Topcom

Topcom w dziale AGD

Zdrowie

Topcom w dziale RTV

Inne

Topcom w dziale GSM

Telefony

Topcom w dziale informacje

Wiadomości
Topcom: Baby Bottle Wamer 301

Topcom: Baby Bottle Wamer 301

2011-07-27 09:29:00

Podgrzewacz butelek dziecięcych. Baby Bottle Warmer 301 to coś więcej niż tylko podgrzewacz do butelek. Łączy w sobie 3 funkcje w 1 urządzeniu. Możesz podgrzać butelkę, utrzymywać ją cieplą lub wysterylizować. To szybkie i łatwe rozwiązanie dla twojego głodnego dziecka w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

czytaj więcej
Topcom

Nowi dystrybutorzy TOPCOM w Polsce

2011-04-01 08:43:37

TOPCOM, wiodący belgijski producent urządzeń elektronicznych, ma w Polsce dwóch nowych dystrybutorów. Linia urządzeń telekomunikacyjnych, obejmująca telefony przewodowe i bezprzewodowe, krótkofalówki, linię Sologic, a także urządzenia do monitorowania stanu zdrowia, takie jak ciśnieniomierze, pulsometry, urządzenia do masażu będą promowane i dystrybuowane przez warszawską firmę Faxim. Linię urządzeń TOPCOM do pielęgnacji niemowląt i dzieci, obejmującą nianie elektroniczne, w tym nianie wideo, będzie dystrybuowała krakowska firma PPH Prosper. Obie umowy partnerskie wchodzą w życie 1 kwietnia br.

czytaj więcej
Do pracy z Topcom

Do pracy z Topcom

2010-11-26 13:15:00

Belgijska firma Topcom wprowadza serię urządzeń pomagających utrzymać łączność na dużych odległościach - w halach produkcyjnych, magazynach, na terenach wielkopowierzchniowych zabudowań i na otwartych przestrzeniach. Telefon bezprzewodowy (DECT) i krótkofalówkę (PMR) zaprojektowano specjalnie do użytkowania w utrudnionych warunkach. Oba urządzenia są odporne na kurz, wilgoć i wstrząsy.

czytaj więcej
Nowe telefony Sologic

Nowe telefony Sologic

2010-10-20 16:13:00

Nowe telefony Sologic to urządzenia proste w obsłudze i przyjazne dla osób w każdym wieku, także tych niedowidzących, niedosłyszących, starszych oraz dzieci. Korzystanie z urządzeń ułatwiają duże klawisze, wyraźna kolorystyka wyświetlacza oraz głośny dźwięk dzwonka.

czytaj więcej
Przetrwać zimę z maluszkiem - Topcom

Przetrwać zimę z maluszkiem - Topcom

2010-10-14 00:02:00

Jesień i zima to trudny czas, szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców. Podstawą sukcesu jest spokojne, systematyczne przygotowanie siebie i pociechy do tego okresu. Przeziębienia, niespokojne sny czy zbyt suche powietrze w pokoju malucha. Warto się zorientować jakie produkty mogą być pomocne podczas zimowych, długich wieczorów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P