Quadral

Quadral w dziale RTV

Kolumny / Głośniki Dźwięk
Quadral Chromium Style w nowej odsłonie

Quadral Chromium Style w nowej odsłonie

2012-12-12 09:41:00

Firma E.I.C. Sp. z o.o. wprowadza do swojej oferty unowocześnioną linię kolumn głośnikowych niemieckiej firmy Quadral o oznaczeniu CHROMIUM STYLE. Wszystkie kolumny wchodzące w skład linii Chromium Style mają elegancko zaokrąglone boczne ścianki, co przyczynia się do usztywnienia konstrukcji i rozproszenia wewnętrznych rezonansów. Obudowy wykończone są lakierem na wysoki połysk w kolorze białym i czarnym, a kolumny podłogowe Chromium Style 102 i Chromium Style 52 wyposażono w szklane okrągłe podstawki.

czytaj więcej
Quadral: cztery nowe urządzenia klasy Hi-End

Quadral: cztery nowe urządzenia klasy Hi-End

2011-12-12 10:52:51

Quadral wprowadza do oferty cztery urządzenia elektroniczne, które w połączeniu z najwyższej jakości zestawami głośnikowymi z linii AURUM zapewnią miłośnikom bardzo dobrego brzmienia, wręcz spektakularne doznania. W skład linii wchodzą dwa zintegrowane wzmacniacze o oznaczeniu A5 i A3 oraz dwa odtwarzacze CD o oznaczeniu C5 i C3.

czytaj więcej
Quadral Quintas 6000 nowy wymiar dźwięku

Quadral Quintas 6000 nowy wymiar dźwięku

2010-10-20 08:28:00

Firma E.I.C. Sp. z o.o. dystrybutor produktów niemieckiej marki Quadral, wprowadza na rynek polski najnowszy zestaw kolumn do reprodukcji kina domowego Quintas 6000. W skład systemu wchodzą dwie frontowe kolumny podłogowe: Quintas 505, dwie podstawkowe kolumny surround Quintas 101 oraz głośnik centralny Quintas Base.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P