Qomo

Qomo w dziale RTV

Inne

Qomo w dziale komputery

Inne Monitory

Qomo w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Promocje
Nowość: Interaktywny monitor Qomo Quest

Nowość: Interaktywny monitor Qomo Quest

2014-09-04 16:24:00

Qomo uzupełnia swoje portfolio produktowe o monitory interaktywne - Qomo Quest. Monitory interaktywne stają się coraz bardziej popularne w europejskich szkołach. Nic w tym dziwnego, ponieważ mają wiele atutów, do których należy bardzo długa żywotność, znakomita rozdzielczość obrazu, ogromna wygoda oraz niskie koszty eksploatacji. Dodatkowo ich cena jest już bardzo zbliżona do zestawów złożonych z tablicy interaktywnej, projektora i głośników.

czytaj więcej
Tablice interaktywne Qomo - grudniowa wyprzedaż

Tablice interaktywne Qomo - grudniowa wyprzedaż

2013-12-13 11:01:00

Tablice Qomo QWB200-PS i QWB200-BW mogą być obsługiwane za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika dzięki nowoczesnej technologii wykrywania dotyku - IR (pozycjonowanie w podczerwieni). Qomo to również klasyczna powierzchnia suchościeralna i magnetyczna co otwiera możliwości nie tylko przed nauczycielami, którzy kreatywnie wykorzystają interaktywne właściwości, ale także przed tradycjonalistami, którzy potrzebują klasycznej tablicy suchościeralnej.

czytaj więcej
Bezprzewodowy xqB20 - choinkowy ornament

Bezprzewodowy xqB20 - choinkowy ornament

2013-12-11 10:19:00

Jednym z pierwszych, świątecznych skojarzeń są dźwięki kolęd wprowadzające domowników w odpowiedni nastrój. Muzyka nie musi jednak dochodzić z tradycyjnie usytuowanego nośnika. Kompaktowy, eliptycznej budowy głośnik xqB20 mógłby z powodzeniem wcielić się w rolę choinkowej ozdoby. Wyobraź sobie wesołe, zielone drzewko odtwarzające świąteczną muzykę mocą 55-milimetrowego przetwornika. Wesoły klimat może być spotęgowany - wystarczy podłączyć dodatkowy głośnik za pomocą kabla AUX-IN i cieszyć się symfonią dźwięku.

czytaj więcej
Najnowocześniejsze urządzenia dla szkoły i przedszkola - wystawa i prezentacje

Najnowocześniejsze urządzenia dla szkoły i przedszkola - wystawa i prezentacje

2011-05-05 11:42:00

Już w maju 2011 - wielka uczta dla dyrektorów i nauczycieli szkół oraz przedszkoli zainteresowanych najnowszymi technologiami w nauczaniu. Portale Multimediawszkole.pl oraz Multimediawprzedszkolu.pl przygotowały wystawę i prezentacje sprzętu interaktywnego - pod hasłem RoadShow 2011. W pięciu miastach Polski będzie można zobaczyć na żywo najnowszy sprzęt, poznać jego możliwości i porozmawiać z ekspertem. Prezentowane będą projektory Sanyo, Vivitek oraz Casio. Będzie można wypróbować wizualizery oraz tablice interaktywne Qomo wraz z najnowszym, unikalnym zestawem oprogramowania. Bezpłatna rejestracja www.multimediawszkole.pl , www.multimediawprzedszkolu.pl . Pierwsze 100 osób, które się zarejestrują i przyjdą na RoadShow 2011 - otrzyma atrakcyjny upominek.

czytaj więcej
Rekordowa liczba 635 wizualizerów Qomo trafi...

Rekordowa liczba 635 wizualizerów Qomo trafi...

2010-11-22 16:27:00

...do szkół w kujawsko-pomorskim. Rozpoczyna się realizacja największego w polskiej historii zamówienia na wizualizery dla szkół. W wyniku rozstrzygniętego niedawno przetargu - szkoły w województwie kujawsko-pomorskim będą korzystać z wizualizerów Qomo QD3100 - aż 635 szt. trafi do szkół w tym regionie. Dostawcą jest ViDiS SA - notowany na NewConnect wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych, wyłączny dystrybutor Qomo na ternie Polski. Wartość zamówienia na wizualizery objęta jest tajemnicą handlową.

czytaj więcej
Wizualizer Qomo QPC30 - lekki, kompaktowy i jaki łatwy w użyciu!

Wizualizer Qomo QPC30 - lekki, kompaktowy i jaki łatwy w użyciu!

2010-10-22 11:50:00

Najnowszy wizualizer Qomo - QPC30 wyróżnia „kosmiczny” design oraz niezwykle korzystny stosunek możliwości i jakości do ceny. Jego najważniejszą część - kamerę cyfrową - można ustawić pod dowolnym kątem ponieważ głowica i podstawa kamery obraca się o 180 stopni. Bez trudu można oglądać modele elementów budowy człowieka na lekcji biologii, skamieniałości na lekcji geografii czy rzeźby i obrazy na lekcji plastyki. Niewątpliwie widoczny będzie każdy - nawet najdrobniejszy szczegół dzięki 5-krotnemu zoomowi optycznemu i optymalnej jakości obrazu za którą odpowiada szybki AutoFocus, balans bieli i regulacja przysłony.

czytaj więcej
Oprogramowanie, które zaskakuje możliwościami - nowy Flow!Works do tablic interaktywnych!

Oprogramowanie, które zaskakuje możliwościami - nowy Flow!Works do tablic interaktywnych!

2010-10-18 13:07:00

Dobre tablice interaktywne posiadają przede wszystkim dobre oprogramowanie, które daje szerokie możliwości i zapewnia komfort pracy nauczyciela. Takim oprogramowaniem może pochwalić się Qomo - producent, który wprowadził w tym roku tablicę Qomo QWB200-PS - ze specjalną powierzchnią - nie tylko odporną na uszkodzenia, ale także suchościeralną i magnetyczną.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P