Qomo

Qomo w dziale RTV

Inne

Qomo w dziale komputery

Inne Monitory

Qomo w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Promocje
Bezprzewodowy xqB20 - choinkowy ornament

Bezprzewodowy xqB20 - choinkowy ornament

2013-12-11 10:19:00

Jednym z pierwszych, świątecznych skojarzeń są dźwięki kolęd wprowadzające domowników w odpowiedni nastrój. Muzyka nie musi jednak dochodzić z tradycyjnie usytuowanego nośnika. Kompaktowy, eliptycznej budowy głośnik xqB20 mógłby z powodzeniem wcielić się w rolę choinkowej ozdoby. Wyobraź sobie wesołe, zielone drzewko odtwarzające świąteczną muzykę mocą 55-milimetrowego przetwornika. Wesoły klimat może być spotęgowany - wystarczy podłączyć dodatkowy głośnik za pomocą kabla AUX-IN i cieszyć się symfonią dźwięku.

czytaj więcej
Rekordowa liczba 635 wizualizerów Qomo trafi...

Rekordowa liczba 635 wizualizerów Qomo trafi...

2010-11-22 16:27:00

...do szkół w kujawsko-pomorskim. Rozpoczyna się realizacja największego w polskiej historii zamówienia na wizualizery dla szkół. W wyniku rozstrzygniętego niedawno przetargu - szkoły w województwie kujawsko-pomorskim będą korzystać z wizualizerów Qomo QD3100 - aż 635 szt. trafi do szkół w tym regionie. Dostawcą jest ViDiS SA - notowany na NewConnect wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych, wyłączny dystrybutor Qomo na ternie Polski. Wartość zamówienia na wizualizery objęta jest tajemnicą handlową.

czytaj więcej
Wizualizer Qomo QPC30 - lekki, kompaktowy i jaki łatwy w użyciu!

Wizualizer Qomo QPC30 - lekki, kompaktowy i jaki łatwy w użyciu!

2010-10-22 11:50:00

Najnowszy wizualizer Qomo - QPC30 wyróżnia „kosmiczny” design oraz niezwykle korzystny stosunek możliwości i jakości do ceny. Jego najważniejszą część - kamerę cyfrową - można ustawić pod dowolnym kątem ponieważ głowica i podstawa kamery obraca się o 180 stopni. Bez trudu można oglądać modele elementów budowy człowieka na lekcji biologii, skamieniałości na lekcji geografii czy rzeźby i obrazy na lekcji plastyki. Niewątpliwie widoczny będzie każdy - nawet najdrobniejszy szczegół dzięki 5-krotnemu zoomowi optycznemu i optymalnej jakości obrazu za którą odpowiada szybki AutoFocus, balans bieli i regulacja przysłony.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P