Nvidia

Nvidia w dziale RTV

Akcesoria Telewizory

Nvidia w dziale GSM

Smartfony

Nvidia w dziale informacje

Wiadomości Ekologia Nagrody Wydarzenia Finanse Promocje
Nowa wersja platformy CUDA przyśpiesza oraz ułatwia badania naukowe

Nowa wersja platformy CUDA przyśpiesza oraz ułatwia badania naukowe

2012-01-27 07:28:00

NVIDIA opublikowała nową edycję platformy CUDA (wersja 4.1), przeznaczonej do realizacji obliczeń równoległych, która ułatwi rozwój oprogramowania wykorzystującego procesory graficzne do symulacji i obliczeń w takich dziedzinach nauki jak biologia, chemia, fizyka, geofizyka i innych. W nowej wersji platformy do obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA® wprowadzono trzy ważne udoskonalenia, które sprawiają, że programowanie procesorów graficznych staje się łatwiejsze, szybsze i bardziej przyjazne:

czytaj więcej
CES 2012: Nvidia

CES 2012: Nvidia

2012-01-10 15:38:00

Na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem tegorocznych targów CES, NVIDIA przeprowadziła konferencję prasową, na której zjawiło się ponad 500 dziennikarzy. Prezes (CEO) firmy NVIDIA, Jen-Hsun Huang, porównał m.in. rynek tabletów do motoryzacyjnego, który dopasowuje się do potrzeb ludzi. System operacyjny Android napędza szereg urządzeń, poczynając od 3-calowych smartfonów, poprzez zdolne wyświetlać obraz w 3D tabletów 10-calowych, a na sportowych samochodach kończąc. Postęp w tej dziedzinie jest niewyobrażalnie szybki i nieunikniony.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P