Beko

Beko w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Nagrody
Rodzinne gotowanie z BEKO

Rodzinne gotowanie z BEKO

2013-11-18 15:26:00

Jesień i zima skupia nas wokół ciepła domowego ogniska. Sprzyjają temu zarówno aura pogodowa, jak i zbliżający się czas Świąt. Czas przy wspólnym gotowaniu zbliża, a biesiadowanie przy jednym stole tym bardziej. Aby ten czas umilić i pozwolić się nim cieszyć w pełni, warto otaczać się sprzętami ułatwiającymi prace kuchenne.

czytaj więcej
W ofercie BEKO nowe sprzęty w bieli

W ofercie BEKO nowe sprzęty w bieli

2013-10-14 16:23:00

W myśl idei, że ma być minimalistycznie, funkcjonalnie i ładnie, BEKO stworzyło całą linię BIAŁYCH sprzętów AGD. Płyta indukcyjna HII 64500 TW, piekarnik OIM 24600W i lodówka BCH 130000 tworzą spójną całość. Białe mleczne szklane tafle aż zapraszają do gotowania i korzystania. Piękne wzornictwo i najnowocześniejsze technologie pozwolą urządzić prawdziwą kuchnie marzeń w stylu skandynawskim.

czytaj więcej
Kuchenne nowości Beko

Kuchenne nowości Beko

2012-10-15 15:03:00

27 nowych modeli wolnostojących gazowych i elektrycznych, minimalistycznych, eleganckich kuchenek. Wyróżnia je powiększone o ok. 20% w stosunku do dotychczasowej generacji kuchni wnętrze piekarnika. Obecna pojemność to - 60 litrów w modelach statycznych oraz 55 litrów w modelach z termoobiegiem. W wybranych modelach we wnętrzu piekarnika są dodatkowo zdejmowane drabinki boczne oraz prowadnice teleskopowe, co gwarantuje wygodę i więcej przestrzeni. Więcej miejsca pozwala na przygotowanie większych dań, jak również na jednoczesne zawekowanie dużej ilości słoików z przetworami lub konfiturami.

czytaj więcej
Nowa kolekcja kuchenek wolnostojących BEKO Smart Line

Nowa kolekcja kuchenek wolnostojących BEKO Smart Line

2012-07-09 14:02:00

Linia obejmuje aż 27 modeli wolnostojących gazowych i elektrycznych, minimalistycznych, eleganckich kuchenek. Zostały one udoskonalone zarówno pod względem funkcjonalności, jak i aspektów wizualnych.
 

czytaj więcej
Beko jest Eko - nowości na rok 2012

Beko jest Eko - nowości na rok 2012

2012-02-14 12:30:00

Zgodnie ze światowym trendem, BEKO wprowadza kolejne innowacje EKO. Są to rozwiązania umożliwiające zaoszczędzenie czasu, energii, wody oraz wspomagające ogólnie zdrowie rodziny i dbałość o środowisko naturalne. W każdym segmencie oferty BEKO znajdą się rozwiązania dla EKO-fanów. W pralkach jest to system „optiball”, dzięki któremu do prania zużywa się mniej detergentów i mniej wody. W chłodnictwie pojawiają się lodówki coraz bardziej energooszczędne (A +++). To samo dzieje się w przypadku kuchenek.

czytaj więcej
BEKO: Nowa linia kuchni wolnostojących

BEKO: Nowa linia kuchni wolnostojących

2011-11-22 12:54:00

Nowe modele kuchni wolnostojących BEKO mają elegancki wygląd, nową klasę energetyczną oraz funkcjonalne rozwiązania ułatwiające gotowanie i pieczenie. W nowej gamie pojawiają się 4 bardzo dobrze wyposażone modele kuchni - 2 elektryczne (biała i inoxowa), 2 gazowo-elektryczne (biała i inoxowa). Z uwagi za nieustanne zainteresowanie odbiorców - do dyspozycji pozostają również modele z bazowym wyposażeniem. Wszystkie jednak kuchnie zyskały na zmianie designu - są eleganckie, nowoczesne, bardziej wysublimowane. Cała nowa linia ma nową klasę energetyczną A, a modele o szerokości 60cm - oszczędzają energię o 10% więcej w stosunku do standardu klasy A.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P