AKG

AKG w dziale RTV

Słuchawki

AKG w dziale komputery

Słuchawki / mikrofony

AKG w dziale informacje

Nagrody
AKG N40

AKG N40

2016-10-27 13:00:00

AKG N40 dostarczają najwyższej jakości wrażenia odsłuchu audio. Słyszalny jest każdy detal ścieżki dźwiękowej - od czystych wysokich tonów, po głęboki bas. Zupełnie tak, jak słyszał ją artysta w studiu nagraniowym. AKG N40 to połączenie wysokiej rozdzielczości audio (do 40000Hz) i hybrydowe rozwiązanie akustyczne dynamicznych i armaturowych przetworników. AKG N40 to połączenie kunsztu wykonania z doświadczeniem doskonałego brzmienia.

czytaj więcej
Polska premiera słuchawek AKG N90Q

Polska premiera słuchawek AKG N90Q

2016-04-11 10:23:00

AKG N90Q to referencyjne słuchawki z funkcją tłumienia zakłóceń, która wykorzystuje technologię autokalibracji parametrów. Można powiedzieć, że wręcz rozumieją potrzeby muzyczne użytkownika i zdecydowanie należą do elity słuchawek o najwyższej precyzji reprodukcji dźwięków. Zainspirowane przez wielokrotnie wyróżnianego Nagrodą Grammy producenta - Quincy Jonesa, stanowią najwyższej klasy, flagowy produkt stworzony dla entuzjastów muzyki. To szczyt osiągnięć w dziedzinie akustyki oraz personalizacji dźwięku.

czytaj więcej
AKG Y30U

AKG Y30U

2016-03-07 10:09:00

AKG Y30 to słuchawki zapewniające niesamowitą charakterystykę akustyczną, tak rozpoznawalną dla AKG. Ich konstrukcja oparta została na słynnych słuchawkach AKG K420. Doskonałe brzmienie wydobywa się z miękkich jak poduszka nausznic. Mechanizm osiowego składania 3D pozwala wygodnie transportować słuchawki. AKG Y30U posiadają jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, który jest kompatybilny z większością smartfonów dostępnych na rynku. Pozwala on z łatwością odbierać i kończyć połączenia telefoniczne, a także pauzować i wznawiać odtwarzanie muzyki (pojedyncze kliknięcie) lub wygodnie zmieniać utwory (dwa kliknięcia jeden utwór w przód, trzy kliknięcia jeden utwór w tył).

czytaj więcej
AKG Y50BT

AKG Y50BT

2015-10-19 11:29:00

Jeśli poszukujesz słuchawek odpowiednich i dopasowanych do swojego stylu z pewnością zainteresuje Cię model AKG Y50BT. To przede wszystkim technologia Bluetooth zapewniająca doskonałą łączność, nowa, odważna kolorystyka, przetworniki o średnicy 40 mm oraz jakość dźwięku identyczna jak w modelu Y50. To ważne, bo właśnie AKG Y50 zwyciężyły w kategorii „What Hi-Fi’ Sound And Vision 2014 headphone product of the Year”.

czytaj więcej
Wyjątkowej klasy douszne słuchawki referencyjne z uniwersalnym pilotem (3 przyciski). Magia wyjątkowego kunsztu audio

Wyjątkowej klasy douszne słuchawki referencyjne z uniwersalnym pilotem (3 przyciski). Magia wyjątkowego kunsztu audio

2015-09-21 11:46:00

Prawdziwa i niedościgniona jakość dźwięku AKG w pięknym, dopracowanym i uniwersalnym pakiecie. Zachwycający wygląd i oszałamiający dźwięk słuchawek dokanałowych AKG N20 sprawiają, że produkt ten łączy niedoścignioną wydajność z nieograniczoną funkcjonalnością. Słuchawki AKG N20 mogą szczycić się doskonałą jakością dźwięku, uniwersalnym pilotem z mikrofonem z trzema przyciskami i tym, że wyznaczają nowy punkt odniesienia w produkcji słuchawek dokanałowych. Wymagający melomani z pewnością docenią materiały klasy premium, materiałowy przewód, który nie plącze się oraz półzamknięty design tylnej części słuchawek, dla doskonałej akustyki i lepszego odwzorowania basów. Jako eleganckie wcielenie nieskazitelnego dźwięku słuchawki N20 sprzedawane są z pakietem akcesoriów, w skład którego wchodzą: adapter do samolotu, narzędzia do czyszczenia oraz woreczek do transportu. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. 

czytaj więcej
AKG N90Q

AKG N90Q

2015-09-14 12:06:00

AKG N90Q należą do elity słuchawek o najwyższej precyzji reprodukcji dźwięków. Zainspirowane przez wielokrotnie wyróżnianego Nagrodą Grammy producenta - Quincy Jonesa, stanowią najwyższej klasy, flagowy produkt stworzony dla entuzjastów muzyki. To szczyt osiągnięć w dziedzinie akustyki oraz personalizacji dźwięku. Użytkownik słuchawek N90Q może cieszyć się wysoką wiernością i precyzją odtwarzanego dźwięku, dodając różnorodne efekty sceny dźwiękowej oraz regulując tony według potrzeb. Wysokiej jakości materiały, takie jak skóra czy aluminium, pięć opatentowanych technologii oraz cała paleta roaziwazanie audio HD zapewniają niezrównane wrażenia akustyczne. Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym i złotym.

czytaj więcej
AKG N60NC

AKG N60NC

2015-08-19 11:51:00

AKG N60NC dostarcza same przyjemne doznania i pozwala zestroić się ze swoją muzyką. Od tych słuchawek można oczekiwać tylko czystych doznań akustycznych - wyposażono je bowiem w najlepszą w swojej klasie technologię aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz. Przez 30 godzin działania akumulatora bez przerwy możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem. Jeśli marzysz o zatopieniu się w strumieniu muzyki na dłuższy czas, słuchawki N60NC będą służyć nawet po wyczerpaniu się baterii - w trybie pasywnym. Niezrównane doświadczenia z odsłuchu są spotęgowane eleganckim wykonaniem tych lekkich słuchawek, których wysoką klasę podkreślają aluminium, skóra i pianka zachowująca dostosowany kształt. Co więcej, te światowej klasy słuchawki wyposażono w wyjątkowy mechanizm składania 3D-Axis, bogaty zestaw akcesoriów do podróży, przewód z uniwersalnym 1-przyciskowym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania oraz kabel USB do ładowania.

czytaj więcej
Nowe AKG Y20 i Y20U

Nowe AKG Y20 i Y20U

2015-04-21 12:22:00

Stereofoniczne słuchawki douszne stworzone przez AKG to gwarancja studyjnej klasy rozwiązań w słuchawkach konsumenckich. Marka jest od lat znakiem jakości, a kolejne proponowane przez nią rozwiązania, są niezmiennie uznawane za najwyższej klasy. Słuchawki douszne AKG Y20 i Y20U stworzono dla osób, które potrafią rozpoznać i docenić dobre brzmienie, niezależnie od tego, jak wiele godzin słuchania muzyki mają za sobą. Wyposażone w przetworniki o średnicy 8 mm zapewniają potężny dźwięk o wysokiej jakości. Wkładki douszne zostały specjalnie nachylone, a silikonowe nakładki w trzech rozmiarach są wyjątkowo miękkie i zaprojektowane tak, aby dobrze trzymać się w uchu w każdej sytuacji.

czytaj więcej
Słuchawki AKG K323XS

Słuchawki AKG K323XS

2015-02-09 12:30:00

AKG K323XS doskonale sprawdzają się w codziennym użytku. Jako model dokanałowy świetnie leżą w uchu, a ich przetworników wręcz nie widać w czasie korzystania. Dostępne są w trzech wersjach: podstawowej do wszystkich praktycznie urządzeń grających, z uniwersalnym sterowaniem do Androida oraz ze sterowaniem MFI do iPhone’a. Modele w pierwszej wersji dostępne są w kolorach zielonym, niebieskim, żółtym i czerwonym, natomiast wersje do Androida i iPhone’a w kolorze białym i czarnym.AKG K323XS doskonale sprawdzają się w codziennym użytku. Jako model dokanałowy świetnie leżą w uchu, a ich przetworników wręcz nie widać w czasie korzystania. Dostępne są w trzech wersjach: podstawowej do wszystkich praktycznie urządzeń grających, z uniwersalnym sterowaniem do Androida oraz ze sterowaniem MFI do iPhone’a. Modele w pierwszej wersji dostępne są w kolorach zielonym, niebieskim, żółtym i czerwonym, natomiast wersje do Androida i iPhone’a w kolorze białym i czarnym.

czytaj więcej
Prezentowy szał - AKG

Prezentowy szał - AKG

2014-12-01 10:08:48

Kupując prezent przede wszystkim musimy myśleć o zainteresowaniach osoby obdarowywanej. Są jednak takie kategorie prezentów, które sprawdzają się w większości przypadków. Można do nich zaliczyć między innymi dobrej jakości sprzęt audio. Co konkretnie wybrać na prezent?

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P