne wspierają nauczycieli w rozbudzaniu wyobraźni i ciekawości uczniów, już od najmłodszych lat.

czytaj więcej
Labemo - najnowsza drukarka etykiet od Casio

Labemo - najnowsza drukarka etykiet od Casio

2013-10-02 14:26:00

Firma Casio coraz mocniej opanowuje segment biurowy. Po kalkulatorach skierowanych do biznesu przyszła kolej na drukarki etykiet. Labemo pozwala w prosty i łatwy sposób wydrukować na specjalnych taśmach etykiety do oznaczania dokumentów, czy przedmiotów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, taśmy te można przyklejać i odklejać, nawet na gęsto zadrukowanych dokumentach, bez uszkadzania ich treści.

czytaj więcej
Casio zdradza tajemnice potrójnie udanych Świąt

Casio zdradza tajemnice potrójnie udanych Świąt

2012-12-06 14:00:00

Zakup prezentów świątecznych potrafi spędzać sen z powiek. Co podarować niesfornemu 8-latkowi, albo nastoletniej miłośniczce świata liczb? Na liście prezentów idealnych może znaleźć się kalkulator. Dla młodszego dziecka taki, który pomoże mu w rozwikłaniu jego matematycznych problemów, a dla nastolatka czy też studenta taki, który pełni funkcję minikomputera.

czytaj więcej
Dotykowy ClassPad w przyszłym roku

Dotykowy ClassPad w przyszłym roku

2012-12-04 19:32:00

Firma Casio ogłosiła, że w przyszłym roku wypuści na światowe rynki nowy model kalkulatora graficznego z serii ClassPad - Casio fx-CP400. Będzie to pierwszy ClassPad z kolorowym wyświetlaczem, powstały dzięki połączeniu funkcji kalkulatorów z tej serii oraz najnowszego kalkulatora graficznego FX-CG20 (Prizm), pozwalającego na pracę ze zdjęciami. Dzięki wysokiej rozdzielczości jego 4,8” ekran LCD umożliwi bardziej komfortową pracę ze wzorami matematycznymi, wykresami i obrazami.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P