Mission

Mission w dziale RTV

Kolumny / Głośniki
Mission QX - w dążeniu do perfekcyjnego brzmienia

Mission QX - w dążeniu do perfekcyjnego brzmienia

2018-03-20 12:57:50

Mission prezentuje kolumny głośnikowe z serii QX. Ta najnowsza gama jest zwieńczeniem 40 lat doświadczenia firmy w branży audio. Każdy z modeli QX wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem oraz imponującymi możliwościami, zapewniając niesamowitą jakość brzmienia zarówno w systemach hi-fi, jak i kina domowego.

czytaj więcej
Mission prezentuje nową serię kolumn głośnikowych LX

Mission prezentuje nową serię kolumn głośnikowych LX

2017-01-31 14:11:00

Mission poszerza swoje portfolio i wprowadza nową serię kolumn głośnikowych. Linię LX tworzy sześć konstrukcji: dwie podstawkowe, trzy wolnostojące oraz głośnik centralny. Zaprojektowane przy użyciu modelowania CAD wykorzystują wzmocnione obudowy, które wraz z nowymi przetwornikami pozwalają uzyskać emocjonujący dźwięk.

czytaj więcej
Mission VX - nowa seria kolumn głośnikowych

Mission VX - nowa seria kolumn głośnikowych

2014-12-09 11:15:00

Sześć modeli kolumn głośnikowych, zaawansowane przetworniki wysokotonowe Viotex i niskotonowe DiaDrive, wspomagane przez głośniki pasywne, a także eleganckie, nowoczesne wzornictwo - Mission wprowadza do sprzedaży nową serię kolumn głośnikowych VX, która przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zapewnia wysokiej jakości brzmienie, zarówno w przypadku systemów stereo, jak i zestawów kina domowego

czytaj więcej
Nowa seria Mission SX

Nowa seria Mission SX

2012-11-14 11:26:00

Najnowszą serię Mission SX tworzy siedem zaawansowanych konstrukcji: kolumny podstawkowe SX1 i SX2, kolumny wolnostojące SX3, SX4 i SX5 oraz głośniki centralne SXC1 i SXC2. Prawie wszystkie urządzenia z nowej serii wykorzystują obudowy typu bass-reflex. Wyjątkiem jest głośnik centralny SXC1, który pracuje w zamkniętej obudowie. Wszystkie nowe konstrukcje łączy perfekcyjny dźwięk, wysoka jakość wykonania i wszechobecna dbałość o szczegóły, widoczna m.in.
w doskonałym wykończeniu naturalnym fornirem i lakierem fortepianowym. Nowa seria przeznaczona jest dla każdego miłośnika pięknego, naturalnego dźwięku, który oprócz walorów sonicznych ceni również aspekt wizualny.

czytaj więcej
Mission wzbogacił się o nową serię SX

Mission wzbogacił się o nową serię SX

2012-08-27 11:08:00

SX to nowa seria, która rozszerza ofertę Missiona, znanego producenta kolumn głośnikowych. Nowe urządzenia są jednymi z najbardziej zaawansowanych konstrukcji hi-fi i łączą niezwykle elegancki projekt z bardzo dobrą jakością dźwięku. Właśnie ich unikatowy wygląd sprawia, że przykuwają uwagę. A to dopiero początek, bo najważniejsze jest ich brzmienie.

czytaj więcej
Firma Mission przedstawia nową serię kolumn głośnikowych MX

Firma Mission przedstawia nową serię kolumn głośnikowych MX

2010-10-06 13:06:00

Każdy głośnik, który wchodzi w skład nowej serii MX, został zaprojektowany po to, aby zapewnić maksymalną jakość dźwięku przy minimum nakładów. Co w praktyce oznacza, iż jest to seria, specjalnie dopasowana do współczesnego stylu życia. Każdy model z serii MX, został skonstruowany w taki sposób, aby użytkownik mógł doświadczyć doskonałego brzmienia w szczególności wtedy, gdy głośnik umieszczony jest blisko ściany, co pozwala na łatwe usytuowanie kolumn w każdym, typowym pomieszczeniu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P