Packard Bell

Packard Bell w dziale RTV

Telewizory

Packard Bell w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Packard Bell prezentuje jeszcze smuklejszy komputer typu all-in-one

Packard Bell prezentuje jeszcze smuklejszy komputer typu all-in-one

2011-11-15 14:29:00

Packard Bell prezentuje udoskonalony Packard Bell oneTwo, komputer typu all-in-one. Nowy PB oneTwo wyróżnia się stylowym designem i konstrukcją smuklejszą o 65%, w porównaniu do wcześniejszej wersji modelu, zachowując jednocześnie funkcjonalność swojego poprzednika.
“PB oneTwo osiągnął bardzo dobre wyniki sprzedaży. W odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników stworzyliśmy więc jego udoskonaloną wersję - model, który udowadnia, że Packard Bell nieustająco angażuje się w rynek komputerów all-in-one,” mówi Tomasz Boncol, Country Manager Packard Bell Polska.

czytaj więcej
Nowy Packard Bell oneTwo S

Nowy Packard Bell oneTwo S

2011-05-14 10:29:00

Komputery All-in-one za sprawą niewielkich gabarytów, intuicyjnej i prostej obsługi oraz szerokiej funkcjonalności zdobywają coraz większą popularność na świecie i w Polsce. Wszystkie zalety tego typu rozwiązań w pełni wykorzystuje najnowszy Packard Bell oneTwo S. Poczynając od 2009 roku Packard Bell z sukcesem wprowadza na kolejne rynki komputery typu All- in-one. Do niedawna w ofercie PB znajdowały się dwa modele z serii oneTwo - pierwszy wyposażony w ekran o przekątnej 21,5 zaś drugi z komputerów został zintegrowany z monitorem o przekątnej 23 cali. Wraz z pojawieniem się najnowszego produktu, oneTwo S, oferta Packard Bell została wzbogacona o urządzenie z ekranem o przekątnej 20 cali, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena.

czytaj więcej
Nowy Packard Bell ixtreme: Wyjątkowy design połączony z szeroką funkcjonalnością

Nowy Packard Bell ixtreme: Wyjątkowy design połączony z szeroką funkcjonalnością

2011-01-31 09:47:00

Nowy Packard Bell ixtreme poszerza portfolio produktów PB charakteryzujących się najwyższą jakością wykończenia oraz szerokimi możliwościami. Opływowe kształty oraz łagodne zaokrąglenia w połączeniu z czarnym kolorem idealnie komponują się z podświetlanym logo PB, które znajduje się na frontowej części obudowy komputera. Warto przy tym zaznaczyć, że efekty wewnętrznej iluminacji możemy w każdej chwili wyłączyć przyciskając specjalny klawisz. Debiutujący model to prosta i intuicyjna obsługa urządzenia. Ponadto dzięki zastosowanym firmowym komponentom komputer oferuje wysoką wydajność i niezawodność w codziennej pracy.

czytaj więcej
Packard Bell prezentuje  nową ofertę na rok 2011

Packard Bell prezentuje nową ofertę na rok 2011

2011-01-05 15:23:00

Z okazji międzynarodowych targów elektroniki użytkowej w Las Vegas firma Packard Bell, jeden z wiodących dostawców elektroniki na rynki europejskie, prezentuje nową ofertę eleganckich produktów na rok 2011. Odzwierciedla ona silną pozycję marki w segmencie modnych rozwiązań użytkowych.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P